• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 9000 Ultra/Pvr Cardshare Free Server Full Açık

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• isodem64 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Card share çalışıyomu arkadaşlar
    Şu an cardshare de çalışmıyor.Yani newcamd1 de gitmiş.

Yorum yap

• Arkadaşlar serverler kapanmıştır. Eğer açılacak bir durum olursa Mach1 üstad bu konuyla ilgili mutlaka yapacaktır.
      Next 2010 HD Tiger + Next 18500 HD + DREAM 500-S + SkyStar2
      90 Cm Ofset Diseq Motor Ve Sabit Türksat + Hotbirt + Eutelsat W3
      Cas İnterface 2+add-on + X-Cam Orion + İrdeto + Fun kartlar vs.

'' Teknik konuyla ilgili sorunlarınız için pm atmayın foruma yazınız ''

Yorum yap

• arkadaşlar 3 gün açmadı diye boşuna isyan etmeyelim bu cihaz günden güne çok satılıyo dolayısı ile arasıra server bakımları yapılacaktır ve nextten yinede siz şsşmayın
        :tr:NEXT&NEXTSTAR:tr:KARADENİZ ELEKTRONİK-MANİSA-0236 2384714-2395985

Yorum yap

• Minam da bazı kanallar açılmış mct art vs gibi isteyen denesin...
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

• evet mct ve redlight paketleri şuan aktif arkadaşlar ;

saygılar..

Yorum yap

• Art 12015 te açık..
              Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
              http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
              www.nextyazilim.com

Yorum yap

• Çok teşekkürler bu iyi haber için. Satıcı filan değiliz ama, ultra aldırdığımız birçok tanıdığın sitemlerinden bıkmıştım sharenin kesildiği günden bu yana.

Yorum yap

• powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  evet mct ve redlight paketleri şuan aktif arkadaşlar ;

saygılar..

arkadaşlar ben seyredemiyorum ne yapmam gerekir. minam açık new1de burada yapılması gereken başka ayar varmı?

Yorum yap

• kapandı herhalde acılıyor su anda..
                    NEXT 2000 SÜPER HDTV***DM 500S***NEXT 2000 CIS-CX-FTA-USB***NEXT 9000 XCAM ULTRA-CI-FTA***NEXT 1910 HD LCD TV***BEKO BS82 HD READY LCD TV***NEXT D-SMART 9500XCIS***NEXT 7500 FTA-CI***KİNGSTONE 4GB***VE DAHA SAYAMADIGIM NEXT CİHAZLARIII

Türksat(42)+Hotbirt(13)+eutelsatw3(7)+sirus(5)+Ast ra1kr(19)....
                    atla: :iyyy:

İYİYE DEĞİL EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN

NEXT NEXTSTAR SAHİBİ OLMAK BİR AYRICALIKTIR

Yorum yap

• evet nette sorun var sanırım bağlanamıyor yine ..

Yorum yap

• düzelmiş arkadaşlar card share açık şuan ..

Yorum yap

• Bu iyi bi haber teşekürler hocalarımıza. Saygılar
                          Next9000 Ultra-Next2000 cıx plus,çanaklar 3ad.90sm ve 1ad.120sm.motorlu

Yorum yap

• powerby Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            düzelmiş arkadaşlar card share açık şuan ..
                            power şuan açıkmı ben açamıyorum teşekkürler

Yorum yap

• fatihakbu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              power şuan açıkmı ben açamıyorum teşekkürler
                              net sorunlu arkadaşlar gelip gidiyor bilginize..

Yorum yap

• Ben açamıyorum newcamd1'i arkadaşlar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X