• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2071 V 3.188 13.10.2020 Yazılımı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2071 V 3.188 13.10.2020 Yazılımı

Next 2071 V 3.185 9.10.2020 Yazılımı
    Test yazılımını online olarak güncelleyebilirsiniz.
    Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
    http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
    www.nextyazilim.com

yeni yazılım için çok teşekkür ederim ama, stalker iptv atma vede kilitlenme sorunu malesef hala devam ediyor birde buffering ön bellek alanı 5, 6, 8, 10 mgbyt şeklinde artırılamazmı yazılımla acaba? çünkü iptv izlerken ethernet kablo çekildiği anda görüntü hemen gidiyor korax, titan sungate , kamasonic tarzı cihazlarda bu durum ortalama 1 dk ve hatta biraz daha üzeri görüntü akışı devam ediyor buda haliyle iptv donma vb durumları ortadan kaldırmaya yardımcı oluyor saygılar.

Yorum yap

birde benden başka kimse bu cihazı kullanmıyormu acaba? kimse yorum öneri görüş vb belirtmiyor.... misafir konuk sanatçı gibi herkes konu başlıklarını okuyup çıkıyor herhalde forumdan.....

Yorum yap

digitalworld Nickli Üyeden Alıntı
        birde benden başka kimse bu cihazı kullanmıyormu acaba? kimse yorum öneri görüş vb belirtmiyor.... misafir konuk sanatçı gibi herkes konu başlıklarını okuyup çıkıyor herhalde forumdan.....
        Bende cihazı ilk alanlardandım cihazda boot sorunu olunca alışveriş sitesi üzerinden aldığım için iade etmek zorunda kaldım sitelere boot sorunu düzeldimi diye soru sordum cevap alamadım alan kişilerin yorumlarını okudum coğu boot sorunu olduğunu yazınca alıp almamakta tereddütte kaldım cihaz biraz satılsın boot sorunu olmadığı kanaatine varırsam alırım
        dedim halen beklemedeyim.

Saygılar
        Cihazınızda meydana gelebilecek herhangi bir hasar veya veri kaybından sorumlu değilim.
        Bütün dosya eklenti ve sunumlar test amaçlıdır.

Yorum yap

Ressamm Nickli Üyeden Alıntı
          Bende cihazı ilk alanlardandım cihazda boot sorunu olunca alışveriş sitesi üzerinden aldığım için iade etmek zorunda kaldım sitelere boot sorunu düzeldimi diye soru sordum cevap alamadım alan kişilerin yorumlarını okudum coğu boot sorunu olduğunu yazınca alıp almamakta tereddütte kaldım cihaz biraz satılsın boot sorunu olmadığı kanaatine varırsam alırım
          dedim halen beklemedeyim.

Saygılar
          şuanda cihazda boot sorunu yok almak isterseniz site adıda verebilirim özelden ama cihazda hala iptv özellikle stalker iptv bölümlerinde iptv yayınındayken normal uydu listesine atıyor aynı stalker menüsüne dönmeye kalkıncada mavi ekran da kalıyor vede kilitleniyor cihaz fişi çekip takmadıktan sonrada kesinlikle düzelmiyor biraz daha eksik vede sorunlu bölümlerine yazılımla el atılsa cihaz aslında çok güzel bir cihaz saygılar.

Yorum yap

10 tane stalker mac adres vede 10 tane x stream iptv portal yayınları web adresten yani cihazın aldığı iptv adresini internet explorer adresine yapıştırıp enterleyince cihaz içine giriliyor stalker vede joker ( x stream iptv ) bölümleri çok rahat bir şekilde düzenlenebiliyor arkadaşlar dediğm gibi bazı aksaklıklarda giderilirse çok müthiş bir cihaz ben beğendim yani elimde birçok cihazda var bu benim hobi işim uğraşmak meşgul olmak hoşuma gidiyor aslında.... saygılar.

Yorum yap

Boot sorunu servis tarafından düzeltildi
              Başka bazı sorunlar yeni yazılım ile giderilmiş
              Lansman da belirtilen 20000 ıptv üzeri kanal gösterme konusu da yakında yeni yazılım ile verilir diye düşünüyorum
              2000 HD Machine ye göre hızlı cihaz
              Cccam-ıptv sorunsuz çalışıyor
              Diaseqc motor sorunsuz
              Herhangibir başka sorun olursa forum da bahsederseniz Firma dikkate alıyor
              Bence alın kullanın
              Bence 2000 4K çıkana kadar en iyisi bu.

Yorum yap

hgyilmaz Nickli Üyeden Alıntı
                Boot sorunu servis tarafından düzeltildi
                Başka bazı sorunlar yeni yazılım ile giderilmiş
                Lansman da belirtilen 20000 ıptv kanal gösterme konusu da yakında yeni yazılım ile verilir diye düşünüyorum
                2000 HD Machine ye göre hızlı cihaz
                Cccam-ıptv sorunsuz çalışıyor
                Diaseqc motor sorunsuz
                Herhangibir başka sorun olursa forum da bahsederseniz Firma dikkate alıyor
                Bence alın kullanın
                Bence 2000 4K çıkana kadar en iyisi bu.
                ben stalker iptv ile ilgili sorunu belirtim arkadaşım ve bu sorun hala devam ediyor umarım bir sonraki yazılımda bu sorunda ortadan kalkar. neticede bu tür cihazlar iptv veri tabanı öncelikli cihazlar vede bu yönde sorunların olmaması gerekiyor yani 20 tane stalker giriş hakkıda olsa cihazda bu sorun devam ettiği için stalker bölümünü sağlıklı hiç kullanamıyorum şuanda malesef.... saygılar.

Yorum yap

selam herkese bugön az çok teknolojiden bilen kişiler turk malini al miyoruz çünkü ya kalite yok yada yazılım yok ha dersiniz sende yokmu var arçelik vestel ama zengin olan almaz aynen şu an next yaptığı gibi içimiz şişti 10 tane yapacağına çıkar2000 bin 4K olsun bitsin 3d sisteminden bir kaç özellik ek otur keyfine bak 2023 yaptın 2053 yaptın yok 64 yaptın yok 2071 yaptın ama Allahını seven kullanıcılar söyleyin hiç birisi sorunsuzmu yapmayin beyler bizi enayi yerine koymayin yıllarca yaptığın 1tek uzun hizmet veren cihazın3D başkada yok onun için türk malını zengin almaz yabancı yapar yılarca hizmet veriyor türkler yapar aylarca hizmet veriyor farkı bu yalansa söyleyin hepiniz allaha emanet olun

Yorum yap

cihaza ortalama 2 yeni yazılım güncellemesi geldi ama esas sorun olan stalker iptv izlerken uydu tv yayınına atma sorunu ve daha sonrası stalker iptv ye tekrar girilince mavi ekran kilitlenme donma sorunu hala devam ediyor bu sorunu yazılım ile ilgili kim ilgileniyorsa buradan bildiriyorum bir kullanıcı olarak umarım bu esas sorun giderilir ortadan kalkar saygılar.

Yorum yap

yazılımlar cihazda olusan bug vb sıkıntıları ortadan kaldırmak vede extra iyileştirmeler yapmak içindir bu sorun cihaz çıktığından beridir var ama nedense hala daha ortadan kalkmadı.....

Yorum yap

Sanırım eskisi gibi problemlere çözüm bulunmuyor alacaktım ama eksiklikleri görünce şimdilik beklemeye aldım

Yorum yap

ayazefe Nickli Üyeden Alıntı
                          Sanırım eskisi gibi problemlere çözüm bulunmuyor alacaktım ama eksiklikleri görünce şimdilik beklemeye aldım
                          şuanda gördüğüm kadarıyla stalker iptv izlerken direk uydu yayınına geçmesi vede sonrası stalker veya iptv menü alanı ile ilgili nereye girmek isterseniz isteyin cihazın kilitlenmesi sorunu dışında çok önemli bir sorunu yok cihazın birde iks serveri sorunlu sanırım şöyle stabil donmadan bir yayın izlenemiyor özellikle 42 derece türksat uydusunda ama bu sorunlarda aşılırsa cihaz 10 numara bir cihaz umarım bu sıkıntılar yeni bir yazılımla ortadan kalkar umudum bu yönde açıkcası..... saygılar.

Yorum yap

digitalworld Nickli Üyeden Alıntı
                            şuanda gördüğüm kadarıyla stalker iptv izlerken direk uydu yayınına geçmesi vede sonrası stalker veya iptv menü alanı ile ilgili nereye girmek isterseniz isteyin cihazın kilitlenmesi sorunu dışında çok önemli bir sorunu yok cihazın birde iks serveri sorunlu sanırım şöyle stabil donmadan bir yayın izlenemiyor özellikle 42 derece türksat uydusunda ama bu sorunlarda aşılırsa cihaz 10 numara bir cihaz umarım bu sıkıntılar yeni bir yazılımla ortadan kalkar umudum bu yönde açıkcası..... saygılar.
                            - Bunlar yazılımla düzeltilecek şeyler, bunlar için can sıkmaya değmez

Yorum yap

ayazefe Nickli Üyeden Alıntı
                              - Cihaz, yazılımsal olarak yerli bir cihaz. Her hangi bir sorunda anında müdahale edilebiliyor.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X