• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super HDTV Alanlar Buraya Yazsın

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• arkadaşlar bu cihazın kumandasında REC (kayit) tuşu var. kayıt yapar mı? ve dbox gibi hdd takmak mümkün mü? bilgi vereceklere şimdiden teşekürler

Yorum yap

• kayıt şu an yok.
      İPHONE 4S 16 GB BEYAZ
      VU+ SOLO 2
      Popcorn Hour A-210
      TV:PIONEER PDP-428XD+CRT:SONY 55 EKRAN
      UYDU ALICILARI:NEXT 2000 HDTV+NEXT 2000 Cıs Super Plus USB
      DVD PLAYER:TOSHIBA HD-EP30 HD DVD
      NMT VE MKV PLAYER:EGREAT M33A
      DİJİTAL FOT.MAK:KODAK DX6490
      NOTEBOOK:LG/

Yorum yap

• s.a . arkadaşlar. ben de next 2000 süper hd aldım sonunda .
        mach1 ve doktor üstatlara teşekkürler. onların yazıları sayesinde bu aleti almaya karar verdim.
        server konusunda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar malum ilk heves. bizimde boynumuz bükük kalmasın.

Yorum yap

• arda1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          s.a . arkadaşlar. ben de next 2000 süper hd aldım sonunda .
          mach1 ve doktor üstatlara teşekkürler. onların yazıları sayesinde bu aleti almaya karar verdim.
          server konusunda yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar malum ilk heves. bizimde boynumuz bükük kalmasın.

arkadaşım ücretli üyelik başlamış bende bugün gördüm ve mach1 hocaya pm attım cevap bekliyorum sen mach1 hocaya pm attınmı

Yorum yap

• arkadaşlar şimdi ben cihazın birinde v-box kullanıyorum150cm antende kanallar felan herşey mükemmel fakat diger cihazda 2000süper hd de 120cm antende motorayarını açtım mesela türksat uydusundan 39bulsat uydusunu buldum manuel olarak sonra kayıt dedim sonra tekrar türksatı buldumgene manuel olarak kayıt dedim ve çıktım fakat anten otomatik gitmedi şuan manuel kullanıyorum 120cm anteni bana dayzek mator ayarını nasıl hafızaya alagım bi yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yap

• Eve nasıl geldim, nasıl başladım cihazla boğuşmaya hatırlamıyorum. O kadar kolay oldu ki cihazı kurmak. Zaten gerekli her türlü ayarı sağolsun Nebu TV'deki arkadaşlar yapmışlar, cihazı göndermeden önce. Bu vesile ile başta Necdet Bey olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum. Kumanda çok fonksiyonel ve cihaza her yönden ve mesafeden kumanda edebiliyor. Cihazla birlikte gelen HDMI kablo oldukça kaliteli. Kullanma kılavuzu yeterli bilgiyi sağlıyor. Öndeki fleuresant gösterge cihaza ayrı bir hava veriyor. Cihaza gelince son derece başarılı bir arayüz var. Hele bir de daha önce Next kullanmışlığınız varsa birebir aynı olmasa da alışmak çok kolay. Görüntü kalitesi son derece güzel. Kanal geçişleri gayet iyi. Digiturk'ün orijinal Cryptoworks modülünü ve kartını sorunsuz tanıdı ve tüm kanalları en ufak bir kesinti/donma olmaksızın açıyor.Sonuç : Çok başarılı bir cihaz. Hemen her ihtiyaca karşılık verebilecek kapasitede. Dahası teknik ve yazılım desteği çok güçlü. Kısacası; verilen paraya değecek, kimseyi üzmeyecek bir cihaz. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Deep : Haftasonu NTV'de NBA All-Star şovunu seyretmiştim önce canlı, daha sonra banttan. Daha doğrusu ben seyrettiğimi zannetmişim. Bu akşam C+ Sport da HD olarak izleyince tekrarını anladım nasıl bir şey olduğunu. Şimdi yapılacak birtek şey kaldı : Ne yapıp edip, Eutelsat W2 ve Astra uydularını ayarlamak...

Yorum yap

• Hakanoz2000 hemşehrim cihazın hayırlı olsun...
                Vu Duo2- Next Machina 3D

Yorum yap

• bende 2000 cıs satıp next2000 hd terfı ettım birde server aldıkmı tam olacak inşallah

Yorum yap

• hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Eve nasıl geldim, nasıl başladım cihazla boğuşmaya hatırlamıyorum. O kadar kolay oldu ki cihazı kurmak. Zaten gerekli her türlü ayarı sağolsun Nebu TV'deki arkadaşlar yapmışlar, cihazı göndermeden önce. Bu vesile ile başta Necdet Bey olmak üzere hepsine çok teşekkür ediyorum. Kumanda çok fonksiyonel ve cihaza her yönden ve mesafeden kumanda edebiliyor. Cihazla birlikte gelen HDMI kablo oldukça kaliteli. Kullanma kılavuzu yeterli bilgiyi sağlıyor. Öndeki fleuresant gösterge cihaza ayrı bir hava veriyor. Cihaza gelince son derece başarılı bir arayüz var. Hele bir de daha önce Next kullanmışlığınız varsa birebir aynı olmasa da alışmak çok kolay. Görüntü kalitesi son derece güzel. Kanal geçişleri gayet iyi. Digiturk'ün orijinal Cryptoworks modülünü ve kartını sorunsuz tanıdı ve tüm kanalları en ufak bir kesinti/donma olmaksızın açıyor.Sonuç : Çok başarılı bir cihaz. Hemen her ihtiyaca karşılık verebilecek kapasitede. Dahası teknik ve yazılım desteği çok güçlü. Kısacası; verilen paraya değecek, kimseyi üzmeyecek bir cihaz. Emeği geçen herkese teşekkürler...

Deep : Haftasonu NTV'de NBA All-Star şovunu seyretmiştim önce canlı, daha sonra banttan. Daha doğrusu ben seyrettiğimi zannetmişim. Bu akşam C+ Sport da HD olarak izleyince tekrarını anladım nasıl bir şey olduğunu. Şimdi yapılacak birtek şey kaldı : Ne yapıp edip, Eutelsat W2 ve Astra uydularını ayarlamak...

arkadaşım hayırlı olsum buda sana hazır liste

http://www.speedyshare.com/610439927.html

next süper hd cihaz için -13hotbird-42türksat-1tohor-19astra-39bulsat-7dijiturk-.5sirus-.15telstar-16eutelsatw2-30hispasat -ayıklanmış kanallistesi sıralı ..

Yorum yap

• shuster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      bende 2000 cıs satıp next2000 hd terfı ettım birde server aldıkmı tam olacak inşallah

hayırlı olsun arkadaşım

Yorum yap

• sampiyon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        arkadaşım hayırlı olsum buda sana hazır liste

http://www.speedyshare.com/610439927.html

next süper hd cihaz için -13hotbird-42türksat-1tohor-19astra-39bulsat-7dijiturk-.5sirus-.15telstar-16eutelsatw2-30hispasat -ayıklanmış kanallistesi sıralı ..
                        Ellerine sağlık. Zaten indirmiştim . Önce şu iki uyduyu ayarlayayım, sonra kullanacağım bu listeyi. Teşekkürler.

Yorum yap

• hakanoz2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                          Ellerine sağlık. Zaten indirmiştim . Önce şu iki uyduyu ayarlayayım, sonra kullanacağım bu listeyi. Teşekkürler.
                          arkadaşım cihaza reset at emuyu aç bu kanal listesini yükle inan üç gün ugraştım ama harika bi çalışya oldu belgeseller çizgi filler xxxler filmkanalları izlenebilecek uydular bunlar hareketli kullanallar için harika hotbirt uydusuda öyle sadece xxxkanallari enaltlarda server kullanıyorsan sırayı bozma tps de au zaten genede sen bilirsin

Yorum yap

• shuster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bende 2000 cıs satıp next2000 hd terfı ettım birde server aldıkmı tam olacak inşallah
                            Hayırlı olsun dostumm.Hoşgeldin aramıza...

Yorum yap

• sevgili mach1 e sorum.daha önce kullandığım 9000 ultra da DCHP aotu ip almada servete bağlanırken hiç sorun yaşamadım.aynı server e HDTV de her cihazı açtığım tekrar tekra ağ ayarlarını yapmam gerekiyor.kayıttan sonra cihazı açıp kapatmadan bağlanamıyorum.ping atarken örneğin ipem 192.168.1.5 iken cihaz sürekli 192.168.1.200 atıyor.her seferinde değiştirmem gerekiyor.
                              eniyi dileklerimle

Yorum yap

• sevgili asfio arkadaşım acaba dayzekmotor ayarını yapamadım hala iki uyduyu ayarladım kayıt ediyorum ama otomatik olarak gitmiyor uyduya birde dogu batı limitler var ayrıca ortaya bunlar ne işeyarıyor bilgin varmı acaba

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X