• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

ADSL şifrem ile başkası bağlanabilirmi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Adsl ilk türkiyeye geldiğinde sifre ve kullanıcı adı le numara kontrolüğ yapıyordu fakat bazı sıkıntılar yaşanınca bu uygulama kaldırıldı şu anda aynı santralde olanlar kullanıcı adı ve şifre ile girebiliyor ve girdiğiniz kişinin kotasını kullanıyorsunuz bunun için hem şifreyi zor karakterlerden seçmeli hemde modeminizin default şifresini değiştirmeniz lazım

Yorum yap

ahmedabi Nickli Üyeden Alıntı
      Slm ArkadaŞlar Benİmde Kotali İnternetİm Ben Kablosus Balaniyorum Sİfre Koydum BaŞka Bİrİ Gİrebİlİrmİ Acaba Şİmdİden TeŞekurler
      Wiraless yani kablosuz internet kullanımında şifre ile firewall oluşturduysanız wiraless internetinize girmeleri biraz zor ama asıl internete bağlandığınız modemin şifresi default yani fabrika şifresindeyse buradan girip ulaşmaları mümkün...

Yorum yap

şu anda MALESEF böle bişey mümnkün arkadaşlar başkasının şifresiyle girebiliyosunuz mesela adsl iniz kotalı ise başkasının sınırsın adsl şifresiyle girersiniz ama gene kotanızdan düşüyo çok kötü 1 durum ve telekomun bence en büyük açığı..
        (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
        (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
        ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
        (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
        (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Evet gerçekten doğrumuştu 3 gündür denemek için arkadaşın şifresiyle giriyorum ve gerçekten giriliyor.Şu anda ki kotaya göre benim kotamdan düşülmemiş görülüyor,1-2 gün daha deniycem bakalım kota nasıl işliycek sonuçları size bildiricem benim kotada dolmak üzereydi bu arada :firca: telekom güvenlik olarak sıfır kardeşim kota sayfasınıda yeniden oluşturmuşlar göya hiç bir değişiklik yok.Göya özelleşti daha çok yol katetmesi lazım çoook.
          Bazen şeytan diyorki git yanaş şuna
          Anlat içinden geçenleri
          Tut yüreğinden sıkıca ak hayatına
          Ama nerde bende o yüzsüz yürek...
          Bizde varsa yoksa gururdan yelek..

Yorum yap

Arkadaşlar burası T&#252;rkiye herşey normal

Yorum yap

peki arkadaşlar, işyerimdeki sınırsız adsl şifresi ile evde de net'e bağlanabilirmiyim, evde ki telefonda adsl aboneliği yok, eğer &#246;yle ise 2. bir aboneliğe gerek yok değilmi?? yanlışmı anlamışım acaba ????.....

Yorum yap

Abonelik olmadan olmaz hattın ona g&#246;re a&#231;ılıyor.YAni adsl i&#231;in hattında ayrıdan bir işlem g&#246;r&#252;yor.
                Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

3 gündür kotamı takip ediyorum hala aynı hiç ilerleme yok .Diğer kotaya yazıyor çok ilginç nasıl bir sistem bu telekomun sistemi kardeşim.Demek ki kotasız birinin şifresiyle indir babam indir yap o zaman.:firca:
                  Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

heheheh
                    (¯`'•.¸¯`'•.¸, ________________ , .•'´¯) .•'´¯)
                    (¯`'•.¸¯`'•.¸««««««««««»»»»»»»»»¸.•'´¯).•'´¯)
                    ----==>>>>--->Kaon Sunny Team TR & Ar/ge Club Turkey<---<<<<==----
                    (_¸.•'´_¸.•'´««««««««««»»»»»»»»»`'•¸_)'•.¸_)
                    (_¸.•'´(_¸.•'´¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ `'•.¸_)`'•.¸_)

Teknik konularda pm atmayın foruma yazın birlikte çözüm bulalım..!

Yorum yap

Poseidon Nickli Üyeden Alıntı
                      heheheh
                      Bedava kotayı duyunca hoşuna gitti demi gülersin tabi:ehehe: :ehehe: :ehehe:
                      Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

ADSL hesabı abonenin tlf numarasına entegredir ve ancak o tlf numarasında ge&#231;erlidir, başka bir yerde kullanılamaz, ama birisi tlf hattına saplama yaparsa ve kullanıcı şifresini biliyorsa bu hesabı kullanabilir, bunun dışında wireless &#231;alışan laptoplar civarda nete bağlanan başka bir wireless abonesinin hattı ile illegall ve bedava olarak nete bağlanabilirler.
                        En büyük aptallık,
                        Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı
                          ADSL hesabı abonenin tlf numarasına entegredir ve ancak o tlf numarasında geçerlidir, başka bir yerde kullanılamaz, ama birisi tlf hattına saplama yaparsa ve kullanıcı şifresini biliyorsa bu hesabı kullanabilir, bunun dışında wireless çalışan laptoplar civarda nete bağlanan başka bir wireless abonesinin hattı ile illegall ve bedava olarak nete bağlanabilirler.

Birincisi kendini geliştir. Boşa bilgisayar kullanma. Aynı santral üzerinde bulunan yalnız baglantı hızları eşit olan. DSL sinyali bulunan bütün hatlardan aynı şifreleri kullanabilirsin. Telekomun acizlikleri bunlar. Şu ana kadar hala telefon hattına entegre bir kullanıcı ismi ve şifresi görmedim. Yoksa sen yeni bi
                          r sistem geliştirdinde onu mu uygulattırıyorsun Telekoma. Vay anasını beeeeeee.

Zuhahahahaha :firca:
                          Computer High Engineer
                          Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                          Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                          Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

&#214;nce sen kendini geliştir ve saygılı, terbiyeli, seviyeli olmayı &#246;ğren...
                            En büyük aptallık,
                            Kendini akıllı sanmaktır...

Yorum yap

ikizbeyin Nickli Üyeden Alıntı
                              Önce sen kendini geliştir ve saygılı, terbiyeli, seviyeli olmayı öğren...

Bu kelimeleri kullandığına göre kendinle alakalı problem gözüküyor. Yukarıda buna benzer bir uygulama yapmadım. Ama sen kendine bu tur bir uygulama yapıldığını zannediyorsan problemi kendinde aramalısın...
                              Computer High Engineer
                              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
                              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
                              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

sile Nickli Üyeden Alıntı
                                Evet ger&#231;ekten doğrumuştu 3 g&#252;nd&#252;r denemek i&#231;in arkadaşın şifresiyle giriyorum ve ger&#231;ekten giriliyor.Şu anda ki kotaya g&#246;re benim kotamdan d&#252;ş&#252;lmemiş g&#246;r&#252;l&#252;yor,1-2 g&#252;n daha deniycem bakalım kota nasıl işliycek sonu&#231;ları size bildiricem benim kotada dolmak &#252;zereydi bu arada :firca: telekom g&#252;venlik olarak sıfır kardeşim kota sayfasınıda yeniden oluşturmuşlar g&#246;ya hi&#231; bir değişiklik yok.G&#246;ya &#246;zelleşti daha &#231;ok yol katetmesi lazım &#231;oook.
                                Birbirimize saygılı olalım senenin bu son g&#252;n&#252;nde.:no: Sorununuzu &#246;zelde veya msn de ! &#231;&#246;z&#252;n !
                                Arkadaşlar bende sizin gibi d&#252;ş&#252;n&#252;yordum ama yazdıklarımı okumadınız herhalde?
                                Anlat içinden geçenleri

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X