• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Pandora Rootlu Alternatif Yazılım

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

İyi günler Mach1 Ustam,
    Next Pandorayı 8 aydır kullanıyorum.Memnundum.Son yazılımını yükledikten sonra,
    Wifi kopmaları yaşamaya başladım.Forumunuzda alternatif Root yazılımı gördüm.
    Yükleyip,sorunu gidermeye çalışacağım.Verdiğiniz bilgilerden,heran orijinal yazılıma dönülebileceği anlatılmış.Ama üreticinin neden tepki gösterdiğini anlayamadım.
    Yüklemenin nasıl yapıldığını öğrenmek istemiştim.
    Çalışmalarınızda başarılar diler,yardımlarınız için teşekkür ederim

Yorum yap

muzafferkosar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      İyi günler Mach1 Ustam,
      Yükleyip,sorunu gidermeye çalışacağım.Verdiğiniz bilgilerden,heran orijinal yazılıma dönülebileceği anlatılmış.Ama üreticinin neden tepki gösterdiğini anlayamadım.
      1. mesajda verilen indirme linklerinden yazılımı indirin. Dosya sıkıştırılmış klasör içinde olduğu için içinden update dosyasını çıkartıp USB içine atın. Ardından cihaza takın USB yi ve Menü-Uygulamalar -Ayarlar en altta yazılım yükselti bulun ve usb yi seçip yazılımı yükleyin beğenmeseniz 2. seçeneği deneyin hiçbirini beğenmezseniz next firmasının yazılımını tekrar yükleyebilirsiniz...

Rootlu yazılımda emeği geçenlere teşekkürler bende bu akşam bir deneyeyim başka bir iş çıkmasa saygılar sevgiler ...yoy:

Yorum yap

muzafferkosar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        İyi günler Mach1 Ustam,
        Merhabalar Muzaffer Bey,öncelikle 300e yazılımını tavsiye ederim,daha stabil.İndirdiğiniz dosyayı rar'dan çıkarın update.zip adlı dosyayı fat32 formatlı usb diske atın.Cihazı arka şalterden kapatın.Sonra tekrar açın boot yazılı iken öndeki tuşa basılı tutun reco yazınca bırakın.Upgrade yi tuşlayın (ilk sıradaki) yazılım kurulacaktır.İlk kurulum biraz uzun sürer.

Yorum yap

linkler yenilenecek mi acaba

Yorum yap

s.a ustalar pandorada motor problemi nasıl ayarlanır yazarmisınıs

Yorum yap

uyğulamalar tv izle kanal arama anten ayarlari kumandanin üzerinde mavi düyme kumandanin üzerindeki yeşil motor ayari diseg1/3 limit ayarlari bunun kadar hepsi bunun kadari ama en son yazilimda motor yarlari bozulmuş yaptik dediler bozmuşlar limt 1 diye kaydet diyorsun kendisi 2 seçiyor kafasindan

Yorum yap

Yeni Link : http://www.mediafire.com/download/p2...1k3/update.zip

Odexed file system ile daha hızlı menü geçişleri ve cccamda fta hızında kanal geçişleri sağlandı.

Yorum yap

teşekkürler üstad deneyeceğim

Yorum yap

yükledim. emeğine sağlık. yalnız terminal emulator nedir ne işe yarıyor

Yorum yap

orjinal yazilimindan iyi giriy reng yakişmamiş açiliş resmide iyi degil eline emegine sağlik

Yorum yap

manos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        yükledim. emeğine sağlık. yalnız terminal emulator nedir ne işe yarıyor
                        Windows'ta CMD dir.
                        http://www.cyber-warrior.org/forum/a...i_494981,0.cwx

Yorum yap

eyup1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          orjinal yazilimindan iyi giriy reng yakişmamiş açiliş resmide iyi degil eline emegine sağlik
                          Eyvallah,teşekkürler.Açılış resmi derken animasyon mu arkaplan mı,hangisi?

Yorum yap

açiliş resmi animasyon bir üzerindeki yutube çalişmaz fare kumanda bu yazlimda çok hızli sekmeler yapiyor hız orani düşerse düzelir öyle düşünüyorum güzel bir çalişma

Yorum yap

Geçersiz veya Silinen Dosya.
                              Eğer dosya erişimi için sağlanan anahtarı geçersiz oldu. Dosya artık MediaFire saklanır çünkü bu genellikle kaynaklanır. Dosya kaynak kullanıcı veya MediaFire kaldırılır oluşur.

Yine de sorularınız varsa, ya biz bir hata yaptık düşünüyorum? Daha fazla yardım için desteğe başvurun.

Yorum yap

kardeş eline emeğine sağlık.Bu akşam deneyeceğim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X