• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Tüm Serisi Güncel Kanal Listeleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

next 2000 x plus turksat hotbird sıralı kanal listesi eklendi

Yorum yap

Next 2000 HDTV kanal listesi -13hotbird-42türksat-1tohor-19astra-39bulsat-7dijiturk-.5sirus-.15telstar-16eutelsatw2-30hispasat

şampiyon arkadaşımıza teşekkürler

Yorum yap

Harika tşkler

Ama ben Türksatı zor buldum uydu sıralaması değişince...
        Hiremco TurBo4K

Yorum yap

arkadaslar 2000YE CIS SUPER PLUS USB LI MODEL ICIN HAZIR KANAL LISTESI VARMI.BEN LINKLERDE BULAMADIM.

Yorum yap

Kanal listesi hazırlamak

Eline sağlık , emek ve zaman isteyen bir çalışma.
            Kendi kanal listemi hazırlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim,, yol gösterirmisin .... şimdiden teşekkürler

Yorum yap

next cıs modellere ne zaman kanal editörü yazılım ile birlikte verilecek? diğer cihazlarda 1mgbayt olmasına rağmen yazılım öncesi kanal liste koruma vesaire var .....

Yorum yap

next2000next Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Eline sağlık , emek ve zaman isteyen bir çalışma.
                Kendi kanal listemi hazırlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim,, yol gösterirmisin .... şimdiden teşekkürler
                Bu işlemi receiver üzerinde yapacaksınız.
                sabri66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                next cıs modellere ne zaman kanal editörü yazılım ile birlikte verilecek? diğer cihazlarda 1mgbayt olmasına rağmen yazılım öncesi kanal liste koruma vesaire var .....
                Bu seride kanal düzenleme editörü olmayacak.

Yorum yap

bende next 2000cıs süper usb li cihaz var matorlu bana uygun tüm uydular 42.5 16 19,2 13 7 5 1 derecedeki uyduları sıralı ve güzel matora uyacak şekilde verebilecek arkadaş varmı teşekkurler herkese ilgilennenlerede ayrıca teşekkurler
                  next machina 3d

Yorum yap

hocam ellerine saglik
                    dreamboxdestek

Yorum yap

Arkadaşlar ben 2000 HDTV kullanıcısıyım ilgili listeyi yükledim . Ama Hotbird'lerde sinyal yok . Başka bir liste yüklüyorum oluyor. Sizce sorun nedir.

Yorum yap

dıseq ayarlarına bak

Yorum yap

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          dıseq ayarlarına bak

Ben merkezi sistem kullanıyorum . Çift çanak var. Başka sorunlarda var yazılımla alakalı. En son yazılım yüklendikten sonra kanal listelerinide yanlış yazılım , uygunsuz dosya diyor. Benim beceremediğim bir şeyler var sanırım .

Cihazı resetlemek fabrika ayarlarına dönmekmidir. Çünkü o şekilde yapıyorum . Resetlemek başka bir şeyse yardımcı olursanız sevinirim.

Kolay Gelsin ;
                          Ersin Erdoğan

Yorum yap

14.02.08 uyumsuz..

uzm@n Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Next Süper Plus Serisi Sıralı Kanal Listesi

Next 2000 HDTV kanal listesi -13hotbird-42türksat-1tohor-19astra-39bulsat-7dijiturk-.5sirus-.15telstar-16eutelsatw2-30hispasat
                            arkadaşlar burada güncel kanal listesi diye verdiginiz kanal listesi 14.02.08 tarihli yazılımla cx super pluslarda çalışmıyor..bunun nersi güncel.. 11 gün oldu yazılım verileli ama hala bu yazılama uygun kanal listesi verilmedi şöle adam gibi bir liste inşallah bu mesajdan sonra verilen kanal listeleri gerçekten güncel yazılma göre verilir..:no:

Yorum yap

11 gün bekleyeceğine 10 dakikada kanal listesi yapıp bu foruma ekleyebilirsin bizde senin listeni 1.mesaja ekleriz herkeze faydan olur

Yorum yap

Mach1 Hocam Bende Üyelİkle İlgİlİ Bilgileri Öyrenmek İstİyorum!!!!

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X