• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000CI-FTA 10.02.2010 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000CI-FTA 10.02.2010 Yazılımları

Kod:
    Güncel şifreler girildi, şifre dosyası atmaya gerek yoktur.
    - Başka bir düzeltme yoktur

yazılımlar için digium hocaya teşekkürler
    Eklenen Dosyalar

ellerine sağlık üstad

Yorum yap

Arkadaşlar deneyip başaran var mı? Ben denedim kanallar açılmadı. Bu yazılım sanıyorum 25.06.2008 yazılımının üzerine kurulmuş. Ses- excit yapınca elle kod girme menüsü açılmıyor. Ben de 22.08. 2007 yazılımını geri yükledim. Sorunun çözümünü öğrenirsem tekrar yükleyebilirim. Bu arada başta Digium Hoca olmak üzere yazılımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Saygılarımla...

Yorum yap

teşekkürler
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

arkadaslar bu yazılımla thereme freex ve sct leri cözebilen varmı.eskı azılımacarken bu yazılım da devamlı şifre li kanal diyo cözmuyo.

Yorum yap

ellerinize sağlık
            bi deneyelim ...
            saygılar
            [S][/S]

Yorum yap

en sonunda elle k**y girme menüsünüde yazılımlarla kaldırdılarla pes yani bari eski yazılımları yok etseydi bu modeli üreten firma
              VATANA ASKERE UZANAN
              HAiN VE DÜŞMAN ELLER
              KIRILSIN.

Yorum yap

nasıl yani *** menüsü var, emuyu açtınmı

Yorum yap

arif özcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  en sonunda elle k**y girme menüsünüde yazılımlarla kaldırdılarla pes yani bari eski yazılımları yok etseydi bu modeli üreten firma
                  Sen önce cihazı kullanmasını öğren. Bilmiyorsan forumu araştır. Ne demek kêy menüsünü kaldırmışlar. Bu kadar gerizekalı mı bu yazılımı hazırlayanlar.

Yorum yap

bilgi barı

öncelikle yazılımı hazırlayan ustalara teşekkür ederim. yeni yazılımı cihazıma az önce attım. fakat bi sorunum var; cihazımda digital bi platformun yasal kartı takılı. yazılımdan sonra ekrana 5 dakikada bir bilgi barı ve hemen peşine info barı geliyor. bunu engellemenin bi yolu var mı acaba. yardımcı olan olursa sevinirim.

Yorum yap

Konuyu ultra bölümüne açsaydın
                      yasal kartı modülle kulanırsan bilgi barı gelmez kart yuvasındaki sorun yazılımla düzeltmedikleri için devamlı bilgi yazısı gelir, bu sorunu çok kişi yazdı ama pek ilgilenen olmadı bizzat kendim next e meil attım ama bana eski yazılımı atın seyredin diye meil attılar bende nedenyeni yazılımda düzeltmiyorsunuz dedim,tamam, Sayın müşterimiz

İsteğiniz argeye bildirilmiştir.
                      dediler ama düzelme olmadı.

Yorum yap

Sayın Müşterimiz

Ürün ile ilgili kart okuyucusu sadece yazılım ile destek verilen kart sistemlerini desteklemektedir. Yeni bir yazılım yüklendiğinde kart ile olan destek sonlandırılabilir. Bu yüzden cihazınıza ekte bulunan yazılımı yüklemelisiniz. Bu yazılımda Cryptoworks yazılım desteği bulunmaktadır.

yani benim anladığım yasal kartla ancak 2007 yazılında seyredersiniz (30 ağustos 2007) yeni yazılımda imkansız.

Yorum yap

teşekkürler

Yorum yap

Bu yazılımı tekrar yükledim. Yüklemede bir sorun görünmüyor, fakat 11727'deki SCT'ler açılmıyor. 9000 CI'da bu kanalları açabilen varsa nasıl yaptığını yazabilir mi acaba? Nerede yanlış yapıyorum, anlayamadım.

Yorum yap

Bilgiç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Bu yazılımı tekrar yükledim. Yüklemede bir sorun görünmüyor, fakat 11727'deki SCT'ler açılmıyor. 9000 CI'da bu kanalları açabilen varsa nasıl yaptığını yazabilir mi acaba? Nerede yanlış yapıyorum, anlayamadım.
                              bu yazılımda sct ler açıldığı nerde yazıyorki sadece türksat bisler cw eklendi okadar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X