• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Key Update Plugin

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Key Update Plugin

Dosyaları ftp cihaza bağlanıp aşağıdaki gözüken yerlere atın
    /var/tuxbox/plugins/keyupdate.cfg
    /var/tuxbox/plugins/keyupdate.sh
    /var/bin/link
    /var/bin/unzip
    daha sonra
    link, unzip ve keyupdate.sh dosyalarını chmod 755 yapın

telnetten kurmak isteyenlerde
    ftp ile var.tar.gz dosyasını /tmp altına upload edin
    Cihaza telnet ile login olun bağlanın sırası ile
    cd /tmp
    tar zxvf var.tar.gz -C /
    yapın kurar
    Eklenen Dosyalar
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

Degerli üstad tesekkürler.SAYGILAR

Yorum yap

keyupdeter

üstad bende çalışmadı.nedeni ne acaba gemini 3.40 attım cihaz 7020s saygılar

Yorum yap

hocam ellerine sağlık bende dm500s maxvar 3.40 de yaptım ama keyleri download etmiyor. pencere açılıyor bekliyor öylece ch modu da 755 yaptım dediginiz gibi ama maalesef olmadı selamlar. iyi . çalışmalar.....

Yorum yap

500s te çalışıyor bende sorunsuz..
          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

Depo

Next Yazılımları için
          www.nextyazilim.com

Yorum yap

7020 gemini 3.40 dada ok fello kullanıyor sorun yok..

Depo

Next Yazılımları için
            www.nextyazilim.com

Yorum yap

pli de çalışıyormu usta acaba ?

Yorum yap

Plugin için teşekkürler mach , umarım uzun ömürlü olur.Bu arada herşeyi doğru yapmama rağmen dün DM500'de çalışmadı, silip bugün yeniden kurdum çalıştı.

Yorum yap

Bende Pli de Çalıştırdım 7020 de çalışıyor

Yorum yap

Dosyaları ftp cihaza bağlanıp aşağıdaki gözüken yerlere atın
                    /var/tuxbox/plugins/keyupdate.cfg
                    /var/tuxbox/plugins/keyupdate.sh
                    /var/bin/link
                    /var/bin/unzip
                    daha sonra
                    link, unzip ve keyupdate.sh dosyalarını chmod 755 yapın bu şekilde yaptım ve yaklaşık 4 kere bu şekilde kurdum ama güncelleme yapmadı.

telnet ile kurma işlemini yapınca sorunsuz çalıştı.birinci yol ile çalıştıramayan arkadaşlar telnet ile kurarsanız çalışacaktır..teşekkürler mach1 hocam ellerine sağlık.......

Yorum yap

bende dosyaları var/turbox/plungs e atmama ragmen çalışmadı fakat 2 . dosyayı temp klasörüne atıp manuel olarak kurdum şu an çok sorunsuz bir şekilde güncelliyor emegine saglık mach1 hocam

Yorum yap

murat28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        bende dosyaları var/turbox/plungs e atmama ragmen çalışmadı fakat 2 . dosyayı temp klasörüne atıp manuel olarak kurdum şu an çok sorunsuz bir şekilde güncelliyor emegine saglık mach1 hocam
                        merhabalar,

bende de ( db-7000s ) murat arkadaşın anlattığı yöntemle kurunca gayet güzel çalıştı.ellerine sağlık mach1 usta.

i have a dream...

Yorum yap

Mach1 hocam Dream lere key verme işini bıraktınızmı? Dream 500S'te daha önce sarı tuş ile keyupdater ile keyler güncelleniyordu. Şuan key güncelleme yapamıyoruz.
                          Vu+Ultimo, Vu+Duo, Vu+Solo ::: DM 8000HD PVR (orj), DM 800HD PVR (orj), DM500S (orj) ::: Triple Dragon ::: Next 2000 Dobratech HD&Next YE-2500 DPCI PLUS ::: LG 47LM660S 3D FHD LED TV ::: Panasonic Quintrix 82 tv, SCHT05 (5.1) Panasonic Ev Sinema Sistemi :::LG 42LG5030 LCD Tv :::Seagate 1tb. 2.5 İnç HDD ::: İNVERTO Black Ultra Single LNB :::Next DİSEQC motor 95cm 45.0W & 95.0E

Yorum yap

murat28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

bende var/turbox içinde (plungs) dosyaları yok?
                            P9PLUS

Yorum yap

DM 7000 sorunsuz calisiyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X