• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

XorVod Android app

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

vay vay vay....

xorion ustam bayram öncesi müjde gibi olmuş

ama public etmeden bişey demiyeceğim.bakalım kaç ay sonra public olacak

seçimden sonraya yetişir mi malum bu aralar herşey seçimden sonraya erteleniyor

Yorum yap

ustam video da filmlerin sadece resimleri görünüyor sanki. list view de filmlerin konusu görünmüyor mu?

Yorum yap

pardon görünüyormuş ama resimlerin üzerinde çıkıyor yazılar yine yanlış görmediysem.

Yorum yap

ismailglr Nickli Üyeden Alıntı
          pardon görünüyormuş ama resimlerin üzerinde çıkıyor yazılar yine yanlış görmediysem.
          Evet resimlerin üzerinde çıkıyor ve beni de rahatsız etti bu durum açıklamaları(konuyu) film resminin altına ayrı bir alan olarak alabilirim. Düzeltsem iyi olacak.

Aslında zaten altında ayrı bir alan ama sığmayınca resmin üzerine geçiyor ve doğrusu da bu gibi gelmişti. Kaydırma çubuklu bir alana koyabilirim ama bu kez klasik kumanda da sorun çıkabilir falan filam.. Bakacağız artık..

Public etme zamanına gelince;

Gerçekten seçimleri bulabilir yani 1 ay sürebilir Aslında webos için bitti sayılabilir yani eksiklerini verdikten sonra da düzeltebilirim ama yine de biraz daha bekleyeceğim.. Kaplumbağa sabrı var bende

Yorum yap

resimler zaten çok büyük duruyor ustam.resim küçülse altta yazının bir kısmı görünse yeter.kaydırma çubuğu olmasın. info düğmesi olsun.yazının tamamını okumak isteyen infoya bassın.

vay be özlemişim be ustam senin yaptığın programları eleştirmeyi yeni bişeyler istemeyi

Yorum yap

resimler zaten çok büyük duruyor ustam.resim küçülse altta yazının bir kısmı görünse yeter.kaydırma çubuğu olmasın. info düğmesi olsun.yazının tamamını okumak isteyen infoya bassın.

vay be özlemişim be ustam senin yaptığın programları eleştirmeyi yeni bişeyler istemeyi
              Aslında benim de beklediğim ve istediğim eleştirler bunlar. Böyle olmalı

Yazının bir kısmı görünse yeterli olur mu bilemiyorum ama info düğmesiyle tamamını göstermek iyi fikir gibi geldi bana..

Ben de özlemişim valla

Yorum yap

enigmaya gelme ihtimali varmı xorion üstat

Yorum yap

selsay58 Nickli Üyeden Alıntı
                  enigmaya gelme ihtimali varmı xorion üstat
                  Enigma yı maalesef pek düşünmüyorum

Andorid tarafını native yapma ihtimalim de var eğer öyle olursa android uygulaması biraz sarkabilir..

Yorum yap

sayın xorion emeklerin paylaşımın için teşekkürler.saygılar
                    WETEK PLAY 1 ( ANDROİD-OPENLEC-ENİGMA2 )
                    K2 PRO ( ANDROİD - OPENELEC )

Yorum yap

hocam android box için yokmu varsa link verirmisin

Yorum yap

okeyy Nickli Üyeden Alıntı
                        hocam android box için yokmu varsa link verirmisin
                        Az kaldı, önce webos a vereceğim.. Belki aynı anda da verebilirim..

Yorum yap

hocam sabırsızlıkla bekliyoruz

Yorum yap

Ramazan da bitti.bayram da bitti...yaz bitecek oldu...

biz hala bekliyoruz

konuyu hortlatayım bari

Yorum yap

Tospik hocamızın kafasını bozmayın hüloooğğğ.

Sevgiler...

Yorum yap

Ramazan da bitti.bayram da bitti...yaz bitecek oldu...

biz hala bekliyoruz

konuyu hortlatayım bari
                                Ben zaten gelecek bayramı bekliyordum Burda mesele hangi bayram olduğu

İşin aslı ise şöyle;

Uygulamada bazı önemli eksiklikler farkettim ki biri kullanıcının kendi iptv adreslerini uygulama üzerinde ekleyebilmesi gerekir. Tamam service.xorvod.com üzerinden de eklenebiliyor ama bunu sadece kayıtlı kullanıcılar yapabiliyor. İlk etapta herkes yapabilmeli diye düşünüyorum.

2.sorun kumandada back tuşu olayı, webosta sorun yok ama androidbox tarafında biraz problem yaşıyorum. Arayüzde bir history kısmım var ve kullanıcığı gezdiği sayfalara oradan da dönebilir ama back tuşuyla direkt bir geri gidebilmeli.

Aslında aklımda başka şeyler de var ama o konulara girmeden uygulamayı vereceğim. Mesela iptv listesinde gruplama olayı gibi. Daha sonra update olarak veririm ki aslında parserler konusunda da çok eksiğim şu an yaptığım çözüm her ne kadar iyi gibi görünse de bana hiç güven vermiyor.

Uygulamanın gecikmesinin en büyük nedeni fazla vakit ayıramamamın yanında client, server, tasarım, veritabanı gibi her uzantısında tamamen tek başımayım. Hali hazırda bir uygulamayı da devşirmiyorum...

Eski model weboslarda performans biraz sıkıntılı olabilir ben webos2 kullanıyorum ve fena değil ama verdiğim videodaki kadar seri de değil. Wetek android de ise videodaki gibidir.

Not: Tospik

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X