• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Spice paltinumu silmek

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

danger35 Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşım amaç adult kanalların izlenmemesi o tür kanalları liste düzenlemeden silebilirsin...
    baksana arkadaş tekrar geri geldiklerini söylüyo 8503 gibi en iyisi tp silmesi degilmi?

Yorum yap

bence en iyisi emu yu kapat.cihaz bilgisi kırmızı tuş 1234 ok.izleyeceğin zaman aynı yolla acmak..
      ...........S A Y G I L A R I M L A ...........

by İ.K.S.X.

Yorum yap

Bu kadar önleme rağmen bu kanalı yine buluyorlarsa yapacak hiç bir şey yok. Keyide silsen, frekansıda silsen olmaz.

Bunlar cihaza reset atıp ardından da tekrar taratıp yine seyrederler

En iyisi çanağı sökmek
        Bazen ;
        Yıldızları süpürürsün, farkında olmadan
        Güneş kucağındadır, bilemezsin
        Bir çocuk gözlerine bakar, arkan dönüktür
        Ciğerinde kuruludur orkestra, duymazsın
        Koca bir sevdadır yaşamakta olduğun, anlamazsın
        Uçar gider, koşsan da tutamazsın
        W. SHAKESPEARE

Yorum yap

ben sonunda hiç bir şey yapamadim.....

ne yapiyorum olmuyiyor
          C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

ben arkadaşımın birisine bu kanalları isim değiştirerek ve değişik şifreyle kilitleyerek yüklemiştim.adamın şifresini çözmüşler üstüne de kendi şifrelerini koymuşlar.arkadaşım çareyi çanağı sökmekte bulmuştu.zamane çocukları her şeyi cabuk çözüyorlar.

Yorum yap

slm ali_next arkadaşım kanalların görünmesini istemiyorsan liste düzenine gir orda kanal sakla özelliği var saklayacağın kanalları sec exitten çık sonra herhangi bir kanalı izlerken ok bas liste çıkınca mavi bas sifre ister 1234 gir kanallar saklanmış olacak yeniden arama yapılsa bile hafızada olduğu için makina tekrar almaz ok

Yorum yap

ikinci bir tp yazdığı zaman tekrar gelmezmi acaba.

Yorum yap

ali_next Nickli Üyeden Alıntı
                  merheba

cihaz=Next 2000 ciplus(703e)

ben bu kanali nasil yapim ki bu adult kanal gostermesin ve ya gitsin?

kodun deyistiriyorum ama kodun buliyorlar kanali kilitliyorum ama 8503 açiyorlar

HIDE yapyorum tekrar advance searchda arayip buliyorlar
                  ya ben ne yapim ki bu kanali gormesiner

asablarimi bozuplar lutfen yardimci olun:ehehe:
                  en kolay yolu kanalı açan şifreleme keyinin ilk hanesini bir yukarı ayarla ve kaydet.Tekrar açmak istediğnde bir aşarı yaparak seyret.yani 08=AF 35 ... BF 35 ...gibi. eğer rakamla başlıyorsa ;35 BF ... 45 BF ...böyle yaparsan kendin bile seyretsen kanalı bir yukarı veya bir aşarı aldınmı otamatik kapanmış olur.Saygılar.
                  Next HH Disecq motor 120 çanak 42E-30W
                  2 x 90 çanak 5 Uydu.42E-19E-13E-7E-5E

Yorum yap

ben bu oyunu kazanamadim malesef........
                    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

arkadaşım çanağı sökmekte bir yöntem ama sen en iyisi cihaza reset at sadece turksat kanallarını tarat menü-uydu secimi-hotbird- gel
                      disec a-b-c-d olabilir yok u seç kaydet artık canağı sökmedende olabilir bu iş
                      2. yöntem de daha önceki mesajlardaki arkadaşların önerdiği kanal sakla şeceneği
                      menü-
                      liste düzeni
                      kanal sakla
                      saklayacağın kanalları seç
                      ok deyip çık
                      sonra menü tuşuna bas
                      mavi tuşa bas senden bir şifre isteyecektir 1234 gir sonra çık sakladığın kanallar listede gözükmeyecektir kanal tp si girselerde tarama yapsalarda kanallar olduğu için ekleme yapmayacaktır sakladığın kanalları açmak için bu yöntemi kullanmaları lazım
                      ama unutma hotbird vs. uydular senelerdir bu tip kanallara yer vermekte ve kullanıcının ilgisini çekmektedir onun için bunu engellemek zor olsada eğer istiyorsan devamlı uğraşman lazım
                      kolay gele..:toplu:

Yorum yap

Hani derler ya beton döküyim ne ben ne de bir baskası ... tıpkı onun gibi cihaz sifresini değiştir.ve bundan böyle ne sen ne de baskası yeniden taratma yapmasın. zaten şifre kovalama malum kanallar için yapılıyor. yoksa kimse diğer kanalların şifreleri değişmiş haberi bile olmuyor. onun için sen de bir daha o bölüme girmeye ihtiyaç duymayacan nasıl olsa. kolay gelsin.

Yorum yap

arkadaşlar sinyali yok olacak seviyeye getir...
                          İLİM ÇİN'DE BİLE OLSA GİDİNİZ...
                          CAHİLDEN DOSTUNUZ OLACAĞINA;ALİM'DEN DÜŞMANINIZ OLSUN...
                          KENDİNİZ İÇİN İSTEMEDİĞİNİZİ,BAŞKASI İÇİN DÜŞÜNMEYİN BİLE...
                          ADALET YAŞAMIN TEMELİDİR...

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                          X