• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 X CIS Super Plus USB Kayıt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Fat32 formatlamak için Partition Magic 8 programını Google ile arayıp indirin..Fat32 format için 32 Gb lik parçalar yapma zorunluluğu yoktur isterseniz 500 Gb tek parça formatlayabilirsiniz..HDD üzerine Film kaydederken 4.3 Gb ye kadar kayıt yapar sonra ikinci bir dosya açarak, kayda devam eder.....Eğer iki yada daha fazla Bölüm oluşturmak isterseniz, Cihaz sadece ilk parçayı görür ama HDDnin içindeki Jumper'i çıkarırsanız daha sağlıklı çalışır................

Yorum yap

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Fat32 formatlamak için Partition Magic 8 programını Google ile arayıp indirin..Fat32 format için 32 Gb lik parçalar yapma zorunluluğu yoktur isterseniz 500 Gb tek parça formatlayabilirsiniz..HDD üzerine Film kaydederken 4.3 Gb ye kadar kayıt yapar sonra ikinci bir dosya açarak, kayda devam eder.....Eğer iki yada daha fazla Bölüm oluşturmak isterseniz, Cihaz sadece ilk parçayı görür ama HDDnin içindeki Jumper'i çıkarırsanız daha sağlıklı çalışır................
      Ama arkadaşım bende 1000 gb harici hdd var Partition Magic 8 ile 500 gb falan yapamadım 192 gb dan fazla çevirmiyor fat32 ye herşeyi denedim olmuyor acaba benmi eksik birşeyler yapıyorum?

Yorum yap

usb den kayıt yaparken başka kanallarda izlenilebilirmi? denedim ama yapamadım yardımı olan varmı?

Yorum yap

sessiz_rihtim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          usb den kayıt yaparken başka kanallarda izlenilebilirmi? denedim ama yapamadım yardımı olan varmı?
          Her kanalı değilde sadece aynı Transponderde olan kanalları izleyebilirsiniz...

Yorum yap

saol abi

Yorum yap

Arkadaslar bende 500 harİcİ hardİsc var ben fat 32 yapip kayit yapiyom

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X