• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 8000Xcam yardim ltf

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 8000Xcam yardim ltf

selam arkadaslar benim Next 8000Xcam kafayi yedi ya yeni yazilim atim reset yaptim yeni setting atim hata ayni. sorun ekranda televizyonda tam ekran göstermiyor kanalari Next 8000Xcam menü girdim 16.9 seciyorum ekran tam deyil. 4.3 seciyorum ekran cok büyüyor atv amblemi görükmüyor anlamis deyilyim.scard denistirdim ayni sorun. televizyonun ayarlarina girdim orada 3.4 16.9 sectim yine olmadNext 8000Xcam menüye giriyorum ordada ekran bir böyüyor bir ufaliyor kendi kendine simciden yardimlariniz icin tsk ederim.

cihazını bi fabrika ayarlarına dönder sonra dene eğer aynı sorun varsa televizyon ayarlarını kontrol et...
    MACH1 HOCAM SAĞOLSUN

Yorum yap

sagol yardimin icin fabrika ayarlarına getirdim sorun hala devam ediyor baska televizyona bagladim hata ayni. bazi kanallarda RTL kanali ambleminin L gözüküyor RT görükmüyor 16.9 yapiyorum amblem gözüküyor ama ekran ufak.

Yorum yap

TV nin görüntü sisteminin PAL olarak ayarlı olup olmadıgını bir kontrol edin..

Yorum yap

slm sagolun yardimlariniz icin televizyon ayarlari dogru.
          her yazilimi yükledim nafile kurtarma yaziliminida yükledim hata devam ediyor.anlamadigim türksat kannalar normal gösteriyor.astra 19 alman kanalari bazilari annormal gösteriyor amblemleri gözükmüyor ekranda.

Yorum yap

televizyon vest_else görüntü ayarlarında, cine, zoom... diye garip ayarlar var. onlardan bozulmuş olabilir. zoom ayarında logolar gözükmüyo.

belki diğer tvlerde de vardır o tip bi ayar.

Yorum yap

TOLGAoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              slm sagolun yardimlariniz icin televizyon ayarlari dogru.
              her yazilimi yükledim nafile kurtarma yaziliminida yükledim hata devam ediyor.anlamadigim türksat kannalar normal gösteriyor.astra 19 alman kanalari bazilari annormal gösteriyor amblemleri gözükmüyor ekranda.
              dostum cihaz veya yazılımdan olsa türksatı da bozuk gösterir sizin astrayla ilgili sorununuz var kontrol edin
              next8000xcam plus ,next 9000xcamultra ,gm9400cı ,vestel-telkom7200 ,ss2tvkart, xdream modül ,daizek motor 2adet-,120ofset hareketli 3adet90canak sabit, 2000 CX super plus ,dazzle convektör,seoul 1180 500s dreambox

Yorum yap

slm benim televizyon eski grundigde zoom ayarlari yok. yenisayfa usta benim humax reciver var onda sorun yok astrada.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                X