• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

4 çıkışlı lnb yi 2 uydu alıcısına baglama

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 4 çıkışlı lnb yi 2 uydu alıcısına baglama

Merhaba arkadaşlar,elimde 1 tane next 200cı plus ve gold master 10400v cı marka alıcı var şu an netx tek çıkışlı lnb ile türksat ve hotbit uydularına takılı ve sorunsuz olarak çalışıyor.Fakat ben bu mevcut tek çıkışlı lnbleri söküp,elimde olan 2 tane (resimdeki lnb ) lnb ile bu iki alıcıyı çalıştıra bilirmiyim.Onu örenmek istiyorum.
    Not:Bu lnb leri daha önce kurulu olan bi santralden çıkmadır.
    Ben bu şekilde çalıştıra bilirsem eger bunları nasıl baglamalıyım.
    Teşekkürler.

KARANLIKLAR PRENSİ

bu lnb ile calıştıramazsınız santral lnbesidir.

Yorum yap

Zaten santralden çıkma bu LNB ler.Bende çalışmayacağını düşünüyorum.Fakat sanki bir yerlerde okumuş gibiyim çalıştırıldıgı hakkında ki dökümanı.Bende belki bir formülü vardır diye yazmak istedim.
      Başka yorumu olan arkadaşlarım varsa onlarıda dinlemek isterim.
      KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

blacktoot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Zaten santralden çıkma bu LNB ler.Bende çalışmayacağını düşünüyorum.Fakat sanki bir yerlerde okumuş gibiyim çalıştırıldıgı hakkında ki dökümanı.Bende belki bir formülü vardır diye yazmak istedim.
        Başka yorumu olan arkadaşlarım varsa onlarıda dinlemek isterim.
        bunun çözümü ancak santrale bağlayarak mümkündür.

Yorum yap

premier Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bunun çözümü ancak santrale bağlayarak mümkündür.
          Teşekkür ederim.
          KARANLIKLAR PRENSİ

Yorum yap

blacktoot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            Teşekkür ederim.
            bu tip lnblerde tek tp olarak kullanmak mümkün(digiturk dsmart merkezi digital paketlerde ) bizler bağzen bu santral lnb'lerden kullaniyoruz ayni tpleri kullanacaksanız mümkün. ama sağliklisi her tp yi görmek istiyorsaniz santral arkadaşlarin dedigi gibi
            We take to your home the best of the digital world.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X