• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Digiturk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Digiturk

Selam arkadaslar.
    Ilk öncelikle herkeze selam ve gecmis bayraminizi kutlarim.

Ben Isvec´de yasiyorum ve Digiturk uyesiyim, kulandigim receiver Humax ve aboneliyim ekonomi, yani ek olamdan.
    Bu paketin icinde ne Star nede D kanal var ve bu kanallari görmek icin bir baska yöntem varmi ?

Eger her yere uye olupda ödemek yaparsak önumuzu göremeyiz.

Digiturk yayınları Eutelsat W3 - 7E uydusundan alınmakta ve İsveçten de bütün yayınlar 75-90 Cm antenle kusursuz alınmakta.
    İzleyemediğiniz kanalları alabilmeniz için yeniden taratabilirsiniz.
    Kanallar yine listeye eklenmezse anteninize ince ayar yaptırabilirsiniz

Kapsama alanı aşağıdadır

Yorum yap

Saol kardes´de simdi ben digiturk abonesi oldugum icin canagi ne cevirmek nede baska bir ayar yapmak istiyorum, yani benim sorum daha net olmasi icin, siteyede saygi ve yasalarada karsi gelmeden....
      Anlatabildimi ?

Yorum yap

Eger Digiturk uyeligi yurt disindan yapilmis ise ikinci bir kart alarak Star ve Kanal D gibi kanallari seyretmek mumkun.Bunun icin bulundugunuz yerdeki Digiturk temsilcisinden bilgi alabilirsiniz, yasalara uygundur.Hatta bu ikinci kart ile Spormax Digiturk yayinlarindan Ingiltere Ligi maclarini da seyretmek mumkun.

Yorum yap

Gunnart Nickli Üyeden Alıntı
          Eger Digiturk uyeligi yurt disindan yapilmis ise ikinci bir kart alarak Star ve Kanal D gibi kanallari seyretmek mumkun.Bunun icin bulundugunuz yerdeki Digiturk temsilcisinden bilgi alabilirsiniz, yasalara uygundur.Hatta bu ikinci kart ile Spormax Digiturk yayinlarindan Ingiltere Ligi maclarini da seyretmek mumkun.

Yani, birde ona ayriten abonelik ödeyeceyim ?

Yorum yap

Evet aynen öyle.Digiturkte farkli paketlere farkli fiat uygulaniyor.

Yorum yap

Yani bunun baska bir yolu yok, her seye öde öde, yani wallahi cok biktim yaa.

Yorum yap

Bazilari Turkiyeden yasal kart alip yurt disina göturuyor ve bununla seyrediyor ama yasal olup olmadigini bilmiyorum.Hani bir zamanlar 9.90 TL ya ikinci kart veriliyordu ya iste bu kartlari yurt disina göturenler bununla seyrediyorlar.

Yorum yap

Evet guzel bir fikir.

Yorum yap

Su movie Max, Salonda ne var kanallri varya, bunlar desifre olmuyor demi ?

Yorum yap

aboneliğini yükselterek bu kanllarıda actırabilirsin
                      Not: Üyelik gerektiren forum linki eklediğiniz için imzanız kaldırılmıştır. {Tasarım}

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X