• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

wetekplay enigma2 yedek alma.

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• wetekplay enigma2 yedek alma.

arkadaşlar wetekplay e enigma2 openatv kurdum. güzelce ayarladım. fakat herhangibir olumsuzlukta bu ayarları kaybetmek istemiyorum. bunu yedek img dosyası olarak nasıl alabilirim cihazdan.teşekkürler
    WETEK PLAY 2

sd karta imaj yüklü ise Win32DiskImager programla yedek alınır yaklaşık 2gb yer tutar haberin olsun

Yorum yap

teşekkür ederim. openatv yedek aldım. 16 gblik karta 15 gblik yer kapladı. sadece yedek kısmını alma imkanı yok mu?
      WETEK PLAY 2

Yorum yap

imaj yüklediğin kart boyutu ne kadarsa yedek de o kadar boyutta oluyor,tavsiyem 2gb bir sd kardta imaj kurulum yap yedeğininde boyutu 2 gb olur.

Yorum yap

anladım hocam. mesela bu yazılımın boyutu yaklaşık diyelim ki 1 gb, sd karrt da 16 gb.diğer kısımları kullanabiliyormuyuz.
          WETEK PLAY 2

Yorum yap

hayır kullanamazsın.

Yorum yap

memoli55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              anladım hocam. mesela bu yazılımın boyutu yaklaşık diyelim ki 1 gb, sd karrt da 16 gb.diğer kısımları kullanabiliyormuyuz.
              İmajın kendi içinde kullanabilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

özkaradağ hocam merhaba. şükür görüştürene. geriye kalan kısmı sanırım kayıt için yada yedek için kullanabiliriz sanırım. teşekkürler
                WETEK PLAY 2

Yorum yap

Aynen.

Sevgilerimle Bayram Abi.

Yorum yap

hayırlı işler dilerim hocam saygılar.
                    WETEK PLAY 2

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X