• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

TD DBS-3000 CNCIE Yardim lütfen

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• TD DBS-3000 CNCIE Yardim lütfen

Merhaba sayin ustalar ben yeni bir TD 3000 Aldim ama bu linux tabanli cihazlar hakkinda bilgim o gerci yeni yazilimi yükledim CIHAZI Hub üzerinden internetede bagladim suan bagli ama hic bir sifreli kanali acmiyor,
    TD Toys tan MGcamd i seciyorum,emuyu aktivde ediyorum snuc sifir yokmu bu aceminin bir elinden tutacak herkese saygilar sevgiler
    Box 1 Triple Dragon DBS-3000CNCIE
    Box 2 NEXT YE CIS SUPER PLUS USB
    Box 3 ClarkeTech 2100PLUS USB
    Modül T REX 4.1

Hangi yazılım yüklü bilmiyorum ama son yazılım yüklü varsayarak yazıyorum.Menü-Extralar'dan -TD More Menü'den gerekli emuları yükle.Daha sonra keyleride burdan güncelleyebilirsin.Td Turkey Toys menüden gerekli emuyu çalıştır.Emu ile açılan kanallar açılacaktır.
    BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Tamam ustam eline emegine saglik hallettim,actigim konu buraya tasinmis,bulamadigim icin silindi sandim demekki yanilmisim özür dilerim saygilar
      Box 1 Triple Dragon DBS-3000CNCIE
      Box 2 NEXT YE CIS SUPER PLUS USB
      Box 3 ClarkeTech 2100PLUS USB
      Modül T REX 4.1

Yorum yap

Hazırlanıyor...
      X