• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Mesajlarımız neden siliniyor..

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Mesajlarımız neden siliniyor..

Değerli forum yöneticisi arkadaşlar.. Forumda bazı arkadaşların mesajları silininiyor..Bunlardan birisi de benim..
    İyice okuyup kontrol ettim ..Yazdığım yazıda forum kurallarına aykırılık göremedim..Konu kirliliği olmaması adına E2 cihazzlarda ıptv başlığı altına yaşanan sıkıntıların çözümüne ilişkin yaptığım araştırmaların paylaşımını yapmaya çalıştım..
    Gördüğüm kadarıyla bir çok arkadaş bu konuda foruma sıkıntıları yazmaya çalışıyor..Hemen yazı siliniyor.. Oysa ki bu paylaşımlar çözümleri üretecek yazılarıda beraberinde getirecek.. Daha mükemmele ulaşılacak...
    Övgü de olacak ..Eleştiride olacak..Lütfen bu tutumunuzu bir kez daha gözden geçiriniz.. Ya da belli konularla ilgili eleştiri yasaksa onu da bilelim..
    Saygılarımla..
    Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Kesinlikle mesajlar siliniyorsa gerekçesi açıklanmalı.Evet benim de mesajlarım silin di bir türlü gerekçesini öğrenemedim..kirlilikten bahsediliyor.önce "kendi kapısının önünü süpürmeli insan".

Yorum yap

Değerli dostlar,
      sizin sadece mesajlarınız silinmiş, benim 1000 kusur mesajım silindi, yer açılsın diye sildik dediler,tamam kabul ettik,fakat 4314 olması gereken mesaj adedimide 3314'e düşürdüler,bununlada yetinmeyip bunları söyledim diye apoletimi söktüler,Özel üyelikten normal üyeliğe düşürdüler.
      saygılarımı sunuyorum.

Yorum yap

Az sonra bunlarda tarih olacak..
        Vu+ uno 4k , 150 cm motorlu çanak, T.Field 3000 cippro , Technics SA-DX950 , Pioneer 5.1 hoprl..Sony ledtv..

Yorum yap

Kasıtlı olarak kimsenin mesajı silinmez,anlamı olmayan konular forumdan silindi ve siliniyor bu konulara mesaj yazdı iseniz sayı azalması normaldir kaldıki mesaj olayına sayısına niye takılıyorsunuz 1000 olsa ne olur 50000 olsa ne olur önemli olan faydalı bilgi paylaşımı,Saygılar..
          İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Mertkoc81 Nickli Üyeden Alıntı
            Kasıtlı olarak kimsenin mesajı silinmez,anlamı olmayan konular forumdan silindi ve siliniyor bu konulara mesaj yazdı iseniz sayı azalması normaldir kaldıki mesaj olayına sayısına niye takılıyorsunuz 1000 olsa ne olur 50000 olsa ne olur önemli olan faydalı bilgi paylaşımı,Saygılar..
            o zaman ana sayfadaki (Top posters) bölümünü kaldırın.

Yorum yap

Iptv nin akşam saatlerinde donma olayına çözümlerinin kime ne zararı var..
              Vpn kullanımı , router kullanımı kime batıyor.. O zaman böyle bir bölüm açalım densin..
              Vatandaşın eleştiri olarak yazdığı yazılar saatlik kalıyor.. 16 saat ben bu forumu takip ettim.. Bazı arkadaşlar kasıtlı siliyor..Açıklama gereği bile duymuyor.. Kimse kral çıplak diyemiyor..

Yorum yap

iyikosan Nickli Üyeden Alıntı
                o zaman ana sayfadaki (Top posters) bölümünü kaldırın.
                Eğer bir sakıncası var ise kaldırılır,bence sakıncası yok dikkatimi bile çekmiyor,Saygılar
                İmza yok yorum yok hakkınızı helâl edin

Yorum yap

Bu Mesajları silenin .Kendi paylaşımların da "anlamı olmayan konular " yok mu.Tabii cevap kolay silmeyi kendine görev edinmiş arkadaşın ,kendi paylaşımların da "anlamı olmayan konular " yoktur ondan kendi mesajlarına dokunmuyor.Gerekçesiz hiçbir mesaj silinmemeli.
                  Öyle muğlak ifadelerle "kirlilik yaratan"mesajlar silinecek. Buyurun silin arkadaş.. Hatta "forumda katliam " a devam edebilirsin..
                  Kolaygelsin....

Yorum yap

birali Nickli Üyeden Alıntı
                    Bu Mesajları silenin .Kendi paylaşımların da "anlamı olmayan konular " yok mu.Tabii cevap kolay silmeyi kendine görev edinmiş arkadaşın ,kendi paylaşımların da "anlamı olmayan konular " yoktur ondan kendi mesajlarına dokunmuyor.Gerekçesiz hiçbir mesaj silinmemeli.
                    Öyle muğlak ifadelerle "kirlilik yaratan"mesajlar silinecek. Buyurun silin arkadaş.. Hatta "forumda katliam " a devam edebilirsin..
                    Kolaygelsin....
                    Can sıkıcı olan ..Çözüm sunuyorsun ,onu da siliyor.. Ip tv yazdınmı uçtu gitti yazın..gündeme gelmiycek..

Yorum yap

Son bir şeyi hatırlatmak isterim..Mach1 arkadaşın başka bir forum da silinen mesajın dan dolayı verdiği onurlu direnişi hatırlıyorum da. Orada büyük emekleri geçmiş Mach1 ve Özkaradağ arkadaşlara yapılanlardan sonra doğru yerdeyiz diye burada olduk ve olacağız...
                      Saygılarımla

Yorum yap

Son bir şeyi hatırlatmak isterim..Mach1 arkadaşın başka bir forum da silinen mesajın dan dolayı verdiği onurlu direnişi hatırlıyorum da. Orada büyük emekleri geçmiş Mach1 ve Özkaradağ arkadaşlara yapılanlardan sonra doğru yerdeyiz diye burada olduk ve olacağız...
                        Saygılarımla
                        Mach1 , özkaradağ , Ayberk , Danger35 ve birkaç arkadaş daha olmasa ne işimiz var bu forumda..
                        Neredeyse 15 yılık bir güven var ,paylaşım var..Sağolsunlar..

Yorum yap

Toplu mesaj temizligi eski konu ve iptv bazi dosyalar eski tasarim admin tarafindan silinmis yazilmisti sebebi eski konular temizlik diye sohbet bolumundeki bazi konularda silinecek gunluk yazilan senin konuyu baska bir admin silmis cunku konu yanlis yerde e2 de iptv liste ftp ve telnetten nasil atilir izlenir konusuyla alakasi pek yok yazinizin donma vs gibi konulari ayri konu yada iptv ozel bolume yazarsaniz daha iyi olur
                          Sorularınızı forumda ilgili cihaz ve hangi konuda ise o bölümlerde yazıp sorun arkadaşlar özel mesajlarda teknik konular sorular sormayın lütfen açık alanda sorunki herkes yanıtlayabilsin daha çok paylaşım olsun başkalarıda aynı soruyu soracak faydalanabilsin..

Tüm paylaşımlar test ve bilgi amaçlıdır herhangi bir sorumluluk kabul edilmez..

WeTekPlay1-2-Next Machina 3D-2000 HD Minix-Fta-HD Vu+ Ultimo-WeTekCore4K-Gigablue Quad Plus-Hiremco Turbo4K-S10-Next 64-Next 2071-Wifi-Hiremco Impala-Dreamstar A5-Hiremco Matrix-Hiremco GTV8plus-Next QPLAY 4K-Next Innova 4K..

CCcam Serverda 39 ile 30 batı arasındaki birçok uyduda 39d-36d-23.5d-19d-16d-13d-5d-1.9d-1batı-30 batı vs yabancı paket kanalları bulunmaktadır....

CCcam pay servera Üye olmak için sadece bana özel mesaj atıp bilgileri öğrenebilirsiniz

http://www.mach1digital.com/mach1forum/private.php?do=newpm&u=2

Depo
                          http://www.mach1digital.com/repo/

Next Yazılımları için
                          www.nextyazilim.com

Yorum yap

- Bu forum 31.10.2005 tarihinde kuruldu ve kurulduğu andan itibaren buradayım, bazı kendini bilmezler gibi daha dün üye olmadım.
                            - Forumda zaman zaman böyle temizlikler yapılır, bugüne kadar hep böyle oldu bundan sonra da böyle olacak, itirazınız varsa kapının yerini biliyorsunuz.
                            - Bakıyorum da herkesin mesaj sayısıyla ne çok derdi varmış, eğer derdiniz mesaj sayınızı çoğaltmak ve yazdıklarınızın hiç silinmemesini istemekse burada işiniz yok.

Yorum yap

Kesinlikle mesajlar siliniyorsa gerekçesi açıklanmalı.Evet benim de mesajlarım silin di bir türlü gerekçesini öğrenemedim..kirlilikten bahsediliyor.önce "kendi kapısının önünü süpürmeli insan".
                              http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=74797

- Nedenini burada açıkladık ya. Bir de forumda yönetici olacaksın ayıp senin yaptığın.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X