• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2000 süper x plus ota yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2000 süper x plus ota yok

2000 süper x plus a 125.15 yazılımı attım uydudan güncelleme seçeneği çıkmıyo boot modunda attım yine bişey yok lütfen yardım

o seride yok zaten usbli olanlarda var

Yorum yap

hocam eyvallah onlarla beraber verildiği için bunun yazılımı buda ota yapıyo sandım acaba gelicekmi bu seri için ilgin için teşekkür ederim hocam

Yorum yap

trtamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        hocam eyvallah onlarla beraber verildiği için bunun yazılımı buda ota yapıyo sandım acaba gelicekmi bu seri için ilgin için teşekkür ederim hocam
        hayır verilmeyecek.

Yorum yap

trtamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          2000 süper x plus a 125.15 yazılımı attım uydudan güncelleme seçeneği çıkmıyo boot modunda attım yine bişey yok lütfen yardım
          uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          O zaman bu arkadaş 'QNFM' seri cihazın yazılımını 'NREC' seri cihaza nasıl yüklemiş olabilir ?

Next destek sitesinde bu seriye ait iki yazılım var. Birisi 06.04.2006 olan. Yani USB li cihaz için. Diğeri de 17.04.2008 yazılımı NREC sei için.

Yorum yap

Kafan karışmış galiba baron qnfm ler için son yazılım 6 nisan 2009 süper x plus ayrı süper plus ayrı cihaz

Yorum yap

merhabalar bende Next 2000 cx super pulus usb li cihaz var tuhordaki dıgı tv pakateni oto yazılımını flaş bellekten yükledim ancak çözmedi NEXt 2000 cıs super pulus modeli çözüyor cx modeli neden çözmedi lütfen yardımcı olrsanız sevınırim teşekürler iyi günler

Yorum yap

biberarif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                merhabalar bende Next 2000 cx super pulus usb li cihaz var tuhordaki dıgı tv pakateni oto yazılımını flaş bellekten yükledim ancak çözmedi NEXt 2000 cıs super pulus modeli çözüyor cx modeli neden çözmedi lütfen yardımcı olrsanız sevınırim teşekürler iyi günler
                Aşağıdaki linkten kdb ve softcam dosyalarını indirip yüklerseniz, kéy menüsü güncellenmiş olur. Rahatça izleyebilirsiniz.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=48468

Yorum yap

Edit.

Yorum yap

Molla22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Kafan karışmış galiba baron qnfm ler için son yazılım 6 nisan 2009 süper x plus ayrı süper plus ayrı cihaz
                    Ben de biliyorum aralarındaki farkı.

Bu cevâbı anlayamadığım için sormuştum.

Yorum yap

Yanlışlıkla yazılmıştır. Sayın modların silmesini rica ediyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                      X