• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next8000-XCAM Plus

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next8000-XCAM Plus

:help: 27.06.2006 Tarihli ara yazılımını Yükledim Cihaz Reset Yaptım Türksatı Network Tarattım Hotbirti Network Taratma Yaparken 0003 Üncü Transponder De Kalıyor Network Aramayı Off Yaparsan Aramayı Tamamlıyor Bunun sebebi Ne Olabilir Yazılımdan Mı Yoksa Cihazdan Mı Kaynaklanıyor?
    FAYDALANDIĞINIZI DÜŞÜNÜYORSANIZ EMEĞİN KARŞILIĞI TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN...

selam yazılımdan ben karşılaşıyorum üstadlar bakacaktır eminim

Yorum yap

Selahattin50 Nickli Üyeden Alıntı
      :help: 27.06.2006 Tarihli ara yazılımını Yükledim Cihaz Reset Yaptım Türksatı Network Tarattım Hotbirti Network Taratma Yaparken 0003 Üncü Transponder De Kalıyor Network Aramayı Off Yaparsan Aramayı Tamamlıyor Bunun sebebi Ne Olabilir Yazılımdan Mı Yoksa Cihazdan Mı Kaynaklanıyor?
      Evet yazılımdan kaynaklanıyor adı uzerinde ara yazılım daha sonra bu sorunlar duzeltilip yeni bir yazılım daha verilecektir ..

Yorum yap

Selahattin50 Nickli Üyeden Alıntı
        aynı benimkide yapiyor.""kapatıp tekrar açtığın zaman düzeliyor.birde çok donma oluyor.

Yorum yap

ben 27.06.06 yazılımını yükledim türksattada hotbirdede network seçili idi bir problem yok
          yanlız yazılımı orjinal downloder ıle attım
          belkide bundandır her şeyin orjineli daha iyidir
          saygılar

Yorum yap

sayın mach1 ve doktor hocalara veya kıymetli insanlara son zamanlardaki vermiş oldugunuz yazılımlardan birşey anlamadıgımızı ve yine sabırlıkla yeni yazılımlar beklediyimizi .Bizlerde biliyoruz yazılımın zor oldugumu yeni yazılımlar beklemekteyiz yetkili kişilerden duymak istiyoruz saygılar

Yorum yap

benim cihazdada aynı sıkıntı var...her gün yeni umutlarla yeni yazılım (en azından sorunsuz olan) vardır diye siteye giriyorum...her seferinde de hüsrana uğruyorum...Dünya kupasıda bitti...hala ortalıkta bir şey yok...Lütfen ustalarımız bu işe bir çare bulsunlar...

Yorum yap

valla beklemekteyiz kardeş birileri izine gitsede birileri yerlerine bakar herhalde neyabalım canları sagolsun acıklamada olsun

Yorum yap

Arkadaşlar şimdilik açılabilen paketlerden herhangi bir haber yok. Bildiğiniz gibi hepimiz dörtgözle bekliyoruz ama şimdilik yapabilecek bir şey yok.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                  X