• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nxt8000xcam

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nxt8000xcam

merhabalar cihazım next8000xcam arka dugmeden actıgımda display de ısıklar acılıyormus gibi yanıp sonuyor fakat cıkhaz acılmıyor dugmeyı birkac acıp kapatmadan sonra acılıyor ilk yazılımlar dahil pek cok yazılım denedim su an kullandıgım yazılım 20-11-2008 hepsindede aynı sorunu yapıyor acaba nedendir 2 ay oldu bu problemin cıktıgı saygılar....

nxt8000xcam problem

merhabalar cihazım next8000xcam arka dugmeden actıgımda display de ısıklar acılıyormus gibi yanıp sonuyor fakat cıkhaz acılmıyor dugmeyı birkac acıp kapatmadan sonra acılıyor ilk yazılımlar dahil pek cok yazılım denedim su an kullandıgım yazılım 20-11-2008 hepsindede aynı sorunu yapıyor acaba nedendir 2 ay oldu bu problemin cıktıgı saygılar....

Yorum yap

konular birleştirildi.

Yorum yap

aynı arıza bende de oldu. 40 tl tamir parası istediler. ama yaptırmadım. benim araştırdığım kadarı ile içindeki kuruyan kondansatörlerden yapıyormuş. ben deneme yolu ile yapmaya çalışacam. olursa bilgi veririm.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X