• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

digiturk

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• digiturk

selam ödünç bir dturk kartı aldım. (bende kalacak )next 8000 xcam de denedim. invalid kart diyor. aldığım kişi bu kartı kullanıyordu yani aktif. hem turksat da hemde eutelsatda deniyorum yok. emu yu açtım kapadım bir şey farketmedi. receverıda açtım kapadım yine tık yok..
    reverdaki yazılım son yazılım sizce neden açmaz....

Modüllü kullanmanızı tavsiye ederiz. direkt kart okuyucuda sorunlar yaşanıyor.. tıpkı sizin karşılaştığınız invalid card uyarısı gibi.

Yorum yap

Benden sorunsuz calisiyor fakat bazen karti bir kac kere yerinden cikarip tekrar takman gerek ki bende invalid yaziyor bazen ben dedigim gibi karti cikarip tak yada kartin cipsini temizle kolay gelsin
      NEXT1001-NEXT8000XCAM-NEXT9000XCAM-NEXT2000superX Plus-NEXT2000 Super Plus USB li Fun 4,6-Opus Turksat 42 Hotbird 13 Astra 19 Astra 23

Yorum yap

Kartın çipi aşşağıya bakacak birde atlamayalım bunuda.

Yorum yap

Pride Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Kartın çipi aşşağıya bakacak birde atlamayalım bunuda.
          8000 xcam lerde kartın çipi aşağıya bakmıyor bende kullanıyorum.

Yorum yap

arkadaşım modülle dene çalışır.saygılar...

Yorum yap

voyvoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Sizin cihazınız Plus serisi herhalde. Önceki seri olan 8000 XCam'larda chip aşağı doğru takılıyordu.

Yorum yap

voyvoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Eski seri 8000 lerde kartın chipi aşağıya bakar. Plus serisinde yukarı bakar

Yorum yap

3 yıldır dt.üyesiyim maç esnasında 23/05/2005 yazılımını yüklüyorum hiçbir sorun yaşamıyorum. daha önce bende sizler gibi sorunun ne oldğunu merak ediyordum çareyi eski yazılımda buldum malesef.yeni yazılıma döndüğümde bazen açıyor bazende hiç açmıyor.cihazım 8000xcam cakılı modül ile izliyorum.inşallah yeni yazılımlarla düzeltirler bu sorunu saygılar.

Yorum yap

yasal kartı 8000 xcam plus da modüllü kullanmanı tavsıye ederim zira cihazın gömülü modülü uptade yapmıyor ve sonradan da açmıyor

Yorum yap

tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Eski seri 8000 lerde kartın chipi aşağıya bakar. Plus serisinde yukarı bakar

ok ben yanlış biliyormuşum 8000 x cam bende yok doğrudur pardon.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X