• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Almak İstiyorum

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next Almak İstiyorum

üstadlar bu next'in yeni çıkan hangi modelinin tercih
    edersiniz.
    ben fazla anlamam uydudan ama 8000xcam renkli
    ekran olanı alacaktım.ama bunda donma olayı varmış. almamda yarar
    varmı. yoksa yeniler çıkacak olanlarımı bekleyeyim.
    tavsiyenizi bekliyorum.
    tşk....
    VATANA ASKERE UZANAN
    HAiN VE DÜŞMAN ELLER
    KIRILSIN.

arif özcan Nickli Üyeden Alıntı
    edersiniz.
    tavsiyenizi bekliyorum.
    tşk....
    800XCam Pluslarda donma olayı hemen hemen sona erdi sadece yükleme hatalarından ,kullanılan settinglerden dolayı kilitlenmeler olabiliyor...Tavsiye edebilirim...
    Ama yeni yılda cıkacak modelleride gör incele derim.Hoşuna giden modeller olabilir.
    Saygılar.

Yorum yap

edersiniz.
      tavsiyenizi bekliyorum.
      tşk....
      8000xcamplus pcm1725 i tavsiye edrim arkadasım.su anda kullanıyorum ve hiçbir sorun yok!Polemikliklere aldanma derim.saygılar...
      İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Konu uygun yere kaydırıldı.

Yorum yap

edersiniz.
          tavsiyenizi bekliyorum.
          tşk....
          mer arkadaşım hız açısından soruyorsan NEXT 2000 seridsinden şaşma bana sorarsan ama karar yınede senın 8000 x cam için edındığın bılgi doğru zaman zaman ufakta olsa problem yaratıyor
          http://www.ase.page.tl http://mehmetaligezici.tr.gg

Yorum yap

hiç birini alma..biraz bekle cs olanlardan al...

Yorum yap

mustafada Nickli Üyeden Alıntı
              hiç birini alma..biraz bekle cs olanlardan al...
              Aynen katılıyorum.Bu uydu işi card sharing olayına kayacak gibi.

Yorum yap

emoli821 Nickli Üyeden Alıntı
                Aynen katılıyorum.Bu uydu işi card sharing olayına kayacak gibi.

kayacak ama burası türkiye kullanıcıların %80 işyerinden internete giriyor benim evde adsl var ama çoğunun yok cihazlar ancak 3-4 yılda oturur bence.kimse kalkıp çevirmeli ağ ile card sharing yapacağını zannetmiyorum.keza 8000 de kart okuyusuna takılabilecek card sharing cihazları yabancı sitelerde bulunmakta ayrıca card sharing özelikli modüllerde çıkmışa benziyor en azından ürün resimlerinden öyle anlaşılıyor.İnternet evlere girmediği sürece card sharing olayı Türkiyeyi kolay kolay sarmaz.Benim düşüncem bu....

Yorum yap

Zaten herkesin başarabileceği bir olgu değil bu Card Sharing olayı.
                  Temel bazı bilgileri bilmek gerekli.
                  Memleketimizde uydu kullanıcılarının çoğu çift çanaklı sistemlerle hayatlarını sürdürmekte.
                  Bir kaç nesil sonra belki tamamen bu durum yayılır diye düşünmekteyim.

Yorum yap

Birzamanlar analog cihazlar vardı.Digital alıcılar çıkınca bu fiyata kim alır denildi.Sonrası malum analoglar çöpe.Digital cihazları aldık ve modül modası başladı.Verilen paralar malum.Bende almıştım çünkü.Sonra emu olayı modülleri neredeyse ortadan kaldırdı.
                    Şimdide kart paylaşımı çıktı.Emuyla zaten seyredecek birşeyde kalmadı.Kısa sürede ne kadar mesafe alınmış görüldüğü gibi.Teknolojinin sonu gelmez.ADSL de şu anda çok hızlı yayılıyor.
                    Bence yakında bu işte yaygınlaşır.

Yorum yap

benim demek istediğim halkımız arasında gelir uçurumu var.Oger kalkıpta ev kullanıcıları için adsl fiyatı indirmezse kimse kalkıp ta 49 ytl vermez adsl için.ona oparayı vereceğinie yasal abone olur.gidip cs destekli cihazı yada modulu veya com girşli cs cihazı alacaksın üstüne de aylık adsl 49 ytl vereceksin bence çok zor türkiye için.Emu bittiği zaman kullanıcıların %70 vazgeçecek diye tahmin ediyorum.

Yorum yap

emoli821 Nickli Üyeden Alıntı
                        Birzamanlar analog cihazlar vardı.Digital alıcılar çıkınca bu fiyata kim alır denildi.Sonrası malum analoglar çöpe.Digital cihazları aldık ve modül modası başladı.Verilen paralar malum.Bende almıştım çünkü.Sonra emu olayı modülleri neredeyse ortadan kaldırdı.
                        Şimdide kart paylaşımı çıktı.Emuyla zaten seyredecek birşeyde kalmadı.Kısa sürede ne kadar mesafe alınmış görüldüğü gibi.Teknolojinin sonu gelmez.ADSL de şu anda çok hızlı yayılıyor.
                        Bence yakında bu işte yaygınlaşır.
                        evet @emoli821 düşüncede sınır yoktur
                        hergeçen gün yeniliklere karşılaşmaya devam edeceğiz...
                        saygılar..
                        BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

Bugün yarın piyasaya verilen veya verilecek olan cihazların hemen hemen hepsi kart paylaşımlı olduğundan ister istemez çoğumuz günün modasına uyarak bu cihazlara sahip olacağız.Bu öyle bir hastalık ki istemesek te bu döngünün içinde yer almak için büyük bir çaba göstereceğiz.
                          Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

evet insanı teknoloji çekiyor kendisine.alışmalıyız artık bu degişimlere..
                            İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                            X