• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

acil yardım kafayı sıyırmak üzereyim

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• acil yardım kafayı sıyırmak üzereyim

dunkes: hocam benim buyuk sorunlarım var next 7500 hd ile ilgili en son verilen yazılımıda yuklememe ragman kanallar arası geçiş cok yavaş hadi ona razıyım fakat kanallar surekli takılarak izleniyo surekli kilitlenme takılma var her kanalda var artık kafayı sıyırmak üzereyim next nasıl boyle bi cihaz cıkartır bu cihaz problemi mi yoksa yazılımdanmı bu sorun nasıl duzelir bu sorun duzelmezse cihazı nasıl geri iade ederim lutfen yardım edin mailinizi bekliyorum hic bi kanalı izleyemiyorum cihazın etrafında telsiz telefon ev sinema sistemi hoparlorler var bunlar takılmaya neden olurmu tamamen cihazlamı ilgili lutfen net cevaplar verin kimse yardımcı olmuyo bu konularda 24 nisan yazılımından sonraki yazılım ne zaman cıkacak

zafer011210015 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dunkes: hocam benim buyuk sorunlarım var next 7500 hd ile ilgili en son verilen yazılımıda yuklememe ragman kanallar arası geçiş cok yavaş hadi ona razıyım fakat kanallar surekli takılarak izleniyo surekli kilitlenme takılma var her kanalda var artık kafayı sıyırmak üzereyim next nasıl boyle bi cihaz cıkartır bu cihaz problemi mi yoksa yazılımdanmı bu sorun nasıl duzelir bu sorun duzelmezse cihazı nasıl geri iade ederim lutfen yardım edin mailinizi bekliyorum hic bi kanalı izleyemiyorum cihazın etrafında telsiz telefon ev sinema sistemi hoparlorler var bunlar takılmaya neden olurmu tamamen cihazlamı ilgili lutfen net cevaplar verin kimse yardımcı olmuyo bu konularda 24 nisan yazılımından sonraki yazılım ne zaman cıkacak
    Elektromanyetik dalga yayan (Telsiz Tel. vb.) aletler bu tür sorunlara neden olabilir. Kaldırın veya kapatın tekrar deneyin bence.

Yorum yap

telsiz tlf olabilir birde dvd açıksa onuda kapat

Yorum yap

teefor Nickli Üyeden Alıntı
        buz dolabını da kapat ada yapabilir
        bu yardımmı komiklikmi, bana komik geldi

Yorum yap

sen yenisin galiba

Yorum yap

ayıptır yaaa bari çevap yazmayın. ustalar bakıyorum 7500 terfi etmemiş. eeee herkez kendi bahçesine bakar. sizde haklısınız.!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X