• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Super Plus Serisi 30.10.2008 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Ellerine sağlık sayın Hocam............

Yorum yap

• sagol ellerinize saglık

Yorum yap

• NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS QNEC123.45 102808 TK2C1N0 pz.zip

Hocam bu yazılımı atım ama yazılım yüklerken bootlanacak dedi ama daha açamadı şu an kasada o bu var makina kitlendi ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla

Yorum yap

• windurs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS QNEC123.45 102808 TK2C1N0 pz.zip

Hocam bu yazılımı atım ama yazılım yüklerken bootlanacak dedi ama daha açamadı şu an kasada o bu var makina kitlendi ne yapmam lazım yardımcı olabilirmisiniz saygılarımla
          Arkadaşım cihazınıza NS-YE olanı atınız defalarca cevap yazıldı ama dikkat etmemişiniz.Next-YE olanı değil NS-YE olan atılacak bir defaya mahsus çünkü isimler karışmış.

Yorum yap

• NEXT YE-2000 CIS SUPER PLUS QNEC123.45 102808 TK2C1N0 pz.zip
            Hocam merhaba bu yazılımı aynı model makinama attım ama makina kitlendi botlanacak yazdı bir daha açamadı şu an ekranda sadece sıfır yazıyo yardımcı olabilirmisin saygılarımla

Yorum yap

• bot modunda bir önceki yazılıma dön ozaman düzelir

Yorum yap

• hoca tekrarım için pardon makinaya şimdi ne yapayım kitlendi

Yorum yap

• acaba nereclerede çıkacakmı bekliyoruz

Yorum yap

• benim next ye-2000 cx super plus makinam var. burdan yazılımı yükseltmek için yükledim fakat boot yaptıktan sonra o yazarak kilitleniyor. bu şekilde kaldığı içinde standby a geçmiyor ve yeni yazılım yüklenmiyor yardım edebilecek olan var mı acaba

Yorum yap

• windurs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hoca tekrarım için pardon makinaya şimdi ne yapayım kitlendi
                      peyton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      benim next ye-2000 cx super plus makinam var. burdan yazılımı yükseltmek için yükledim fakat boot yaptıktan sonra o yazarak kilitleniyor. bu şekilde kaldığı içinde standby a geçmiyor ve yeni yazılım yüklenmiyor yardım edebilecek olan var mı acaba
                      http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=30189

bu linkte anlatıldığı gibi boot modda bir önceki yazılımı atın probleminiz düzelecektir..

Yorum yap

• emeğine sağlık hocam 2000 dpcıs super plus usb den attım hiçbir sorun yok kanal larda gitmedi süper olmuş emeğine sağlık teşekkürler

Yorum yap

• peyton Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          benim next ye-2000 cx super plus makinam var. burdan yazılımı yükseltmek için yükledim fakat boot yaptıktan sonra o yazarak kilitleniyor. bu şekilde kaldığı içinde standby a geçmiyor ve yeni yazılım yüklenmiyor yardım edebilecek olan var mı acaba
                          Yazılımı rs232 kablo ile BOOT modunda atınız..........

Yorum yap

• rs232 ile boot modunda atıyorum ama bağlantı kurulamadı cihazı standby moduna alın yazısı çıkıyor

Yorum yap

• üstatlardan kimse sesimi duymuyor mu? neden gri (next) cx serilere yazılım yok?daha doğrusu akşam vardı şimdi yok.
                              Ya bir yol bul, ya bir yol aç, yada yoldan çekil

Yorum yap

• hocam yazılımı attım bot modunda takılı kaldı ne yapmam lazım

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X