• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

9000 Ultra Share Test

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• cakir Nickli Üyeden Alıntı
    Hicbirşey yok....
    ok tskler...
    -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

• Bu yeni yeni verilen IP noları güzel bir çalışmanın işareti.Ama az yukarıda bir yazı yazdım daha bu iş en azından bir hafta daha zaman alır ve değişik IP ler veririz sizlere.Devamlılık için çalışmak zorundayız.Bu iş olacak.Sizlerde güzel kanallar seyredeceksiniz.Akşamları verilen IP leri kontrol edin.Kolay gelsin.

Yorum yap

• ewet ama bişi çözmüo şuan

Yorum yap

• yzerdali Nickli Üyeden Alıntı
          ewet ama bişi çözmüo şuan
          acele etmeyelim lutfen... 1-2 haftadan birsey olmaz calismalar tam anlamiyla bitince iyi olacak...
          -= MARMARA UYDU TEKNOLOJiLERi MERKEZi =-

I LOVE THIS FORUM

SüperTeklif'e üye ol, sen de kazan!

KAHRAMANLAR buraya tikla...

Yorum yap

• Tarafımdan silinmiştir

42/13/16/19/30/7-5//39
            YAŞASIN PAYLAŞIM ÖZGÜRLÜĞÜ
            Pli Helenite Final +Gbox 2.1b
            Rakel DİNK Nickli Üyeden Alıntı
            Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

• nebutv Nickli Üyeden Alıntı
              Bu yeni yeni verilen IP noları güzel bir çalışmanın işareti.Ama az yukarıda bir yazı yazdım daha bu iş en azından bir hafta daha zaman alır ve değişik IP ler veririz sizlere.Devamlılık için çalışmak zorundayız.Bu iş olacak.Sizlerde güzel kanallar seyredeceksiniz.Akşamları verilen IP leri kontrol edin.Kolay gelsin.
              Hocam server yerine oturana kadar her akşam farklı ip mi verilecek

42/13/16/19/30/7-5//39
              YAŞASIN PAYLAŞIM ÖZGÜRLÜĞÜ
              Pli Helenite Final +Gbox 2.1b
              Rakel DİNK Nickli Üyeden Alıntı
              Nefretle, hakaretle, kanı kandan üstün tutmakla, büyük gelecek olmaz. Yükseliş, karşındakini kendin gibi sayarak olur

Yorum yap

• hicbiri calışmıyor yeni verilen ipler calışmıyorrrr

Yorum yap

• su verılen server

arkadaslar bu verılen server sadece bırmakına sanırım ordan verılıyor kart paylasım oda denenıyor hatalar olcaktır daha yenı bır makına herkes yardımcı olması lazım kımlerın ellerınde kart varsa paylasıma acsın bence deneyin D.box cular boyle yol almıslardısımdı ucuyorlar sızde kıskanclık yapmayın elınızde kart varsa paylasıma acın bır kısı kartı acmıs herkes ordan cekıyor gıbı geldı bana elerınızde kart varsa kı vardır paylasın hata varsa daha kısa zamanda yol alırsınız saygılar

Yorum yap

• yarın bi cihaz alıcam arkadaşlar 240 milyona multileri bile açıyo nekx 9000 binim var ama o cihazıda alıcam 6 tane nekx cihazım var üstü üstüne dirimbaks aldım 9000bini alınca sattım ah ah ah gafam 1milyar 100e aldığım cihazı sattım 600e bana yazık değilmi dokturum erolbey nedir bu kardeşim doktura nekse güvenmek suçmu akıllı adam dokturum bi cevap

Yorum yap

• sana güvenmek suçmu

Yorum yap

• bi beklee bakalimmmmmmmmmmmm sabretmesini bil

Yorum yap

• Bekleyecegiz biraz daha arkadaşlar!Sistem yakında oturaşacak ve güzel şeyler ortaya çıkacak.saygılar...
                          İYİYE DEĞİL,EN İYİYE SAHİP OLMAK İÇİN!

Yorum yap

• bekleye bekleye bir hal olduk müşteriye 1 haftadır cihaz verdik adama hiç bir şey seyrettiremedik.server test aşamasında problem olabilir anladık ama en azında manuel sharing olsaydı aramızda ço iyi olurdu.hemde server problemleri düzelene kadar müşteriye kendimiz ekstra bir şey seyrettirebilirdik.

Yorum yap

• digicom Nickli Üyeden Alıntı
                              Bekleyecegiz biraz daha arkadaşlar!Sistem yakında oturaşacak ve güzel şeyler ortaya çıkacak.saygılar...
                              Sevgili digicom cıhazı aldın ama daha share yapamadın...
                              Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• onbeş gün sağlıklı olarak testleri izledik buda makinada share ile ilgili bir sorun olmadığını gösterir yavaş olsun iyi olsun bekler ve mutlu sona ulaşırız.
                                NEXT MACHINA 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X