• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Ye 2000 CX SUPER Usbden softcam atma Resimli anlatım.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Peki usb den yazılım atabiliyormuyuz.Yazılım atılabiliyor ise nasıl oluyor ve işletim sistemi fark eder mi.

Yorum yap

• nihti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Peki usb den yazılım atabiliyormuyuz.Yazılım atılabiliyor ise nasıl oluyor ve işletim sistemi fark eder mi.
      1. Sayfaya gözat. Orada aradığın bilgi resimli olarak mevcut

Yorum yap

• Selam.bende Uydu İŞlerİyle Yenİ TaniŞtim Ve Next 2000 Cx Super Plus Aldim.bu YÜkledİĞİmİz Softcam Lar Hangİ Kanallari ÇÖzÜyor?hotbİrd Uydusunu ÇÖzen Softcam Varmi?kanal Siralamasini YaptiĞimizda Hep Ayni Şekİlde Kalirmi?bİlgİlendİrİrsenİz Sevİnİrİm.Şİmdİden TeŞekkÜrler.
        KARTALLAR YÜKSEK UÇAR

Yorum yap

• Arkadaşlar merhaba bu topik yerimidir bilmem ama 05.05.07 yazılım topiğinede yazdım mach1 üstad cevaplamış benim sorunum şu son yazılımı attıktan sonra softcam atıyorum güncel haliyle bir kaç tane denedim ancak birtürlü kanalları açamıyorum işlem sıralamam ( emu aktif ve TPS aktif durumda iken verilen softcam emulerini cihaza atıyorum sonra emu yü pasif edip tekrar aktif ediyorumki gerek varmı bilmiyorum öylesine yapıyorum sonra TPS kanalı üzerindeyken TPS yi auoto updet yapıyorum D+ kanala geliyorum açmıyor daha sonra D+ kanalda iken TPS yi auoto updet yapıyorum gene açmıyor Key udet yapıyorum maalesef CAS key i deniyorum maalesef ) yani sizin anlayacağınız bir türlü halledemedim bu softcam olayını bana bir açıklama yaparsanız sevinirim.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
          Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
          YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
          XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• D+ au yapmaz tüm softcam dosyalarında d+ keyleri güncel attığın anda d+ açat tvcabo premier diğer kanallarda açar

Yorum yap

• doktor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              D+ au yapmaz tüm softcam dosyalarında d+ keyleri güncel attığın anda d+ açat tvcabo premier diğer kanallarda açar
              @doktor üstadım bilgine teşekkür ederim D+ au olmadığını biliyorum ama işte öylesine deniyorum fakat softcam ı ilk attığımda D+ ya bakıyorum maalesef göstermiyor bakayım akşama son soft u atayım hele takılırsam gene sizlerden yardım isteyeceğim şimdiden yardımlarınıza teşekkür ederim.

Next Ye-2000 CX Super Plus USB li PVR ( 90 cm. Turksat [Ofset] + 90 cm. Hotbird + 90 cm. Astra )
              Koto 9600 DCI Plus ( 90 cm. Turksat )
              YU-MA-TU MX ( 90 cm. Turksat )
              XS Extra Smart 320 GB Taşınabilir HDD (MOBİSU) 32 GB' ı FAT32 kalanı NTFS

Yorum yap

• Teşekkürler sağolasın

Yorum yap

• cihazımızın uzerınde yaptıgımız kanal sıralamasını vede fav listesini flash diskimize atıp bu bilgileride aynı seriden baska bi cihaza flsah dıskten atabilirimiyiz atabilirirsek nası atarız bi bilen varsaa yanıtlarsa ssevinirim..

Yorum yap

• alperdinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    cihazımızın uzerınde yaptıgımız kanal sıralamasını vede fav listesini flash diskimize atıp bu bilgileride aynı seriden baska bi cihaza flsah dıskten atabilirimiyiz atabilirirsek nası atarız bi bilen varsaa yanıtlarsa ssevinirim..
                    aynı cıhaz,aynı yazılım varsa atarsın,cıhaza flaş dıskı takınca usb sayfası onune çıkar,turuncu bandı udebe yanı kanal bılgısı üzerıne tıklarsan evet hayır sorar evetı tıklarsan iş tamam.
                    optıcum pırıma HD 9600- next 19500-jameson hd 2017.. 46E.42E
                    .23,5E. 19,2'E_16E-13E. 9'E-7'E-4.8E 1w-4W.. http://www.satlex.de/de/image_window...com_t90&pic=53

Yorum yap

• alperdinç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      cihazımızın uzerınde yaptıgımız kanal sıralamasını vede fav listesini flash diskimize atıp bu bilgileride aynı seriden baska bi cihaza flsah dıskten atabilirimiyiz atabilirirsek nası atarız bi bilen varsaa yanıtlarsa ssevinirim..
                      Cihazdaki kanal bilgilerini STBLink1.06 ile PC'ye alacaksınız ve aldığınız bu kanal bilgilerini USB Belleğe yükleyip, aynı model diğer receiverlere atabilirsiniz.

Yorum yap

• next 2000 cıs cihazım var yazılımı 1.09 gozukuyor.. flash bellegi taktıgımda tanımıyor ne yapmam gerek.... flash bellegıde tanımadıgı için yazılımı yukseltemiyorum belkı otekı yazılımlarda flsah bellegı tanıyacak ama bu sekılde flası tanımıyan bı yazılım la piyasaya neden cıhaz verırıler anlamış degilim...yukardali yazıları okudugumda 1,10 larda sorun olmadıgı gozukuyo..illaki birilerine gidipte yeni yazılımı attırmak mı gerekıyo
                        i

Yorum yap

• Kingston flash bellek kullan. Tüm yazılımlar tanır.

Yorum yap

• 2000 cx super plus usb den son yazılımı ve kanalları attım sorun yok ama kesınlıkle softcam atamıyorum usb den .ne yaparsan yap bılınmeyen cas anahtarı dıyor.ama aynı softu 232 ıle aynı cıhaza atabılıyorum pekı problem ne resımde anlatılanla yaptıgım aynı sey nasıl oluyorda sadece softcam ı atamıyorum...tesekkurler

Yorum yap

• ersell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              2000 cx super plus usb den son yazılımı ve kanalları attım sorun yok ama kesınlıkle softcam atamıyorum usb den .ne yaparsan yap bılınmeyen cas anahtarı dıyor.ama aynı softu 232 ıle aynı cıhaza atabılıyorum pekı problem ne resımde anlatılanla yaptıgım aynı sey nasıl oluyorda sadece softcam ı atamıyorum...tesekkurler
                              Bunu kullan

Yorum yap

• sayın tasarım verdıgınız key ı usb den yukledım ve oldu.sormak ıstedıgım benım 232 den yukledıgım ama usb den yukleyemedıgım aynı dosyayı sızınkı ıle karsılastırdım bır fark goremedım sızınkınde 2000 softcam yazıyor otekınde 2000 super plus softcam yazıyor acaba bu ısın sırrı nedır.gercı bundan sonra sızın keylerı yuklıcem ama ogrenmek ısterım sebebını

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X