• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

sunny at-14008 fta ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• sunny at-14008 fta ?

selam,

cihazın *** menüsünde 19.2 doğu astra tnt sat paketine ait i.d 030b00 mevcut değil.viaccess 3.0 keylerini girmek için i.d 0030b00 servis sağlayıcı i.d si nasıl eklenebilir?kullanılmayan i.d 0700 ı sildim yerine yazdım,olmuyor-siliniyor.hocalarımdan yardım ltf.

kemal1923 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam,

cihazın *** menüsünde 19.2 doğu astra tnt sat paketine ait i.d 030b00 mevcut değil.viaccess 3.0 keylerini girmek için i.d 0030b00 servis sağlayıcı i.d si nasıl eklenebilir?kullanılmayan i.d 0700 ı sildim yerine yazdım,olmuyor-siliniyor.hocalarımdan yardım ltf.
    *** menüsüne *** silme viaccess bölümünde herhangi bir keyin üstüne gel ok de ıd yi gir saglayıcı içerigi gir kırmızı tuşla yani ekle ye bas kaydet keymenüsünde mavi tuşa basma silinme bu sebebden olur...

Yorum yap

muhterem kardeşim m.kara,

dediğiniz gibi yaptım,sorun halloldu.çok teşekkür eder,hayırlı günler dilerim
      saygılar

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X