• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

kayıt olurken guvenlik kodu resmi cıkmıyor

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• kayıt olurken guvenlik kodu resmi cıkmıyor

kayıt olurken guvenlik kodu resmi cıkmıyor .nedeni neolabilir.ayrıca admin panelinden bakıyorum guvenlik kodu resmine yine aynı oradada cıkmıyor

http://www.mach1digital.com/mach1for...88&postcount=2

üstteki linktekileri uygula; gene sorun yaşarsan, olmazsa, serverle ilgilenen kişiyle görüşmen gerek; serverdeki GD yazılımında veya sürümünde sorun olabilir...

Yorum yap

ustam bakayım guvenlik kodu olmazsa hapı yutarım sabahtan beri uye alımı olmuyor

Yorum yap

hocam dediklerine baktım benimkilerle aynısı admin panelinden baktıgım guvenlik resmi cıkmıyor dune kadar vardı su anda uye alımını durdurdum server saglayıcıs ile bir görüşeyim mutlaka orada sorun var galiba

Yorum yap

evet admincp'de de resim çıkmıyorsa %100 serverden GD'den kaynaklanan bir sorun var demektir..

Yorum yap

ama bende admin panelinde o resim cikiyor ve aktif halde ama yine de kayit olurken sormuyor, acil yardim edin lütfen

Yorum yap

DeLiKaNLi_HH Nickli Üyeden Alıntı
              ama bende admin panelinde o resim cikiyor ve aktif halde ama yine de kayit olurken sormuyor, acil yardim edin lütfen
              aynı soruyu birden farklı yerlerde sormayalım !

Yorum yap

Kusura bakma hocam, acil yardima ihtiyacim vardí.
                Özür dilerim.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X