• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Dikey WeTekPlay2 LibreELEC 8.2 Krypton18 @Raybuntu

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• New build up: rb-beta1j.

rb-beta1j is with that "fixed" dvb module. Also there is the ethernet fix.

Yorum yap

• selam ozkaradag benim wetek2 ye sd karda libreelec yazdiriyorum boot yapiyor daha sonra libreelec yazisi geliyor tekrar wetek play2 press power key to boot from internal nand geliyor.devamli gelip gidiyor neden olur?
      Tesekurler

Yorum yap

• İlk kez SDKarta yazdırıp kullandığınız zaman ilk açılışta kartı kendine optimize edip kalan boyutu ayrı bölümleyip yenide başlar.

Yoksa demek istediğiniz farklı mı?

Sevgiler...

Yorum yap

• evet ayri boot yapiyor bir turlu libreye gecmiyor,Enigma2 yi yazdirdim ekran sadece siyah baska bir sey gelmiyor enigmada

Yorum yap

• Deho baba nasıl ayrı boot yapıyor?
            Biraz daha bilgi verebilirsen sevinirim.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Here is a community build based on recent LE alpha. Kernel is build as 64bit with 32bit Userspace. It means you can use 32bit armhf packages.

DISCLAIMER: This is a community build of LibreELEC. USE AT YOUR OWN RISK!

Tar upgrade from aarch64 might work use the following steps:

touch /storage/.update/.nocompat
              Then copy the tar into /storage/.update/ and reboot
              After everthing is updated you need to remove all the binary addons and reinstall those from the repo.
              Beware that kodi caches zips in /storage/.kodi/addons/packages. Those have to be removed too.

If you are updating from one of my previous builds you just need to put the tar in /storage/.update/

http://raybuntu.libreelec.tv/images/

LibRetro, DRM with inputstream and other things might work too. I'm actually using Amazon Prime Video inside Kodi. Currently I have no Play2 so I can't test it and I know that DVB Server could be broken.
              When I get my Play2 I'll be able to hopefully fix DVB.

Memory Consumption is lower. It was reported that there is no more memory leak when using 32bit userspace but I can't confirm it yet.

It is bleeding edge. No real support since I'm following LibreELEC alpha. Don't request a feature.

Source Code: https://github.com/Raybuntu/LibreELEC.tv

Known Issues:
              TVheadend Server Plugin in Kodi does not work but a fix is coming soon.
              All the issues LE alpha 009 has.

Bu sürümde Netflix, Amazon Prime Video gibi paralı eklentileri çalıştırmak için eklemler (library, vs vs) konuldu.
              Ama DVB henüz çalışmamaktadır ancak yakında fikslenecek.

Benim gibi legalci dostlar için çok önemli bir gelişmedir.

Hayırlı uğurlu olsun.

Sevgiler...
              Quadbeat 7.0 nand üzerine update edemedim. İngilizcede kast edileni anlamadım. Sd karttan backup atıp nanda atacağım.

Yorum yap

• 7.0 Üstüne kuramazsın, 8.0 olmalı yani 7.90 gerekiyor.

Önce NAND'a LE Resmi sürümü olan 7.90.0010 NAND sürümünü attıktan sonra kurabilirsin.

Sevgiler...

Yorum yap

• ozkaradag Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  7.0 Üstüne kuramazsın, 8.0 olmalı yani 7.90 gerekiyor.

Önce NAND'a LE Resmi sürümü olan 7.90.0010 NAND sürümünü attıktan sonra kurabilirsin.

Sevgiler...
                  7.95.1 beta çıkmış. Wp2 için göremedim. Çıkmayacak mı?

Yorum yap

• İleride, şu an Raybuntu Sürümüne devam.

Sevgiler...

Yorum yap

• Ethernet sorunu aşıldı ama bu sefer kanallarda kırılma mozaiklenme oluyor. Androidde de olsa sinyal problemi var diyeceğim ama orada olmuyor.

Sıfırdan kurdum ama aynı. Aynı sorunu yaşayan var mı beta i ve j sürümlerinde?

Edit:
                      --------

TRT 4k da ara ara takılıyor

Yorum yap

• Bende 2 haftadır uydu olmadığı için bir şey diyemeyeceğim dostum.

Eth ile ilgili olacağını sanmıyorum, daha çok DVB Modülü ile DVB Sürücüleri ile alakalı diye düşünüyorum. Çünkü İ sürümünden sonraki farklı bir DVB modül kullanıldı.

Bakalım diğer kullanan dostlar ne diyecekler.

Tüm kanallarda mı oluyor yoksa bazılarında mı?

Sevgiler...

Yorum yap

• Ethernet ile ilgili demiyorum zaten, ethernet fix sürümünden sonra oldu.

Neredeyse izlediğim tüm kanallarda gözlemledim.

h sürümüne döndüm onda yok mesela.

Yorum yap

• Bende herhangi bir mozaiklenme ve kırılma yok.Kanal değiştirirken ilk açıldığında hafif bir kırılma oluyor o kadar.Oda saliselik bir an.Beta j kullanıyorum.
                            BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

• http://www.wetekforums.com/v/index.p...it-libs#latest İngilizcen varsa bu konuya yazıp tartışalım derim.

Sevgiler...

Yorum yap

• İngilizcem iyi değil.Yazma sorunum var.Okumam ve okuduğumu anlamam translate olmadan %60-70 arasında.
                                BeeLink GT King Pro-TBS5520SÊ-WETEKPLAYER 2,-120 cm Ofset çanak-İNVERTO 0.2 LNB-USALS Motor

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X