• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

zoom x4 5551 a modem ayarlarını bilen varmı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• zoom x4 5551 a modem ayarlarını bilen varmı

Arkadaşlar lütfen anlayan arkadaşlar varsa cevap verirlerse sevinirim..: modem zoom x4 normal internete giriyorum sörf yapıyorum ama: share için ethernet kablomu modemin eternet fişine takıyorum bir ucunuda 9000 xcam ultra receiverin arkasındaki eternet girişine takıyorum o andan itibaren internete giremiyorum sörf yapamıyorum zoom modemin ön yüzündeki link ışığı yanıp sönüyor ethernet fişini çıkarınca tekrar normale dönüyor .. acaba zoom x4 5551 a modem ayarlarında mı bişey var yoksa neden bilmiyorum. bilen varsa lütfen yardım ederse memnun olurum saygılar....

chazda herhangi bır sorun olmadığına emınmısın ? daha once bağlanıyormuydu ?

Yorum yap

evet aylardır bağlanıyordum... şimdide eternet kabloyu takınca bağlanamıyorum. ve link ışığı devamlı yanıp sönüyor ethernet kablosunu çıkarınca normale dönüyor.....

Yorum yap

modemin farklı bir portuna tak yada başka bir modemle bağlanmayı deneyebilirsin...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X