• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

vestel dvb ligtv 2008 cı biss şifresi

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• vestel dvb ligtv 2008 cı biss şifresi

vestel dvb ligtv 2008 cı biss şifresi nasıl giriliyor
    yardım...

yaw bunu bide italyanca yazsana türkcesinden bişiy anlamadım ben

Yorum yap

murat365 Nickli Üyeden Alıntı
      yardım...
      arkadaşım sana forum kurallarını hatırlatırım eğer bi mod bunu görürse konu bence hemen kapatılır veya bi ban alırsın

Yorum yap

murat365 Nickli Üyeden Alıntı
        yardım...
        Kullandığın cihazda emulation bölümü yok. Bu yüzden key giremezsin.

Yorum yap

dostum yanlış anlamışım özür dilerim cihazın tahmın edersem vestel dvb 9001 doğrumu eğer ki doğruysa o cihazlarda şuan için emu ve yazılım olmadığı için hiç bir key giremezsin kolay gelsin

Yorum yap

böyle bir çalışma varmı. bana da zorla sattılar evde 1 anolg 4 makinam oldu. lig tv seyretcem diye. mach olsam millete hayırolsun diye bu makinalara yazılım geliştirirdim.ama mali musavirim bu makinaların emu yazılımlarını sabırsızlıkla bekliyoruz.

saygılar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kullandığın cihazda emulation bölümü yok. Bu yüzden key giremezsin.
              sayın ustam yazılım olayı olmuyacakmı,bu cihazı otomotik taramaya aldığım zaman bazı kanalları yüklenmeden bitiriyor nasıl bir ayar yapmam lazım.tşkler.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X