• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next Xplus Yazılım haberleri

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tps ile ilgili çalışma yokki supermaxlardan iran ıraklı dostlardan bekliyoruz bu sefer ..
    tam cevap sız bir cevap.....
    C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

• saygiyla

mach1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Tps ile ilgili çalışma yokki supermaxlardan iran ıraklı dostlardan bekliyoruz bu sefer ..
      Hocam cumlelerinizden bellidir ki bir zidlasma soz konusudur. ama bu arada iran daki nextciler hep sizin yazilimlarinizi buyuk zevkle kullaniyorlar bize ne supermax dan falan biz sizi gorduk sizi biliriz irak da yazilimci olacagini da sanmiyorum iranda olsa olsa vplug i yazan arkadas ve vahid grubu olur onlarda zaten taklitci , yani yabancilardan tiyo aliyorlar .

vallahi hocam meseleye turk eli deymez ise cozulmez gibi gorunuyor.
      lutfen her kesi yine sasirtin ve nextin en iyi oldugunu yine isbatlayin.

saygilarimla
      Guney Azerbaycan da 35 milion turkun yasadigini ve kendi dillerini ogrenmeleri yasak oldugunu biliyormuydunuz?

Iran da yasayan 35 milion azerbaycan turklerini unutmayin.

Yorum yap

• meheba mach1 hocam
        nede biz iran azerileri bu sefer tek burakyursniz?
        biliyorsunoz iranda sattelit milata yasag neden bizinla buila yapiyorsniz?
        lotfan biz sizde baklyoroz sadeca sizden.

Yorum yap

• afshinmirza50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          meheba mach1 hocam
          nede biz iran azerileri bu sefer tek burakyursniz?
          biliyorsunoz iranda sattelit milata yasag neden bizinla buila yapiyorsniz?
          lotfan biz sizde baklyoroz sadeca sizden.

Yorum yap

• mach1 hocam
            sen bırak allah aşkına şu iranlıları falan biz gözümüzü sende açtık
            üç beş kendini bilmezle seni biz nasıl aynı kefeye koruz.
            bak tps lerde gitti gelmez oldu zaten moreller sıfır yemin olsun
            en çokta chese & pache üzüldüm. tam balıkçılık mevsimi açıldı dedim
            oltamı falanda hazırladım. gittti giiittttii tps ler giittii.
            NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Yorum yap

• dostlar benim ye 2000 x plus uydu var ama birşeyler oldu ve turksatc1 ile hiçbir kanal çıkmıyor.

hayırlı çalışmalar...

Yorum yap

• reset attım ama yine aynı...

Yorum yap

• turksat1c frek. 11175 dimi...

Yorum yap

• 12731 V 03333 frekansını yeni kanal ekleme bölümünden ekle ve NIT Aramayı açık yap. Tüm kanallar gelir.

Yorum yap

• 1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      mach1 hocam
                      burda aradıgın kanal için key dosyasıvar chese & pache 6 nolu mesaj.http://www.mach1digital.com/mach1for...t=21996ultrada açıyorchese & pache

Yorum yap

• tşk.

Yorum yap

• mach1 bır hocam babam kac gunden berı tutturmus usua belgesel kanalını ızleyemıyorum ne zaman cıkacak bu yazılımlar dıye kafamın etını yedı lutfen kurtaaaarr benı babamın çenesinden tps ler gelsın artık senden baska kımse yardım edemez next ailesıne sevgılerle
                          NEXT VE AYYILDIZIM HER ZAMAN KALBİMDESİN

Yorum yap

• 1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            mach1 hocam
                            Iranli demekle neyi kast ediniz anlayamadim..
                            Eger benim dusunduklerimdirse yazdiklariniz..
                            cok hata yaptiniz...

Yorum yap

• mach1 hocam
                              her şeyın en ıyısını sız blırsınız
                              ama ıranda sızın yazılımları kulanan çok kışı var ben bır ıranlıyım ve next 2000Xplus var ve hep sızın yazılımları kulanıyorum ve sızden çok razıyım allah razı ölsun sızden ve sızıde çok sevıyourum hocam
                              bızım tek ümutümuz sensın yıne next,in en ıyı oldünü ıspat edın tüm dünyaya
                              bızı yanlız bırakmayın lütfen
                              teşekurler

Yorum yap

• hocam sizlere yazılımları tez zamanda çözmeniz için aile boyu şans diliyoruz. en kısa sürede bizleri sevindirici haberlerinizi bekliyoruz.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X