• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

En son cas lı yazılım hangisi?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• En son cas lı yazılım hangisi?

Arkadaşlar uzun zamandır ilgilenemiyorum. Cas lı yazılımlardan en son 3şubat yazılımını bulabildim. Acaba daha yenisi varmı?

özür dilerim yanlış anladım

Yorum yap

semihozkan Nickli Üyeden Alıntı
      Arkadaş Caslı yazılım sormuş siz en son yazılımları göstermişsiniz. Sanırım bir yanlış anlama oldu.

Yorum yap

burakkilic Nickli Üyeden Alıntı
        Arkadaşlar uzun zamandır ilgilenemiyorum. Cas lı yazılımlardan en son 3şubat yazılımını bulabildim. Acaba daha yenisi varmı?
        Evet 3 Şubat yazılımından sonra Editör çalışmadı zaten.

Yorum yap

@tasarım caslı yazılımlar için yeni editör yapılamıyormu?Böyle bir çalışma yapacak bi arkadaşımız olsaydı keşke.Saygılarımla..
          Vuduo2-120 cm motorlu uydu sistemi.

Yorum yap

Bu editörü yapan Indy arkadaşımızdı ama son günlerde güncellemedi.

Yorum yap

o zaman bu son yazılımı yükleyip ne yapmalıyım? Şu anda yüklediklerimle multivisionlar falan açılamıyor. Birde en güncel settingsi rica etsem? Çok teşekkürler herkese.

Yorum yap

burakkilic Nickli Üyeden Alıntı
                o zaman bu son yazılımı yükleyip ne yapmalıyım? Şu anda yüklediklerimle multivisionlar falan açılamıyor. Birde en güncel settingsi rica etsem? Çok teşekkürler herkese.

elle girmeniz lazım o zaman aes keyleri :ehehe:

32 adet harf rakamdan oluşan şifreyi gireceksiniz dunkes:

Yorum yap

cas yazilim yada her yazilim da calisa bilecek CaskeyAuto programi olsa cok iyi olur iste biz Next8000XCAM 1.1 i olanlar elle key girme derdinde kurtuluruz Indy arkadastan cok rica ederim bi bu konuya el atmasini bekliyorum saygilarimla
                  NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

Uzun Zaman önce ildirilmişti kendisine ama sanıyorum işlerinin yoğunluğundan ilgilenemedi...Saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X