• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Emu Dosyaları Hakkında

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• bilgi için sağol
    NEXT 2000 X CI PLUS

Yorum yap

• eyvallah üstad çok sağol valla bazen insan dayanamıyor artık çok teşk...

Yorum yap

• ellerinize saglik arkadaslar ben bir haftadir mach1 deyim benim ye-2000 cx usb li alicim var softlarda bir problemim yok ama ben aliciyi alirken Premiere leri oto aciyor demislerdi ama oto güncelleme yapmiyor bana bu konuda bilgi verirseniz cok sevinirim simdiden tesekkürlerimi sunarim.BengüTürk!
        Saga ceviriyorum dogu sola ceviriyorum bati türkiyede almanci burda yabanci benim hobim bu antenci.:helal:

Yorum yap

• cem32 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          ellerinize saglik arkadaslar ben bir haftadir mach1 deyim benim ye-2000 cx usb li alicim var softlarda bir problemim yok ama ben aliciyi alirken Premiere leri oto aciyor demislerdi ama oto güncelleme yapmiyor bana bu konuda bilgi verirseniz cok sevinirim simdiden tesekkürlerimi sunarim.BengüTürk!
          Premierelerde auto olayı çöktü. Keyleri elle veya Softcam şeklinde takip etmeniz gerekir.

Yorum yap

• yeni yazılımda softcam atabiliyormuyuz arkadaşlar ayrıca premier auto çökümü ke-y dosyasını yükleyince tps paketini izleyebiliyormuyuz tps auto verilecek yazılıma premier çöktüyse auto eklenecekmi teşekürler

Yorum yap

• arkadaşlar benim makine 2000 cıs plus yeni yazılımıda attım tps ler hiç gitmedi açıyo sizde neden açmıyo anlamadımgarip bir durum ama nednini anlayamadım tesekkürler

Yorum yap

• Bozkurt1977:Yazılımı nasıl attıysan bizede anlat da bizlerde uygulayalım.Şimdiden teşekkürler.

Yorum yap

• herkez aynı şeyleri yazıp duruyor kayıt yapan ve sorun yaşayan yok gibi oysa kayıt sorunu var gom player kayıtları okuyamadığı gibi örneğin videoredopllusda kesme işlemi yapamıyor saygılar

Yorum yap

• yıldırım58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    yeni yazılımda softcam atabiliyormuyuz arkadaşlar ayrıca premier auto çökümü ke-y dosyasını yükleyince tps paketini izleyebiliyormuyuz tps auto verilecek yazılıma premier çöktüyse auto eklenecekmi teşekürler
                    Premiere çökme falan yok yıldırım, o mesajın tarihine bakarsan en az 5 aylık olduğunu görürsün.

Yorum yap

• BOZKURT1977 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      arkadaşlar benim makine 2000 cıs plus yeni yazılımıda attım tps ler hiç gitmedi açıyo sizde neden açmıyo anlamadımgarip bir durum ama nednini anlayamadım tesekkürler
                      uzun süre seyrettin mi arkadaşım. bende de ara ara açıyor ama 1 - 2 dakka sonra tekrar donuyor ve gidiyor. Tesadüfen bu açık olan aralıklardan birine gelmiş olmayasın. Bir de multiler reklam esnasında şifeli yayın yapmıyor. Yani filim oynarken izle bakalım dediğin gibi sürekli açık mı?

Yorum yap

• 641 P YÜKLÜ,2000 X Cİ PLUS cihazın tps auto olması için ne yapabilirim?
                        yukardaki yazıda
                        ''-Fmb Ve Inflerde tps açmaz absat aeslerde sığmaz o yüzden 3-4 dosya yapmak gerek eski yazılım için Softcam içinden yoktur açmaz''
                        3/4 dosya yapılması gerektiği belirtilmiş.Açıklayabilir misiniz?

Yorum yap

• hoca47 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          641 P YÜKLÜ,2000 X Cİ PLUS cihazın tps auto olması için ne yapabilirim?
                          yukardaki yazıda
                          ''-Fmb Ve Inflerde tps açmaz absat aeslerde sığmaz o yüzden 3-4 dosya yapmak gerek eski yazılım için Softcam içinden yoktur açmaz''
                          3/4 dosya yapılması gerektiği belirtilmiş.Açıklayabilir misiniz?
                          O mesajın tarihine bakarsanız en az 2 yıllık olduğunu görürsünüz. Tps o tarihten bu yana epey bir sistem değişikliğine gitti. Bu yüzden yeni yazılım beklemeniz gerekli.

Yorum yap

• yeni yazılım

yazılıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Bildiğiniz gibi kayıt ts formatında oluyor 14 şubat yazılımında kayıt,oynatma(Gom player'de)ve VideoRedoPlus'da kesme olaylarında hiçbir sorunla karşılaşmadım 14 nisan yazılımında kayıtta bir gariplik var Gom polayer oldukça geç açıyor.VideoRedoPlus kesme işlemini yaparken ''cannot find PAT packet in program stream.''uyarısını veriyor. saygılarımla bilgilerinize arz ediyorum.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              O mesajın tarihine bakarsanız en az 2 yıllık olduğunu görürsünüz. Tps o tarihten bu yana epey bir sistem değişikliğine gitti. Bu yüzden yeni yazılım beklemeniz gerekli.
                              Açıklama için teşekkürler....

Yorum yap

• murtiturti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                uzun süre seyrettin mi arkadaşım. bende de ara ara açıyor ama 1 - 2 dakka sonra tekrar donuyor ve gidiyor. Tesadüfen bu açık olan aralıklardan birine gelmiş olmayasın. Bir de multiler reklam esnasında şifeli yayın yapmıyor. Yani filim oynarken izle bakalım dediğin gibi sürekli açık mı?
                                arkadasım suan bile açık hiç gitmedi softcam tosyası atmıştım yanlışlıkla tasarımın atma dediği softcamı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X