Mach1 Digital Community

Geri Git   Mach1 Digital Community > Dijital Uydu Alıcıları (Receiver) > Başlıca Uydu Alıcıları > Arçelik - Beko

Forum içerisinde "Digiturk, D-Smart" gibi Yerli Platformları kapsayan, bunlarla ilgili "Kart paylaşım (Card Sharing), Iptv adresi , Key, Şifre, Dosya" içerikli her türlü açık alanda yazışma yasaktır ! Tespiti durumunda ilgili kişiler forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir lütfen bu konularda kurallara uyalım.
** SERVER ÜYELİK SÜRELERİ BİTENLER KAPATILDI YENİLEMEK İÇİN ÖZEL MESAJ ATIN** Cccam Özel Pay Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...Üyeliklerini yenileyen ve yeni üyelere artık 2-3 farklı CCcam server verilmektedir..
** IPTV+ CCcam Server Hakkında Üyelik ve bilgi almak için** buraya tıklayarak özel mesaj atabilirsiniz...

160929_wetekplay2_knowmore.gif

Yanıtla

Konu Araçları Görünüm Modları
Eski 01-09-2014, 18:40   #1
kubilaysa
Yeni Üye

Üye No: 106586
Giriş: 01-01-2010

Uydu Alıcısı: next

Kart Paylaşımı: hayır
Varsayılan arcelik hd tv pvr kayıtı pc de izlenilmiyor

arceliktv den hd uydu alıcılı tv aldım -pvr kayıtı tv yapıyor usb ye fakat pvr kayıt usb ile pc de izleyemiyorum
kubilaysa is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2014, 18:45   #2
kubilaysa
Yeni Üye

Üye No: 106586
Giriş: 01-01-2010

Uydu Alıcısı: next

Kart Paylaşımı: hayır
Post arcelik hd tv pvr kayıtı pc de izlenilmiyor

arceliktv den dahili uydu alıcılı tv aldım usb e pvr kayıt ettim tv ddde izleyebiliyorum fakat pvr kayıtı usb ile pc de izleyemiyorum
kubilaysa is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2014, 19:08   #3
Tasarım
Administrator

Tasarım kullanıcısının avatarı

Üye No: 40
Giriş: 31-10-2005

Uydu Alıcısı: YE-2000 INTERNET MACHINA™ & YE-2000 MACHINA 3D™

Kart Paylaşımı: Cccam & Ip TV

- Konular birliştirildi.
- Lütfen gereksiz konular açmayın.
________________________________________________________________________________
Tasarım is online now   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 01-09-2014, 21:32   #4
A.Bozoğlu
Informant

A.Bozoğlu kullanıcısının avatarı

Üye No: 7202
Giriş: 14-02-2006

Uydu Alıcısı: Next 18500hd+ plus. Trident mini skart uydu alıcısı + arçelik led tv dahili hd uydu alıcı

Kart Paylaşımı: next 18500hd+ plus free share+cccam

Hangi formatta video kayıdı yapıyor?
________________________________________________________________________________
Arçelik A32 LB 7433‎ LED TV-Vestel 26" lcd tv - Digitürk Play - Hometech 1200 Mini HD- Vestel 90cm ofset çanak - Goldmaster Diseqc Motor - Vestel 90cm Sabit çanak + Multifeed - Casper Nirvana CMU W8.1 Notebook -HP DX6100 W7 MASA ÜSTÜ PC - GM Discovery 16Gb
A.Bozoğlu is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-09-2014, 21:06   #5
A.kadir
Özel Üye

A.kadir kullanıcısının avatarı

Üye No: 22452
Giriş: 30-06-2006

Uydu Alıcısı: Next Mini 2000 Machine-Next Machina3D-Next Minix HD Amigo-next ye 2000 cıs süper plus-ss2

Alıntı:
kubilaysa tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
arceliktv den dahili uydu alıcılı tv aldım usb e pvr kayıt ettim tv ddde izleyebiliyorum fakat pvr kayıtı usb ile pc de izleyemiyorum
izleyemezsin gr uzantılı kaydeder ayrıca şuda var kayıt yaptın tv bozuldu tamirde anakart değişimi yapıldı önceki yaptığın kayıtları izleyemezsin sebebi her anakartın şifresi ayrı imiş yaptığı kayıtları şifreliyor hangi anakartta kayıt yaptıysan o anakarta sahip tv den başka yerde izleme şansın yok bilgi Arçelik arge departmanı bu konu hakkında baya telefon görüşmesi yapmıştım sonuç alamadım
A.kadir is offline   Alıntı Yaparak Cevapla
Eski 02-09-2014, 21:38   #6
A.Bozoğlu
Informant

Uydu Alıcısı: Next 18500hd+ plus. Trident mini skart uydu alıcısı + arçelik led tv dahili hd uydu alıcı

Alıntı:
A.kadir tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
izleyemezsin gr uzantılı kaydeder ayrıca şuda var kayıt yaptın tv bozuldu tamirde anakart değişimi yapıldı önceki yaptığın kayıtları izleyemezsin sebebi her anakartın şifresi ayrı imiş yaptığı kayıtları şifreliyor hangi anakartta kayıt yaptıysan o anakarta sahip tv den başka yerde izleme şansın yok bilgi Arçelik arge departmanı bu konu hakkında baya telefon görüşmesi yapmıştım sonuç alamadım
Bilgilendirme için teşekkürler, arçelik tv kullanmama rahmen hiç kayıt denememiştim.
Arçelik A32 LB 7433‎ LED TV-Vestel 26" lcd tv - Digitürk Play - Hometech 1200 Mini HD- Vestel 90cm ofset çanak - Goldmaster Diseqc Motor - Vestel 90cm Sabit çanak + Multifeed - Casper Nirvana CMU W8.1 Notebook -HP DX6100 W7 MASA ÜSTÜ PC - GM Discovery 16Gb
Eski 02-09-2014, 22:41   #7
A.kadir
Özel Üye

Uydu Alıcısı: Next Mini 2000 Machine-Next Machina3D-Next Minix HD Amigo-next ye 2000 cıs süper plus-ss2

çok deneme yaptım ama pc de editleme yapmak istediğimde sorun başladı sonra Arçelik arge bölümü ile baya bi uğraştık conver programı talep ettim sonuç olumsuz işin aslı aslında grundıg marka il alakalı uzantıya dikkat GR almanyadan direk yazılımı almışlar tr leştirme yapılmış toplu veya tek tek kanal taşıma gibi fonksiyonlar yok hiçmi uydu alıcısı kullanmadınız diye dertleşmiştik arkadaşla ahbab olduk nerdeyse
Eski 02-09-2014, 22:47   #8
A.kadir
Özel Üye

A.bozoğlu tv ye biss girebiliyormusun eğer tx şasili ise girebilirsin anlaman için menü+2011 tuşla
Eski 03-09-2014, 19:14   #9
A.Bozoğlu
Informant

Alıntı:
A.kadir tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
A.bozoğlu tv ye biss girebiliyormusun eğer tx şasili ise girebilirsin anlaman için menü+2011 tuşla
Evet biss girebiliyorum trt, ntv falan girmiştim ama diğer sistemler desteklemiyor sanırım birde smart tv yönü çok zayıf bir kaç uygulama dışında işe yarar bir hizmeti yok bendeki modelin smart olarak.
Eski 03-09-2014, 21:23   #10
A.kadir
Özel Üye

Alıntı:
A.Bozoğlu tarafından gönderildi Mesajı Görüntüle
Evet biss girebiliyorum trt, ntv falan girmiştim ama diğer sistemler desteklemiyor sanırım birde smart tv yönü çok zayıf bir kaç uygulama dışında işe yarar bir hizmeti yok bendeki modelin smart olarak.
smart özelliği her cihazda aynı hemen hemen ne verirlerse onu kullanabilirsin bağımlısın yani
sadece biss çözüyor başka desteklemiyor doğru o konu hakkındada baya uğraşmıştım yazılım konusunda teknik destek yasal değil dedi madem yasal değil tx şasili anakartlara niye bis girme özelliği koydunuz dedim yasa dışı iş yapıyorsunuz bu ne çelişki (sx şasilerde yok tx şasili olanlarda var)
Yanıtla

Konu Araçları
Görünüm Modları

Forumdaki Yetkileriniz
Konu açma yetkiniz yok
Konularda cevap yazma yetkiniz yok
Eklenti yükleme yetkiniz yok
Kendi mesajlarınızı düzenleme yetkiniz yok

BB code is Açık
SimgelerAçık
[IMG] kodu Açık