• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

2500dpci puls inf 613c

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• 2500dpci puls inf 613c

günlük softcamları atmama ragmen tps ve multileri acmıyor bilgilendirirseniz sevinirim

Sırası belli tps softcam atmanız gerekir oda yaklaşık birgün çözer ertesi gün tekrar atmanız gerekir

Yorum yap

Hello have anybodu keys for 2500

Yorum yap

sırası belli saat saat verilen keyleri atman gerek birde verilen keylerle arada 1 saat fark oluyor ben başka bir siteden aldım aynı keyler ama 12 da 11 keylerini yükle

Yorum yap

son kulladıgınız yazılımda tps auto yoktur bir önceki yazılımı yüklerseniz tps paketlerini seyredersiniz
          Mach1 Team™

Yorum yap

uykurdu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            son kulladıgınız yazılımda tps auto yoktur bir önceki yazılımı yüklerseniz tps paketlerini seyredersiniz
            Bende de 2000 ci plus inf var 613c den önceki tazılım hangisi oluyor 613b yi bulamadım zira 613a yükledim onlada olmuyor.

Yorum yap

613 b yok
              C# Is Good Programming

Only C#

I Love C#

Yorum yap

Hazırlanıyor...
              X