• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod Android app

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Update 1.0.1 yaptım. o düğmeye tıkla güncellenecektir.

Listedeki fontu büyüttüm ve listede sol tuşa basarsan en üstteki home düğmesine atlarsın..

Update mantığını anlaman için hemen küçük bir test olsun diye ekledim. Update ettikten sonra update düğmesi çıkmayacaktır. Eğer görürsen zaten update var demektir.

Yorum yap

xorion Nickli Üyeden Alıntı
      Update 1.0.1 yaptım. o düğmeye tıkla güncellenecektir.

Listedeki fontu büyüttüm ve listede sol tuşa basarsan en üstteki home düğmesine atlarsın..

Update mantığını anlaman için hemen küçük bir test olsun diye ekledim. Update ettikten sonra update düğmesi çıkmayacaktır. Eğer görürsen zaten update var demektir.
      Hastanede nöbetçiyim bugün yine.Hep bana nöbet yazıyorlar

yarın akşama denerim.haber veririm.

bak program bende olunca daha bir hızlandın.keşke en başından böyle yapsaydık.şimdiye LG store gelmişti

Yorum yap

ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
        Hastanede nöbetçiyim bugün yine.Hep bana nöbet yazıyorlar

yarın akşama denerim.haber veririm.

bak program bende olunca daha bir hızlandın.keşke en başından böyle yapsaydık.şimdiye LG store gelmişti
        Aynen öyle valla eleştirecek kimse olmayınca bazen hataları da göremiyoruz.

Daha LG nin dediği eksikleri yapmadım

Bu arada bundan 2 önceki mesajımı da görmüşsündür umarım..

İyi nöbetler...

Yorum yap

selam ustam,

günceleme otomatik gelmiş v.1.0.2 olmuş.

sol tuş home a direkt gidiyor.şimdilik güzel olmuş.ama kırmızıya atasan home u daha güzel olur.

yazılar büyümemiş aynı duruyor gibi geldi.

soldaki menude ki listede satırlar arasında biraz boşluk olsa.

wordda 1X10 Sütun eklenmiş gibi basit duruyor.çerçeve çizgileri çok ince.

resimler hala büyük ve flu görünüyor.küçültüp yazılar altta çıkacak şekle gelmeli.info tuşu mutlaka olmalı.

arka fon bende hala gri.

ama herşeye rağmen şimdiden alışkanlık yaptı "XorVod" ve çok sevdim

adultlarda şifre var mı?

turkvod adult bölümü açmadı bende

Yorum yap

selam ustam,

günceleme otomatik gelmiş v.1.0.2 olmuş.

sol tuş home a direkt gidiyor.şimdilik güzel olmuş.ama kırmızıya atasan home u daha güzel olur.

yazılar büyümemiş aynı duruyor gibi geldi.

soldaki menude ki listede satırlar arasında biraz boşluk olsa.

wordda 1X10 Sütun eklenmiş gibi basit duruyor.çerçeve çizgileri çok ince.

resimler hala büyük ve flu görünüyor.küçültüp yazılar altta çıkacak şekle gelmeli.info tuşu mutlaka olmalı.

arka fon bende hala gri.

ama herşeye rağmen şimdiden alışkanlık yaptı "XorVod" ve çok sevdim

adultlarda şifre var mı?

turkvod adult bölümü açmadı bende
            Otomatik olmaması lazım, sen yukarıdaki yeşil update düğmesine basmalısın eğer bu düğme yoksa update edilmiş demektir. Sağ alttaki versiyonla düğmede yazan farklıysa çıkıyor yani..

Home ve history e renk tuşlarını atayacağım ama sol tuşu da bırakacağım bu şekilde. Listedeki yazıları büyüttüm farketmemiş olabilirsin.

Listedeki boşluklar için incelerim..

Resimler küçültürsem orası çok boş kalacak, bahsettiğin basıklığı aslında biraz düzelttim gibi yani oto boyutlanıyor genişliğine göre.

İnfo tuşu olarak neyi kastediyorsun yani ne istiyorsun?

Adultlarda şifre yok yani settingsten safe i all yapmalısın ama ben Turkvod daki adultları almamıştım sanırım. Eklemeyi denerim...

Yorum yap

sağda resmin altında ( üstünde ) filmin konusu yazıyorya.yazının tamamı görünmüyor.

info tuşu ile tam ekran resim ve konu gelecek ve konunun tamamını okuyabileceğiz.info bu yüzden lazım.

yeşil tuşla update yapmadım.açtığımda sağ altta v.1.0.2 yazıyordu zaten.yeşil update tuşu yukarda yoktu.

vk arama gelmiş bu arada,search kısmındaymış. ben ana listeye gelecek diye bekliyormuşum

Yorum yap

sağda resmin altında ( üstünde ) filmin konusu yazıyorya.yazının tamamı görünmüyor.

info tuşu ile tam ekran resim ve konu gelecek ve konunun tamamını okuyabileceğiz.info bu yüzden lazım.

yeşil tuşla update yapmadım.açtığımda sağ altta v.1.0.2 yazıyordu zaten.yeşil update tuşu yukarda yoktu.

vk arama gelmiş bu arada,search kısmındaymış. ben ana listeye gelecek diye bekliyormuşum
                Ben sana yazmıştım daha önce search menusunde çıkacak diye.. Hatta sana tv deki developer uygulamasında extended yapmayı unutma diye de yazmıştım..

İnfo tuşunun mevcut tasarımda mantığını tam anlayamadım zaten resim ve konu var, evet konu tam çıkmıyor ve resimden güç okunuyor ama info tuşuyla olursa da mevcut durum gereksiz kalıyor..

Vk da adult filtresi aktiftir yani aramalarda vk da adult işaretlenemiş sonuçlar gelecektir. Senin settingste safe ya da all yapmanla ilgisi yok ama vk da ne ararsan ara adult yine çıkıyor. Ben sadece LG de testlerde çıkmasın diye baştan engelledim.. Sonra settingse bağlayacağım..

Yorum yap

sen böcekli uygulamanın info suna hiç bakmamışsın herhalde

alışkanlıklar

developer uygulamasında extended olayını da hiç sevmedim 49h59m den daha uzun bir saat atma şansımız yok mu?

Yorum yap

Yok bakmamışım böcekli infoya akşam bakayım ama baksam da ben istemem ordan bişey

Developer da extended önemli 49:59 dan fazlası olmaz hatta webos versiyonuna göre tv yi açıp kapamada 10 saat düşüyor gibi bişeyler de vardı sanırım ya da 5 kapamaya sıfırlamak gibi.. Rakamları attım ama buna benzer şeyleri var

Yorum yap

• Günaydın XorioN ustam,

Sabah sabah başlayayım

user portals a nasıl portal ekliyoruz?

bir de ölü linklerde please wait yazıp duruyor.link alınamadı veya geçersiz kaynak, ölü link gibi bir uyarı verse, wait yazınca insan ister istemez bekliyo

Yorum yap

• Günaydın;

http://service.xorvod.com/

adresinden kullanıcı ad ve şifrenle portal ve m3u liste ekleyebilirsin ama bence m3u ları uygulama üstünden ekle.. Siteden ekleyince sorun vardı da düzeltmedim gibi hatırlıyorum ama hiç emin değilim . Hem uygulama üstünden eklersen detaylı bilgilere de ulaşırsın ama xml portalları verdiğim adresten ekleyebilirsin. Uzun zamandır ordan bişey de denemedim umarım sorun çıkmaz

Açılmayan linklerde zaten loading error gibi bişey çıkıyor üstten sarı bişey denk gelmişsindir ama bazı linklerde uzun süre almaya parse etmeye çalışıyor ve edebileceğini sanıyor. Bu işlemleri yaparken bir hata da görmediği için devam ediyor ama yine de incelemek lazım o esnada neler oluyor.

Yorum yap

• turkvod diğer portallardan benim series portalda deniyorum.

ölü link olduğunu bildiğim ok.ru linklerde sürekli please wait diyor.

bu arada bana gönderdiğin ipk dosyası ve user pass ın olduğun PM yi silmişim.

benim user ve pass neydi

mesaj atsana

Yorum yap

• Ölü linkler ya da bekleme için bişeyler düşünürüm.

User ve şifreni özel mesajla gönderdim. Bu arada daha önce de özel mesaj değil mail ile göndermiştim

Yorum yap

• tabiki mail le göndermiştin.ipk dosyası da vardı

şu aralar iyice hafızam gitti.kendime bir vitamin B12 baktırayım

Yorum yap

• ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
                                turkvod diğer portallardan benim series portalda deniyorum.

ölü link olduğunu bildiğim ok.ru linklerde sürekli please wait diyor.

bu arada bana gönderdiğin ipk dosyası ve user pass ın olduğun PM yi silmişim.

benim user ve pass neydi

mesaj atsana
                                Ölü link ya da cevap vermeyenlerde wait olayını yaptım gibi. Versiyon 1.0.3 oldu ama senden ricam update düğmesi çıkacak mı yoksa oto update mi yapacak ona dikkat etmen..

Bu link çalışmıyorsa bekleme olayı çok önemli bir noktaydı iyi ki uyardın. Hala bazı olaylarda bekleyebilir onlara da bakacağım..

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X