• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus Irdeto-II Yazılımları İle İlgili Görüşler-2

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Benim Cihazım Next Ye 2000 Super X Plus
    NEXT YE-2000 SUPER X PLUS_QNFM117B59_040808_TK0C0N0_MCAS_pz Bu Yazılımı Normal Modda Yüklerken Hata Aldım ve Boot Modunda Yükledim Sorunsuzca Rs232 den çıkardım tv ye bağladım ama cihaz bilgisine girip kapatmak istediğimde kırmızı tuş aktif olmuyor şifre ekranı çıkıp kapatmam lazım kapanmıyor yazılımı atmadan önce kırmızı tuş aktif bir şekilde çalışıyordu dedim tuşmu arızalandı pilini değiştirdim kumandanın cameralı bir telefonla ırda yı kontrol ettim kırmızı tuşa basıp oda çalışıyor sonra dedim yazılımı bir daha atayım yükledim yine normal modda yüklendi ama yine çalışmıyor sorun sizce neden olabilir yardımcı olursanız memnun olurum bu forum sitesinden çok şey öğrendim ama bir türlü bu sorunuma çözüm bulamadım paylaşımınız için şimdiden tşkler

Cihaz Bilgisi

NEXT YE-2000 SUPER X PLUS
    QNFM117B59 05-08-08
    SB3-F S2R16
    TK0C0N0 hhiM 01-10-08
    B001c-B001e 01.06 HS02.00
    dunkes:

Yorum yap

• neogeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Benim Cihazım Next Ye 2000 Super X Plus
      NEXT YE-2000 SUPER X PLUS_QNFM117B59_040808_TK0C0N0_MCAS_pz Bu Yazılımı Normal Modda Yüklerken Hata Aldım ve Boot Modunda Yükledim Sorunsuzca Rs232 den çıkardım tv ye bağladım ama cihaz bilgisine girip kapatmak istediğimde kırmızı tuş aktif olmuyor şifre ekranı çıkıp kapatmam lazım kapanmıyor yazılımı atmadan önce kırmızı tuş aktif bir şekilde çalışıyordu dedim tuşmu arızalandı pilini değiştirdim kumandanın cameralı bir telefonla ırda yı kontrol ettim kırmızı tuşa basıp oda çalışıyor sonra dedim yazılımı bir daha atayım yükledim yine normal modda yüklendi ama yine çalışmıyor sorun sizce neden olabilir yardımcı olursanız memnun olurum bu forum sitesinden çok şey öğrendim ama bir türlü bu sorunuma çözüm bulamadım paylaşımınız için şimdiden tşkler

Cihaz Bilgisi

QNFM117B59 05-08-08
      SB3-F S2R16
      TK0C0N0 hhiM 01-10-08
      B001c-B001e 01.06 HS02.00
      Kardeşim yazılımla menü değişti. Emuyu aktif etmek için menüden usb bölümüne gel. Kırmızı tuşa bas. Aynı şifreyi gir seçenekleri açık konuma getir ve save et. Görüntülü bakmak istiyorsan yazılımların olduğu toqiği açarsan orada var. Saygılar

Yorum yap

• bende şu sorun oldu önceki yazılımlarda bu sorun yoktu..

Digitürk üyesiyim ve kartımı cis da kullanıyordum kendi gömülü kart yuvasında kanalları jet gibi degiştiriyordum

bu yazlımı atınca çok feci şekilde bekleme yapıyor kanal geçişlerinde..Sorun ilerki yazılımda düzelirmi acaba???

Yorum yap

• faysal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          bende şu sorun oldu önceki yazılımlarda bu sorun yoktu..

Digitürk üyesiyim ve kartımı cis da kullanıyordum kendi gömülü kart yuvasında kanalları jet gibi degiştiriyordum

bu yazlımı atınca çok feci şekilde bekleme yapıyor kanal geçişlerinde..Sorun ilerki yazılımda düzelirmi acaba???
          Arkadaşım bunlar test yazılımı. O kadar olacak, ancak super cx plus için yapılan 12/04/2008 tarihli TPS fix yazılımında bu sorunun giderildiği bildirildi. Saygılarımla.

Yorum yap

• Teşekkürler Tasarım Ustam. Yeni yazılımı USB ile cihazıma yükledim. Hiçbir sorun olmadan çalışıyor. Tüm emeği geçenlere ayrıca teşekkürler.

Yorum yap

• Adnan70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              Kardeşim yazılımla menü değişti. Emuyu aktif etmek için menüden usb bölümüne gel. Kırmızı tuşa bas. Aynı şifreyi gir seçenekleri açık konuma getir ve save et. Görüntülü bakmak istiyorsan yazılımların olduğu toqiği açarsan orada var. Saygılar
              Saygıdeğer Arkadaşım Benim Kullandığım Cihaz Usb siz Seri Dedim Acaba Sorun Bendemi Baktım Menülerin Hepsine Usb Adına Kaydadeğer Bir Kelime Bulamadım..
              dunkes:

Yorum yap

• erdemlık bır yere kadardır.ondan sonrası teferruattır.hocalardan fazla birşey istemedim..sadece yazılım verilip verilmeyeceğini öğrenmek istedik..bu da en doğal hakkımızdır sanırım..hocalar işine geldiklerine cevap yazıyorlar.buna cevap bekliyorum.dolgan kardeş.

Yorum yap

• neogeo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  Saygıdeğer Arkadaşım Benim Kullandığım Cihaz Usb siz Seri Dedim Acaba Sorun Bendemi Baktım Menülerin Hepsine Usb Adına Kaydadeğer Bir Kelime Bulamadım..
                  Kardeşim kusura bakma usb siz olduğunu fark etmedim.Anlattığım olayı xcrypt olan bölüme gel ve uygula. Saygılarımla.

Yorum yap

• Adnan70 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Kardeşim kusura bakma usb siz olduğunu fark etmedim.Anlattığım olayı xcrypt olan bölüme gel ve uygula. Saygılarımla.
                    Teşekkürler Bende Menülerin Üzerinde Denedim Tek Tek Şifreleme Kısmında Kabul Etti Menü Açıldı Anladığım kadarıyla Next YE-2000 Super plus usb siz serilerine 117B serisi ve sonrası yazılımları cihazımıza yolladığımızda emu sistemi alt yapısı değişmiş Peki Bu Alt Yapıya Uygun Cihaz Programına Nasıl Geçilebilir ?
                    dunkes:

Yorum yap

• neogeo kardeş valla kusura bakma, sorunu; daha doğrusu neyi sormak istediğini tam anlayamadım.

Yorum yap

• sayın hocalarımız bütün emekleriniz için teşekkürler ben bi özellik istemek istiyorum cihazlarda alfabetik sıralama olsun alfabetik seçtiğimiz zaman kanallar alfabetik sıralansın daha sonra manuel olarak istediğimiz kanalı istediğimiz yere koyarız ayrıca hangi kanalın nerde olduğu daha rahat anlaşılır çzel zevkimize göre sıralamamızın dışında birde cihazlarımız ts formatının dışında format desteklerse çok iii olur teşekkürler

Yorum yap

• Şimdi benim anladığım kadarıyla yeni cihazlarla birlikte şifreleme sistemleri ve cihazların fabrikasyon yazılımlarıda değişmiş buna göre diyorum eski cihazlarda böyle menü tuşlarında problem olduğuna göre diyorum sorunsuz çalışabilecek bir cihaz yazılımı varmıdır yoksa fabrikasyon programla bu tür karmaşık yerlerdenmi devam edeceğiz demek istedim
                          dunkes:

Yorum yap

• bir onceki yazilimi(tps leri acmayan) yukledikden sonra ixtc free x vs adault kanallar cozmeye basladi. simdi bu yazilimin cis versiyonu cikinca ve yukleyince tekrar gidmesinler bunlar simdi ?? )

Yorum yap

• trtamer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              sayın hocalarımız bütün emekleriniz için teşekkürler ben bi özellik istemek istiyorum cihazlarda alfabetik sıralama olsun alfabetik seçtiğimiz zaman kanallar alfabetik sıralansın daha sonra manuel olarak istediğimiz kanalı istediğimiz yere koyarız ayrıca hangi kanalın nerde olduğu daha rahat anlaşılır çzel zevkimize göre sıralamamızın dışında birde cihazlarımız ts formatının dışında format desteklerse çok iii olur teşekkürler
                              Şimdi Sormak İstediğinizi Eğer Benim Anladığım Kadarıyla Ok Tuşuna Basıp Menü Açılır Ordan ALfabetik Seçim İçin Yeşil Tuş ve Alfabetik Olarak Harf Harf Kanalları Seçtiğinizde Sıralaması Yapılır Ama Benim Demek İstediğimle Sizin Demek İstediğiniz Arasındaki Fark Şu Olabilir Siz Şifreleme Türünde Fta cas ve diğer şifreleme sistemlerine girdiğinizdeki alfabetik sıralamamı istorsunuz
                              dunkes:

Yorum yap

• teşekkürler arkadaşım. diğer serileride bekliyoruz.süpersin

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X