• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Nrec Seri 17.04.2008 Yazılımları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• alpgunalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nextin bana yazdığı cevap

Kardeşim menülerde değişiklik olursa yazılım verilir ama
    öle şifre çözcen felan gibi illegal bişiler yapcaksan biz buna yazılım vermek zorunda deiliz
    Şeklinde olmuştur.

yani bunu yazan zeki arkadaşımız niye bu adamlar her yerde receiver 100 Ytl iken bu süper zekalı adamlar 200 ytl ye receiver alıyorlar diye düşünmüyor sanırım

Ben Süper plus usb li cihaz almayı düşünüyorum ama önümüzdeki 2 yıl içinde aynı şeyleri yaşamamak adına almıyorum başka marka cihaz araştırıyorum.

benim sizlere önerim bu yönde
    arkadaşaım izin verirsen bunu başka forumlardada paylaşmak isterim.
    next ye 2000 cx süper plus usbsiz
    dreambox 500s

Yorum yap

• tabiki

Yorum yap

öle şifre çözcen felan gibi illegal bişiler yapcaksan biz buna yazılım vermek zorunda deiliz
        Şeklinde olmuştur.

yani bunu yazan zeki arkadaşımız niye bu adamlar her yerde receiver 100 Ytl iken bu süper zekalı adamlar 200 ytl ye receiver alıyorlar diye düşünmüyor sanırım

Ben Süper plus usb li cihaz almayı düşünüyorum ama önümüzdeki 2 yıl içinde aynı şeyleri yaşamamak adına almıyorum başka marka cihaz araştırıyorum.

al bendende o kadar nekadar övmüştüm zamanında bu cihazı.
        çevremden çok kişiye aldırdım. şimdi adamlar övdüğün cihaz bu mu diye soruyorlar. DEMEK Kİ!!! CİHAZI KENDİN ÜRETMİYORSAN ÖVMEYECEKSİN
        yoksa benim gibi arkadaş yüzüne bakamazsın

Yorum yap

Şeklinde olmuştur.

iyide menüdede değişiklikler oldu örneğin usb lilerde bulgar dili eklendi daha nasıl menü değişecek.neden verilmicek uğraşmayın demiyor next sitesindeki şahıs, bekleyin belki çıkabilirde bırakıyor işi.tavsiyem kimseye next aldırmayın bundan sonra zira yumatu almadığım için çok pişmanım şu anda, yazılımıda beklemeyin çıkmıcak çünkü.

Yorum yap

• Yumatunun modelini de yazabilirmisin
            Ne varsa demek ; Yusuf Mahmut Tuncer abilerimizde

Yorum yap

Yumatunun modelini de yazabilirmisin
              Ne varsa demek ; Yusuf Mahmut Tuncer abilerimizde
              MX PLUS SERİ veya IQ PLUS SERI ler var ufacık cihaz ama hem ucuz hemde hızlı.

Yorum yap

• Bu seriye neden bir süredir yazılım verilmediği hususunda bir fikrim yok. "İşkembe-i Kübrâ" dan, "Cihazı alırken kim size illegal destek verilecek dedi." gibi işgizâr sözler de etmeyeceğim. Ben de başka bir marka ile mağduriyet yaşadım çünki.

Piyasada çanak-LNB-kurulum dahil 150 miyona cihaz satılırken, "2010 akadar filanca kanal garantili" ve "Sağlam cihaz" dolmuşu ile 450 milyona sadece recevier almıştım. Yani içinde Çanak/LNB/kablo/kurulum da yok...!

Ne oldu bilirmisiniz ?

Bir yıl içinde cihaz elimizde patladı. O dönemde Next hala 1 mb cihazlarına yazılım desteği sağlıyordu.

Arkadaşlar; kızgınlığınız marka kötülemeye varmasın. Türkiyede hiç bir marka sattığı bir cihaza uzun süre beklediğiniz desteği veremez.

Mantıken ters.

Neden mi ?

Çok çabuk teknoloji değişiyor. Satılan eldeki cihazlara verdiği desteği sürdürürse hep aynı cihazı mı çıkaracak ? Yeni cihazı piyasaya sürüp eski cihaza destek verirse yenileri kime satacak ?

Bizde klasik şark kurnazlığı vardır. "Ağabey, hem iyi ossung, hem ucuz ossung"

Avrupadaki kanalları ben de izlemek isterim. Ama bunun için ya Dreambox veya Tripple Dragon cihaz almak gerek. Pamuk eller cebe yani...

Şimdilik benim ekonomik durum bu cihazlara sahip olmama el vermiyor. Geçen yıl aldığım Next Super Plus CIS cihazı kullanıyorum. Şikâyet ederek, protesto ederek elimize geçecek bir şey yok. İyisimi tatlı canınızı boşuna üzmeyin.

Saygılar.

Yorum yap

• Değerli arkadaşım ,
                  yazdıklarına kendin inanıyormusun?
                  Nrec Serisi ile ilgili bu konunun Görüntülenme sayısına bakarmısın
                  Rİca etsem!

Yorum yap

• x-baron bir yere kadar haklı. sonsuz desteği hiçbir firmanın vermesi mümkün değil. Ancak kişilerin mağduriyet noktası sadece usb farkı olan aynı seri cihaza destek sürerken nrec serinin desteğinin kesilmesidir.
                    Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• biz on yıl bu cihaza sahip çıkın demiyoruz ama bu cihaz daha 2 yıllık bir cihaz

Yorum yap

• yazalım arkadaşlar yazmakla klavye aşınmaz....reklam olsun...

Yorum yap

• Yazarken de sınırlarınızı çok iyi belirleyin.!

Yorum yap

• atamazsın zaten uğrasma

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Yazarken de sınırlarınızı çok iyi belirleyin.!
                              ben şahsen önce defalarca firmaya yazan fakat sonuç alamadığı bu foruma mesaj yazan biriyim. yapılan her olumlu işe teşekkür ettiğim gibi her olumsuzluğa da terbiye sınırları içinde tepki verme hakkımın olduğu düşünüyorum.

nihayetinde insanlar cihaz alırken bu tür forumlardaki yorumları çok dikkatli inceliyorlar. size göre olmayabilir aman bana göre ben nrec konusunda mağdur oldum. bunu da sitemkar bir biçimde paylaşmak istedim. olay budur.

Yorum yap

• surveyor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                ben şahsen önce defalarca firmaya yazan fakat sonuç alamadığı bu foruma mesaj yazan biriyim. yapılan her olumlu işe teşekkür ettiğim gibi her olumsuzluğa da terbiye sınırları içinde tepki verme hakkımın olduğu düşünüyorum.

nihayetinde insanlar cihaz alırken bu tür forumlardaki yorumları çok dikkatli inceliyorlar. size göre olmayabilir aman bana göre ben nrec konusunda mağdur oldum. bunu da sitemkar bir biçimde paylaşmak istedim. olay budur.
                                Mesajım sadece size özel değil, genele hitaben yazdım. Bu konuda haklısınız uzun zamandır sizin cihazlara yazılım verilmedi ama bu konuda çok fazla mağdur olmanızı gerektiren bir durum kalmadığına inanıyorum. Çünkü emu devri neredeyse bitti, şimdilik ağır-aksak gidiyor. Belki Thor'daki yayınlarda şifreleme sistemlerini değiştirirse, sadece Constant ve Biss kéylere kalabiliriz.

Saygılar.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X