• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 X CIS Super Plus USB Kayıt

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Next 2000 X CIS Super Plus USB Kayıt

Merhaba Arkadaşlar

Bu cihaz ile USB aygıt ile kayıt yapmak veya dosya atmak isteyen arkadaşlar FAT32 dosya formatı ile diski formatlasınlar yoksa USB cihazı tanımıyor.

32GB'lık Taşınabilir diske kayıt yapabildim.

Bilginize...
    Next YE-2000 X CIS PLUS
    http://www.fideliomicros.net.tc/

Fidelio1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar

Bu cihaz ile USB aygıt ile kayıt yapmak veya dosya atmak isteyen arkadaşlar FAT32 dosya formatı ile diski formatlasınlar yoksa USB cihazı tanımıyor.

32GB'lık Taşınabilir diske kayıt yapabildim.

Bilginize...
    Arkadaşım bunlar defalarca yazıldı çizildi sanki siz icat etmiş gibi birde konu açıyorsunuz.bu kadar duyarsız olmayınız.

Yorum yap

kesinkararlı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Arkadaşım bunlar defalarca yazıldı çizildi sanki siz icat etmiş gibi birde konu açıyorsunuz.bu kadar duyarsız olmayınız.
      En fazla 2 GB flash belleklere kayıt yapabilenlerin mesajlarını gördüm.Ötekileri hiç gözüme ilişmedi.
      Next YE-2000 X CIS PLUS
      http://www.fideliomicros.net.tc/

Yorum yap

Fidelio1982 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        En fazla 2 GB flash belleklere kayıt yapabilenlerin mesajlarını gördüm.Ötekileri hiç gözüme ilişmedi.
        120GB WD DİSKE KAYIT YAPTIM 32 GB DANE?

Yorum yap

arkadaşlar 120 gb diske ya da 32 gb diske kayıt yaptık diyorsunuz. Ama hangi model disk bunlar. Yani ben yeni cihaz aldım. Hangi marka ve model disk almalıyım. Bilgilendirirseniz sevinirim.

Yorum yap

Sevgili Üstadlar,
            samsung sp20a1h
            LBA 39,179,952 20.gb Puma
            Rated +12v /* +5v, 0,5a, 0,6a hardiskim var bir adet.
            buna kutu yaptırırsam eğer, 2000 cis super plus da usb den kayıt yapabilirmiyim ?
            Saygılar...
            DÜNYA SULTAN SÜLEYMAN A BİLE KALMADI
            KAHPELER İSTEDİKLERİ KADAR UĞRAŞSALARDA KAHPELİKTEN BAŞKA BİRŞEY YAPAMAYACAKLAR

Yorum yap

amon35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar 120 gb diske ya da 32 gb diske kayıt yaptık diyorsunuz. Ama hangi model disk bunlar. Yani ben yeni cihaz aldım. Hangi marka ve model disk almalıyım. Bilgilendirirseniz sevinirim.
              Everest marka bir HDD kutusu al ve içerisine istediğin HDD bağla, HP Tools ile FAT32 formatla ve kullan...

Yorum yap

cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Sevgili Üstadlar,
                samsung sp20a1h
                LBA 39,179,952 20.gb Puma
                Rated +12v /* +5v, 0,5a, 0,6a hardiskim var bir adet.
                buna kutu yaptırırsam eğer, 2000 cis super plus da usb den kayıt yapabilirmiyim ?
                Saygılar...
                Kutu yaptırmana gerek yok zaten hazır satılıyor EVEREST marka kullanabilirsin..........

Yorum yap

amon35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  aşağıdaki yerde bu konular tartışıldı. bir oku, aklına yatan markayı alırsın.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34331

Yorum yap

aşağıdaki yerde daha detaylı tartışılmış:

http://www.turkeyforum.com/satforum/...d.php?t=367900

Yorum yap

2000 cis Super Plus USB den video kayıt

temasan53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Kutu yaptırmana gerek yok zaten hazır satılıyor EVEREST marka kullanabilirsin..........
                      Üstad, haklısınız tabii ki de özel kutu yaptırmayacam hazır kutulardan bir tane alacağım ancak öğrenmek istediğim, bendeki HDD PC den arta kaldı, hadi kutu yaptırdım diyelim FAT32 dosya biçiminde de formatladım, fakat Next YE 2000 cis Super Plus da usb den bağlayarak kayıt yapabilecek miyim ?
                      Birde sizde eğer ki kutunun satıldığı yerin link i varsa
                      çok müteşekkir olurum... Selamlar...

Yorum yap

cebeci1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Üstad, haklısınız tabii ki de özel kutu yaptırmayacam hazır kutulardan bir tane alacağım ancak öğrenmek istediğim, bendeki HDD PC den arta kaldı, hadi kutu yaptırdım diyelim FAT32 dosya biçiminde de formatladım, fakat Next YE 2000 cis Super Plus da usb den bağlayarak kayıt yapabilecek miyim ?
                        Birde sizde eğer ki kutunun satıldığı yerin link i varsa
                        çok müteşekkir olurum... Selamlar...
                        www.gittigidiyor.com Kutu için Buraya bakınız....

Yorum yap

Sevgili temasan53 benim samsung pc den çıkma 20 gb için bu kutu uygunmudur sizce ?

http://urun.gittigidiyor.com/EVEREST...86759#aciklama

Yorum yap

usb kayıt ve sonrası

arkadaşlar usb'ye kayıt ettiğimiz görüntüleri video dönüştürme programlarıyla dvd vs. çevirdim ama olmuyor dvd veya cdi yazdıktan sonra yazdığı alanı görmeyip kalan boş alanı gösteriyor. yani kısaca kaydettiğimiz ts dosyaları nasıl dvd yada cd atıp izleriz acaba, mach1 üstada danışalım bide; bu kayıt biçimi standartmıdır?? yoksa yazılımlarla mp4 formatında vs. kayıt olabilecekmidir? herkese sonsuz teşekkür ve selam...:toplu:

emeğinize sağlık

Yorum yap

cemkuvas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              arkadaşlar usb'ye kayıt ettiğimiz görüntüleri video dönüştürme programlarıyla dvd vs. çevirdim ama olmuyor dvd veya cdi yazdıktan sonra yazdığı alanı görmeyip kalan boş alanı gösteriyor. yani kısaca kaydettiğimiz ts dosyaları nasıl dvd yada cd atıp izleriz acaba, mach1 üstada danışalım bide; bu kayıt biçimi standartmıdır?? yoksa yazılımlarla mp4 formatında vs. kayıt olabilecekmidir? herkese sonsuz teşekkür ve selam...:toplu:

emeğinize sağlık
                              kardeş burayı tıkla ve oku http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=34124 kolay gelsin.
                              İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
                              VU+ SOLO 2
                              Popcorn Hour A-210
                              TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
                              UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
                              DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
                              NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
                              DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
                              NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X