• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next 2000 Super Plus 09.02.2011 Yazılımları

Gizle
Bu konu kapalıdır.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• günaydın1988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bn hiç bir yazılımyukleyemıyorum laptop wındows 7 bunun bir etkisi olabilir mi next 2000 super yazılımloadeını açtıımda SERİAL COMMUNİCATİON DEVİCE ERROR VERİYOR çok acilllll lütfen yardım edermisiniz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Laptopla kullanabilmek için çevirici aparat kullanmanız gerekir. Bu aparatı da bilgisayara kurmanız gerekir.
    Daha kolay yöntem olan USB Bellek ile atmayı neden denemiyorsunuz?

Yorum yap

• Cas menüden com port Free olarak denermisiniz

Yorum yap

• günaydın1988 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        arkadaşlar bn hiç bir yazılımyukleyemıyorum laptop wındows 7 bunun bir etkisi olabilir mi next 2000 super yazılımloadeını açtıımda SERİAL COMMUNİCATİON DEVİCE ERROR VERİYOR çok acilllll lütfen yardım edermisiniz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Usb - Rs232 dönüştürücüler ile ilgili sürücü sıkıntısından kaynaklanıyor olabilir,boot modunda yazılım yükleme ihtiyacı durumunda özellikle notebook kullanıcılarında böyle sıkıntılar olabiliyor linklere bir göz atmanızı tavsiye ederim.

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=55901

http://www.mach1digital.com/mach1for...611#post449611

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=54338

Kolay gelsin.
        [B][CENTER]Next & NextStar RESMİ İletişim Adresleri
        www.next.com.tr

Yorum yap

• şu anda son yazılımlar ile hangi uydudan hangi paket izlenebiliyor acaba

Yorum yap

• fsezgin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            şu anda son yazılımlar ile hangi uydudan hangi paket izlenebiliyor acaba
            Emu için soruyorsanız
            Tüm bisler
            4.8 doğu kingston paket
            39doğu bulsatcom paketi
            13 doğuda rai paket -tv clobo
            19 doğu ORF paketi

Bazen Farklı bubliç olan kanallar olabilir. Next emu **** sayfasını ziyaret ediniz

Yorum yap

• sayın hocalarım ve değerli arkadaşlar bulsatcom da program bilgileri yazılar neden okunmaz halde bunu düzeltmenin bir yolu var mı saygılarımla.

Yorum yap

• next 1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                sayın hocalarım ve değerli arkadaşlar bulsatcom da program bilgileri yazılar neden okunmaz halde bunu düzeltmenin bir yolu var mı saygılarımla.
                O yayınlar Kiril Alfabesi kullandığı için cihazın EPG bölümünde karakterlerin bozuk çıkması normaldir.

Yorum yap

• Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                  O yayınlar Kiril Alfabesi kullandığı için cihazın EPG bölümünde karakterlerin bozuk çıkması normaldir.
                  sağolun hocam teşekkürler...

Yorum yap

• memorist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Emu için soruyorsanız
                    Tüm bisler
                    4.8 doğu kingston paket
                    39doğu bulsatcom paketi
                    13 doğuda rai paket -tv clobo
                    19 doğu ORF paketi

Bazen Farklı bubliç olan kanallar olabilir. Next emu **** sayfasını ziyaret ediniz
                    hocam çok teşekkür ederim
                    tam kıvamında bir cevap yazmışsınız
                    kısa ve öz

Yorum yap

• fsezgin2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      hocam çok teşekkür ederim
                      tam kıvamında bir cevap yazmışsınız
                      kısa ve öz
                      Ben tşk ederim .
                      iyi seyirler.

Yorum yap

• nex cıs süper plas out hiremco in auto ok

Yorum yap

• ? neden silindi hocam doğru söylemek yanlışmı

Yorum yap

• Arkadaşlar son yazılımı yükledikten sonra tüm kanallar gitti uydu ayarları gitti bir türlü de ayarlayamıyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen hobird uydu kurulumunu bir türlü çözemedim.

Cihaz next 2000 cıs süper plus

Yorum yap

• KİNGMANİSO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                              Arkadaşlar son yazılımı yükledikten sonra tüm kanallar gitti uydu ayarları gitti bir türlü de ayarlayamıyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen hobird uydu kurulumunu bir türlü çözemedim.

fabrika ayarlarina dön ve yeni den son yazilimi yükle.
                              kullandigin uydulari yeni den kur ve kanal yeni tarat

kolay kelsin

Yorum yap

• KİNGMANİSO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Arkadaşlar son yazılımı yükledikten sonra tüm kanallar gitti uydu ayarları gitti bir türlü de ayarlayamıyorum yardımlarınızı bekliyorum lütfen hobird uydu kurulumunu bir türlü çözemedim.

Mesajınızda tam bir bilgi yok ama, muhtemelen cihazınızda çok eski bir yazılım yüklü imiş. Bunun üzerine son yazılım yüklediğiniz için tüm kanalar silinmiş. Eğer çift çanak kullanıyorsanız;

Menü>Çanak ayarları bölümünden, DSEQC 1.0 üzerine gelerek, Türksat 2A/3A uydusu için (A), Hotbird uydusu için (B) harflerini seçin.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X