• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 YE Süper Plus Lütfen Yardım

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 YE Süper Plus Lütfen Yardım

Arkadaşlar ben acemiyim lütfen bağışlayın. Polsat keyleri Next Ye 2000 Süper Plus USB cihazıma nereye kaydedeceğim lütfen bir açıklayan olursa sevinirim. Son keyler nelerdir? İlgilenen arkadaşlara çok teşekkürler

next emu bölümünden cihazına uygun keyi at polsatları açar saygılar
    Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
    Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Next YE 2000 Süper Plus

Kardeş ilgine teşekkür ederim. Ancak Menüden Key Bölümüne geldim. Nagravision bölümüne ekle dedim. 7101: 0-00: 51 6F 46 60 E7 FB 6E 5D
      7101: 0-01: 2E C9 44 33 ED 43 D4 0E
      keyleri girdim önceki olan 7101 keyleri sildim fakat açmadı bir yerde yanlışlık mı yaptım acaba. tekrar teşekkürler...

Yorum yap

arkadaşım sofkey at herşey düzelsım usb girişliyse usb den at

Yorum yap

Elle girmek için boşuna uğraşma Softcam at.

Yorum yap

polsat

kardeş 7101 08 ve 18 inci satırlara elle key girersen açar .kolay gelsin

Yorum yap

polsatları hallettinmi

Yorum yap

akarakoc1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Arkadaşlar ben acemiyim lütfen bağışlayın. Polsat keyleri Next Ye 2000 Süper Plus USB cihazıma nereye kaydedeceğim lütfen bir açıklayan olursa sevinirim. Son keyler nelerdir? İlgilenen arkadaşlara çok teşekkürler
                al arkadaşım burayıtıkla saygılar
                --------Eller bene beg diyormuş nedim,
                ben senin bene bir ola deyişini istirem.
                ---------

Yorum yap

arkadaşlar hepinize çok teşekkürler, hallettim. Soğolun. Elle girerek hallettim ancak bu softcam hangisini atacağız bir dahaki sefere 2 tane var da. Tekrar teşekkürler.

Yorum yap

x-super seri olanını atacaksınız...
                    Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                    X