• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Düzenlenmesini İstediğinİz Özellikler

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• meteahmetaksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    BOOT modunda ya USB den program atabileyim yada BOOT modunda bir tuş kombinasyonu ile fabrika ayarlarına dönebileyim.
    Neden ihtiyacım var derseniz, benim makina BOOT modundan çıkamıyor en az haftada bir BOOT modunda kitleniyor.
    servise götürmende fayda var sorunun yazılımla falan hallolacak gibi değil sanırım
    2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

• sevgili mach1 ve diğer arkadaşlar.ben de e-satasız olan next 2000 hd tv var.bende şöyle bir sorun var sizdede varmı öğrenmek istiyorum.şayet genel bir sorunsa yeni çıkacak yazılımlarda düzeltilmesini bekliyorum.
      teletex özelliğini trt kanallarında bile açmıyor.diğer kanalları hiç saymıyorum.
      aynı çanak+lnb+kablo ile diğer odada next 2000 cıs süper plus ta teletex sorunu yok bütün teletexi olan kanallarda teletexe giriyorum.dört çıkışlı lnb kullanıyorum.
      NEXT 2000 HD TV KULLANANLARDAN YORUM VE CEVAP BEKLİYORUM.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• arif0571 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        sevgili mach1 ve diğer arkadaşlar.ben de e-satasız olan next 2000 hd tv var.bende şöyle bir sorun var sizdede varmı öğrenmek istiyorum.şayet genel bir sorunsa yeni çıkacak yazılımlarda düzeltilmesini bekliyorum.
        teletex özelliğini trt kanallarında bile açmıyor.diğer kanalları hiç saymıyorum.
        aynı çanak+lnb+kablo ile diğer odada next 2000 cıs süper plus ta teletex sorunu yok bütün teletexi olan kanallarda teletexe giriyorum.dört çıkışlı lnb kullanıyorum.
        son yazılımda bendede var cihazımda daha 15 günlük
        2000 süper hd-9000 Ultra cam +Dishce motor- 1.50 canak + 20 Uydu 3000 kanal-Next ye 9950 cıs D-smart,Philips dijitürk

Bir Milletin Islahı Kötülerin İmhası İle Değil, Neslin Eğitim ve Terbiyesiyle Mümkündür.

Yorum yap

sevgili mach1 ve diğer arkadaşlar.ben de e-satasız olan next 2000 hd tv var.bende şöyle bir sorun var sizdede varmı öğrenmek istiyorum.şayet genel bir sorunsa yeni çıkacak yazılımlarda düzeltilmesini bekliyorum.
          Teletekst'te sorun yok, AV+ tuşu ile teletekst sayfasına erişebilirsiniz.

Yorum yap

• Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            sağolasın hocam gerçektende gözümden kaçmış sorunu hallettim

Yorum yap

• Digium Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              sevgili digium teletexe nasıl gireceğini biliyorum yinede teşekkürler.demekki sorun benim sistemde.birkaç deneme yapıp bir kaç gün sonra yine yazarım.
              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
              VU+ SOLO 2
              Popcorn Hour A-210

Yorum yap

• sayın arakadaşlar emeğinize teşekkürle
                kanal düzenlemede kanallar gizlenmiyor işaretlenen kanal hala gözzüküyor
                normal yayın izlerken kanal seçerken gizlenen kanalları göstemeden atlaması gerekmzmi

Yorum yap

• azayhan61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  sayın arakadaşlar emeğinize teşekkürle
                  kanal düzenlemede kanallar gizlenmiyor işaretlenen kanal hala gözzüküyor
                  normal yayın izlerken kanal seçerken gizlenen kanalları göstemeden atlaması gerekmzmi
                  Bu özelliği aktif edebilmek için öncelikle aşağıdaki yolu izlemeniz gerekir.

1- Kilit Ayarları bölümünden "Kanal+Menü" kilidini aktif yapın.
                  2- "Kanal Liste Düzenleme" bölümünden gizlemek istediğiniz yayınları işaretleyin.
                  3- Ana liste açıkken Help==>>1234 yazın, kanallar gizlenir. Gizli kanalları açmak için yine aynı yöntem.

Kolay gelsin.

Yorum yap

• dün akşam next 2000 hd tv ile teletex olan bütün kanalları denedim.
                    açanlar.
                    trt1,trt2,showtv.cnbce,ntv,
                    açmayanlar
                    atv,cine5,trt3,trt4,trttürk, 11962 V 3333 TürkSat Tanıtım, 12015 H 27500 TürkSat Tanıtım,12729 H 30000 TürkSat Tanıtım,
                    açılmayanların çoğu cısta açıyor.
                    İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                    VU+ SOLO 2
                    Popcorn Hour A-210

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı
                      Bu özelliği aktif edebilmek için öncelikle aşağıdaki yolu izlemeniz gerekir.

1- Kilit Ayarları bölümünden "Kanal+Menü" kilidini aktif yapın.
                      2- "Kanal Liste Düzenleme" bölümünden gizlemek istediğiniz yayınları işaretleyin.
                      3- Ana liste açıkken Help==>>1234 yazın, kanallar gizlenir. Gizli kanalları açmak için yine aynı yöntem.

Kolay gelsin.
                      Bu 1234 değiştirilebilirmi?Çünkü çok kolay bi şifre hemen çözüyorlar

Yorum yap

• Son yazılımla birlikte cccam her ne kadar biraz daha satabil hale gelmişsede bir kaç husus hala devam ediyor.

1.cccamd sağlayıcısında hop:1-2-3-4 varsa bu kartlara izin vermiyor.
                        2.cccam da hala donma ve mozaikler çok azda olsa devam etmektedir.
                        4.son yazılımda açılıp kapanmada kanalların silinmesi malesef geri döndü.
                        5.modem konusunda mutlaka iyleştirmeler yapılmalıdır.

nacizane fikir ve deneyimlerim bunlardır

Yorum yap

• atv,cine5,trt3,trt4,trttürk, 11962 V 3333 TürkSat Tanıtım, 12015 H 27500 TürkSat Tanıtım,12729 H 30000 TürkSat Tanıtım,

arkadaşlar bende bu kanallarda teletex açmıyor 3-5 dakika bekliyorum yinede olmuyor.NEXT 2000 HD TV kullanan arkadaşlar deneyip bilgi verebilirlermi.şimdiden çok teşekkürler.özellikle türksat tanıtım kanalları 3 adet var.
                          İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                          VU+ SOLO 2
                          Popcorn Hour A-210

Yorum yap

atv,cine5,trt3,trt4,trttürk, 11962 V 3333 TürkSat Tanıtım, 12015 H 27500 TürkSat Tanıtım,12729 H 30000 TürkSat Tanıtım,

arkadaşlar bende bu kanallarda teletex açmıyor 3-5 dakika bekliyorum yinede olmuyor.NEXT 2000 HD TV kullanan arkadaşlar deneyip bilgi verebilirlermi.şimdiden çok teşekkürler.özellikle türksat tanıtım kanalları 3 adet var.
                            bu kanallarda bende hiç sinyal yok?

Yorum yap

• çanak ayarı kısmında seçili olan uyduyu sarı tuşla resetlediğimizde kanallarla beraber komple uydu siliniyor.Bunun yerine kanallar silinip sadece uydu kalabilirmi

Yorum yap

• berduş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                bu kanallarda bende hiç sinyal yok?
                                abi yerı değil ama mesaj kutunu bosaltırmısın mesaj gonderemıyorum sana
                                Next Machina 3D

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X