• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

tivibu rezaleti.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• tivibu rezaleti.

Arkadaşlar ttnet den beni aradılar sözleşmeniz bitmiş siz bizim eski müşterimizsiniz vs.vs.vs. dediler size özel tivibu dahil net hızınızı da yükselticez
    bakın bu çok önemli ''net hızınızı yükselticeğiz'' dediler...Bende dedimki benim tivibu ya ihtiyacım yok zaten farklı bir platform kullanıyorum dedim.. Israrlara devam bir sürü vaaz verdiler ! bende Annem için düşündüm zaten sd cihaz kullanıyordu (çanak anten) peki dedim ,siz sözünüzün arkasındaysanız bende kabul ediyorum dedim..... Demez olaydım ne net hızı yükseltmesi..Adamları arıyorum .bana böyle,böyle söylendi diye, cevap olarak bana söylenen , Size öyle bir söz veremezer, sizin paket yükseltmeniz gerkmektedir (net hızı için) dendi...Yahu arkadaş ttnet den beni aradılılar ban bu sözleri verdiler dedim.. cevap olarak öyle birşey size söyleyemezler dediler... ya arkadaş söylediler kayıtlarınaza bakın dedim... Öyleyse şikayet oluşturalım dediler..Ben de kimi kime şikayet edicem izah edermisiniz dedim cevap malum, birbirlerinden haberleri yok,,rezillik bini bin para .... Bunlar yetmezmiş gibi tivibu cihazında ses problemi baş gösterdi,bazı kanallarda ses yok. ileri geri yapınca ses bazen geliyor? şifreli bazı kanallarda ses kontrolü yok! Bunların hepsini arayıp şikayet olarak bildirdim ''defalarca '' bir sürü farklı cevap...Ve çok enteresan teknik servisten bir Hanımefendi beni arayıp şu cevabı verdi.Beyefendi sizin şikayetiniz cihazınızın yazılımsal bir problemidir.Bunun şuan için çözümü yoktur.Teknik servis elemanları size gelip hiç birşey yapamazlar.Sizin yapacağınız,yeni yazılım gelene kadar beklemek.Çözüm budur.... Arkadaşlar bakarmısınız teknik serviz yetkilisi nasıl bunalmışsa bana bunları konuştu. Yemin ederim konuşmasında nasıl hırslandığını,nasıl bunaldığını hisettim..Tekra arıyorum tivibu yu gelin bu cihazı benden alın istemiyorum bozuk cihazınızı kullanamıyorum diyorum..ALLAH Kahretsin bunları kısaca ayıptır yazıktır bizlere böyle dolandırıcılık olurmu ya .İnsan bir arar sorununuz çözüldümü diye...Ay başında fatura yollarlar ancak bu terbiyesizler.

Tivibu gerçekten laçka, kolay kolay kurtulmak da mümkün değil. Yakın çevremden biliyorum.
    Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
    DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

Bende ayın 19.aldım 1 gün sonra iptal ettirdim.Hd yayın verecek altyapı yokken 5 tl extra ücrete satıyorlar. Önce Hd yayın parametreni sağla sonra iste 5 tl. Eğer hd yayınlarda problem yaşarsam buraya DİKKAT -"kendi uydu alıcınızla Türksattan izlersiniz" dediler. Yuuuuuh !

Yorum yap

eğer altyapı adsl ise kesinlikle almayın tivibu sorun yaşarsınız

Yorum yap

Ben de görmüştüm, HD yayınlarda hiç bir fark yoktu.
          Mega 180 cm hareketli parabol anten, Sharp beyaz LNB. (30 batı - 105 doğu)
          DM 900 UHD 4K-Open ATV 6.4, DM 7080 HD, DM 8000 HD PVR

Yorum yap

inceoktay Nickli Üyeden Alıntı
            eğer altyapı adsl ise kesinlikle almayın tivibu sorun yaşarsınız
            Adsl 16 mbit. 90 dakikalık hd bir yayın genelde 8 GB civarında.Bu büyüklükteki bir dosya 4 saatte indirebiliyorum ,16 mbit ile. Eğer HD yayın 720p olursa izleyebilirim.1080p lik HD yayın malesef .....Kısaca max.720p ile yqyın veriyorlar.

Yorum yap

banada şöyle komik bir olay olmuştu 2 yıl evvel kazdılar döşediler yeni dsl dolap koydular apartmanın karşına telefon hattımız oradan geliyor vdsl 100mbit abone olmuştum tvibuda vardı hdli soınra kapattım hepsini kız istedi geçen yıl tekrar bağlattım hd yok deli oldum sordum incelediler altyapınız hd iletimine uygun değil veremiyoruz dediler yav dedim 2 yıl kullandım nasıl olur şimdi yok cevap bulup veremedilerdi çok kızmıştım o gün bugündür uydunet internet aldım birde emektar çanak hayatta daha bulaşmam ttnete

Yorum yap

internetli uydu alıcın olucak, birde server, gerisi inanılcak gibi değil şaşıyorum ben nasıl alıyorlar, uyduda var bir sürü yabancı dil bak hem sansürsüz :iyyy:
                ALLAH Nasip Ettirmeyeceği bir Şeyi Hayal Ettirmez .!!.!! Hz. Osman (r.a)
                Next 2000 super HDTV_Orginal ®
                Next 2000 cx super plus_Orginal ®
                MACHINA 3D_V.I.P.___(2'ci seri)_gri panel (26.02.2015)
                Next 1.2 Diseqc Motor/ 70.5 E_68.5 E_53 E_46 E_45 E_42 E_39 E_36 E_31,5 E_28,2 E_26 E_23,5 E_21,5 E_19,2 E_13 E_9 E_7 E_4,8 E
                Windows 7 home basic- intel core i7-3770k - 3.50 Ghz - 3.50 Ghz
                Redmi Note 8 - 65 gb /48MP , FHD+, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon işlemci (26.01.2020) "Akta Gamat

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X