• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 xcam ultra için acemiye yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 9000 xcam ultra için acemiye yardım

arkadaşlar makineyi demin aldım ve eve getirdim 4 saattir bişeler anlamaya çalışıyorum sorularım var yardımcı olursanız sevinirim
    1. bu makine int. bağlı olduğu zaman mı çözüyor sadece adult siteleri ?
    2. makineyi kullananlar modemden mi kablo bağlıyacam yoksa direk tel hattınımı bağlamam gerekiyor, nasıl bir kablo resimlerden gördüklerim benim modemden eternet kartına bağladığıma benzemiyor ?
    3. kendini uydudan güncelliyormu?
    4.kutunun içinden makine ve kumanda çıktı kablo int. kablosu çıkmadı?
    5. ben sınırlı int. kullanıyorum kotayı doldurur mu?
    6 int şifreeyi aldıktan sonra int. bağlantısını kesmem mi gerekir kart paylaşımı için
    7. boş kart alıp şifreleri üzerine atmak mantıklı yoksa devamlı güncellemek mi?
    8. hangi kartı kullana bilirim ?

YAzıp cevap vermeye çalışanlara şimdiden teşekkürle ellerine sağlık ben bişe anlamadım çünkü okuduklarımdan

modemin ethernet cikisindan rj_45 ethernet kablosunu cihazin arkasindaki ethernet cikisina bagla kabloyu bi magazadan satin alman gerkiyor kotayla ilgiside yok daha sonra ip adreslerini ve ayarlari yapman gerekiyor .sitede resimli anlatimi var bakmisin zaten oraya ordaki adimlari takip et.kolay gelsin

Yorum yap

teşekkür

ellerine sağlık en yeni server biliyor musun? teşekkürler

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X