• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Satılık BOTECH 7200CI 2 yıl garantili.

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Satılık BOTECH 7200CI 2 yıl garantili.

2 ay önce almış olduğum BOTECH 7200 CI UYDU alıcısını dreambox almayı düşündüğüm için satmaya karar verdim. ürünün 2yıllık garantisi mevcuttur.

Cihaza rs232 ile yazılım yuklenebilmekte ve cihazda 1 modul girişi bulunmaktadır.cihazın diger özelliklerine aşagıdaki linkten bakabilirsiniz.

http://www.botech.com.tr/html/incele...i=11&urunno=24

ankaradan almak isteyenlere elden teslim edebilirim.ürünün fiyatı kargo bana ait olmak üzere 100 ytldir.(cihaz orjinal kutusunda gönderilecektir)

pazarlık payı vardır

tesekkurler

arkadaşım öyle bir yazmışsınki bend ehakkaten şok fiyat zannettim
    100 ytl yi görünce şok oldum gerçekten izmir çankayada bu cihaz sıfır vitrinde 90ytl satılıyor .bu fiyata satacağını hiç sanmıyorum.
    sendeki 2.el konumunda biliyorsun 2elde sıfırın yarısına satılır.yani 40ytl yada 45ytlye boşuna vakit kaybetme kimse almaz bunu arkadaşım.

hayırlı işler bol müşteriler.
    BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

aynen bende yazcaktım danger sen yazmışsın ya ne gerek var böle başlıga şok oldum gercekden 2 el cihazda fiatı görünce sankim dreambox satıyo dunkes:

Yorum yap

danger35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

arkadaşım öyle bir yazmışsınki bend ehakkaten şok fiyat zannettim
        100 ytl yi görünce şok oldum gerçekten izmir çankayada bu cihaz sıfır vitrinde 90ytl satılıyor .bu fiyata satacağını hiç sanmıyorum.
        sendeki 2.el konumunda biliyorsun 2elde sıfırın yarısına satılır.yani 40ytl yada 45ytlye boşuna vakit kaybetme kimse almaz bunu arkadaşım.

hayırlı işler bol müşteriler.

Yorum yap

ustad teknosa gibi yerlerden böyle fiyat yazması normal aynı cihazı sana çankayadan nakit fiyata dediğim gibi 90 ytlye alalım .ayrıca arkadaşın cihazı 2.el şuan senin gösterdiğin yeni fiyatı ,toptancıdan yüklü alsak koli ile sanıyorum 75ytl gibi parayada alınır bu cihaz.
          BEN UCUZ MAL ALACAK KADAR ZENGİN DEĞİLİM...

Yorum yap

tasarım hocam teknosa fiyatlar çok pahallı arkadaşlar 90 ytl yazmışlar doğru söylüyor size bir örnek vereyim geçen gün teknosa'ya gittim next 2000 hd esatalı fiyatına 780 ytl yazmışlar şuan almaya kalksan fiyatı 500-550 ytl arası onun için teknosa'da fiyatlar çok pahallı...

Yorum yap

90 ytlye satan arkadaş fazla kar marjı gütmemiş fabrika çıkış fiyatı 65 dolar arkadaşlar...
              MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

Konu başlığı düzeltildi.
                Arkadaşlar ürün fiyatları hakkında daha fazla spekülasyon yapmayalım,siz fiyatınızı verip görüşlerinizi bildirin satıcı arkadaş fiyatını düşürür düşürmez o artık kendinin bileceği bir iştir..
                Forum Kuralları

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X