• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra 25.6.2008 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 9000 Ultra 25.6.2008 Yazılımı

Next 9000 Ultra 25.6.2008 Güncel Yazılımı

ilk ben indirdim sanırım..yazılım için teşekkürler ne gibi yenilikler var öğrenebilirmiyiz?

Yorum yap

hayırlı uğurlu olsun teşekkürler...

Yorum yap

Yeni yazılım uzun zamandır bekliyenlere hayırlı olsun...
        Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

yazılım için teşekkurler yenilikler nedir acaba ???

Yorum yap

DİKKAT:TEST YAZILIMIDIR
            4 haziran yazılımında Newcamd kısmı düzeltilmeleri ve bazı düzeltmeler yapıldı.Bazı santral sistemlerinde problem olabilir.Bu durumda
            [email protected]
            ye mesajla sorunu bildirebilirsiniz

nebutv açıklaması bu şekılde acaba ne gibi yenılıkler var deneyen arkadaşlar varmı ?sadece "bazı" düzeltmeler denmiş.

Yorum yap

görünen bazı düzeltmeler yapmışlar.tatmin edici değil test yazılımı yine.ha eski yazılımı yükledim ha bunu farketmez..ama dileğim güzel yenilikler vardır.devamında bazı auto yazılımları olsa bide test yazılımlarından kurtulsak

Yorum yap

Emeği geçenlerin ellerine sağlık.
                Teşekkürler.

Yorum yap

trabzonlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  görünen bazı düzeltmeler yapmışlar.tatmin edici değil test yazılımı yine.ha eski yazılımı yükledim ha bunu farketmez..ama dileğim güzel yenilikler vardır.devamında bazı auto yazılımları olsa bide test yazılımlarından kurtulsak
                  bu kadar beklediğimize deyseydi bari....aouto falan yokmu ???

Yorum yap

takdogan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    bu kadar beklediğimize deyseydi bari....aouto falan yokmu ???
                    auto olan cihaz yokki bu aralar bunda olsun
                    tüm şifreler çökmüş durumda auto olması için elde aktif data olması gerek

Yorum yap

G-Force Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      auto olan cihaz yokki bu aralar bunda olsun
                      tüm şifreler çökmüş durumda auto olması için elde aktif data olması gerek
                      doğru ...haklısın...umarım temelde cihazı daha değerli ve kullanımlı kılacak stabil bir değişklikler vardır..yukleyen arkadaşların yorumlarını şiddetle bekliyorum... :ters:

Yorum yap

ustadlar bizlere yokmu yeni yazılım bekliye bekliye canımız cıktı next2000xCIS Plus kullanıcıları.Bizleri iyice unuttunuz sayın üstadlar bari bir açıklama yapın gelmiyecekse gidip yeni bir cihaz alalım.teşekkür ederim umarım bir açıklama gelir sayın üstadlardan

Yorum yap

takdoğan usta akşam yeni yazılımı atarım yalnız yazılımda fabrika ayarlarına dönülecekmi,hafıza yedeklenecekmi,bu konuda bilgi veririseniz iyi olur.

Yorum yap

next 9000 xcam ultra 25,06.2008 yazılımı nevcam,2 de donuyor iyi çalışmıyor bir yenilik yok.

Yorum yap

tesekurler yazılımı yukledim
                              kanal aramaya kac dk aradıgını gosteren sayac eklenmıs
                              *** atılabiliyor
                              premierenin bazı kanalları yine yok
                              birde kart okuyucuda sorun var gibi orjınal digiturk kartımı bazen goruyor bazen gormuyor vede durmadan bilgi ekrani cikıyor digiturk kanalarını izlerken cyrptoworks diye

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X