• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Next2000 sÜper hdtv hazir kanal lİstesİ

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

arkadaşlar Next 2000süper HD cihaz için -
    UYDULAR- DOGU-42°-39°-28.2°-26°-25.5°-19.2°-16° -13°-10° - 9°- 7°-5.0°-BATI- 1°-7°-8° -12.5°-15°-30°-
    kanal listesi sıralı .ayrıca tüm uydular yeniden taratıldı

NOT. 1.NOLU MESAJDA
    bu listeyi 21. 02 .2008 Yazılımın üstüne direk .USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

12.03.2008 güle güle kullanın

TOPLAM 18..UYDU.VAR...Eutelsat W1@ 10°Eas...tEutelsat W2 @ 16° East......Hot Bird 6/7A/8@ 13° East.....Astra 1F/1G/1H/1KR/1L@ 19.2° East .....Eurobird 9@ 9° East........Eutelsat W3A @ 7° East.......Intelsat 10-02 - Thor 2/3@ 1° West ......Sirius 4@ 4.8° East.......Atlantic Bird 1@ 12.5° West......Telstar 12@ 15° West....... Hispasat 1C/1D@ 30° West.......Hellas Sat 2 @ 39° East......Türksat 1C/2A@ 42° East.......Atlantic Bird 2 - Telecom 2D@ 8° West.....Atlantic Bird 4Nilesat 101/102 -@ 7° West....... Eurobird 1 - Astra2A/2B/2C/2D@ 28.5/28.2° East ......Badr-3/4@ 26° East .....Eurobird 2@ 25.5° East

SİFRELİ+ŞİFRESİZ HD KANAL SAYISI...182.

ŞİFRELİ+ŞİFRESİZ SD KANAL SAYISI...5575.
    ....
    GENEL TOPLAM KANAL SAYISI .5757. KANAL VARDIR...
    not arkadaşlar Dİseqc'ayarlarınız benimkine uymaya bilir konturol edin

bu listeyi 21 02 2008 Yazılımın üstüne direk .USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

NOT ..arkadaşlar eyer mach1 hocanın serverini kullanıyorsanız bu listeyi yükleyin sıralı harika bi dizeme yaptım

NOT. Atlantic bird1@12 BATI UYDUSUNDAKİ BAZI ŞİFRELİ KANALLAR SERVERLE AÇIKTIR LİSTEDE SIRALI

Yorum yap

Sağol şampiyon. Ellerine sağlık...

Yorum yap

Teşekkürler şampiyon.Bendede motorlu var sayende uğraşmıyorum.Anca pazar günleri müsait oluyodum.Şimdi uğraşmadan seyrediyorum.Thankssssssssss

Yorum yap

arkadaşlar hispasatta bir tp yi unutmuşum hd paketi şimdi ekledim güle güle kullanın

Yorum yap

DOGU UYDULAR
            ..62° East.. 60° East..57° East..53° East..45° East..42° East.. 40° East.. ..36° East.. 33° East.. 30.5° East..28.2° East..26° East.. 25.5° East
            ..19.2° East..16° East..13° East..10° East.. 9° East.. 7° East.. 21.6° East
            ..5.0° East.. 4° East…39° East.

BATI UYDULAR
            .1° West.. 4° West .. 5° West.. 7° West.. 8° West .. 11° West .. 12.5° West
            .14° W .. 15° Wt.. 18° W.. 22°.. West .. 24.5° West .. 30° West... .43.1° W

NOT. 1.NOLU MESAJDA

13.03.2008 güle güle kullanın

TOPLAM 37..UYDU.VAR...

SİFRELİ+ŞİFRESİZ HD KANAL SAYISI...268

ŞİFRELİ+ŞİFRESİZ SD KANAL SAYISI...6113

GENEL TOPLAM KANAL SAYISI .6381. KANAL VARDIR...not arkadaşlar Dİseqc'ayarlarınız benimkine uymaya bilir konturol edin

bu listeyi 21 02 2008 Yazılımın üstüne direk .USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

NOT ..arkadaşlar eyer mach1 hocanın serverini kullanıyorsanız bu listeyi yükleyin sıralı harika bi dizeme yaptım

NOT. Atlantic Bird 1@ 12.5° West
            BATI UYDUSUNDAKİ BAZI ŞİFRELİ KANALLAR SERVERLE AÇIKTIR LİSTEDE SIRALIAYRICA

NOT EuroBird™ 3@ 33° East DOGU UYDUSUNDAKİ BAZI ŞİFRELİ KANALLAR SERVERLE AÇIKTIR LİSTEDE SIRALI

Yorum yap

arkadaşlar kanallistesi çok güzel olmuş elinize sağlık. bende bir problem var. 16 doğu ile 9 doğu uyduları sabit kalıyor? galiba aynı uydu editlenmiş?
              16 ya motoru kayıt edince problem yok. 9 doğuya gitmeye basınca yerinde kalıyor.motoru hareket ettırıp 9 doğuya gidip kayıt edince bu defa 16 ya dönmüyor.
              diğer uydularda bir problem yok
              başarı dileklerimle.

Yorum yap

mamoste1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                arkadaşlar kanallistesi çok güzel olmuş elinize sağlık. bende bir problem var. 16 doğu ile 9 doğu uyduları sabit kalıyor? galiba aynı uydu editlenmiş?
                16 ya motoru kayıt edince problem yok. 9 doğuya gitmeye basınca yerinde kalıyor.motoru hareket ettırıp 9 doğuya gidip kayıt edince bu defa 16 ya dönmüyor.
                diğer uydularda bir problem yok
                başarı dileklerimle.
                arkadaşım benim ayarlarım sizinkine uymaz düzeltin demiştim motor ters işlem yapıyorsa araya sirusu kaydet düzelir

Yorum yap

DOGU UYDULAR
                  ..62° East.. 60° East..57° East..53° East..45° East..42° East.. 40° East.. ..36° East.. 33° East.. 30.5° East..28.2° East..26° East.. 25.5° East

BATI UYDULAR

NOT.1.NOLU MESAJDA. 1.NOLU MESAJDA

19.03.2008 güle güle kullanın

TOPLAM 37..UYDU.VAR...

not.uydudaki tüm degişiklikler yeniden düzeltilmiş hali

SİFRELİ+ŞİFRESİZ HD KANAL SAYISI...271

ŞİFRELİ+ŞİFRESİZ SD KANAL SAYISI...6096

GENEL TOPLAM KANAL SAYISI .6367. KANAL VARDIR...not arkadaşlar Dİseqc'ayarlarınız benimkine uymaya bilir konturol edin

bu listeyi 21.02.2008 Yazılımın üstüne direk .USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

NOT ..arkadaşlar eyer mach1 hocanın serverini kullanıyorsanız bu listeyi yükleyin sıralı

NOT.ARKADAŞLAR BU LİSTEYİ YÜKLEMEDEN ÖNCE CİHAZDAKİ ESKİ KANALLARINIZI MUTLAKA GERİ ÇAGIRIN VE CİHAZA MUTLAKA RESET ATIN SONRADA LİSTEYİ YÜKLEYİN ÖZELLİKLE PORT SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR MUTLAKA BU İŞLEMİ YAPSINLAR

NOT EuroBird™ 3@ 33° East DOGU UYDUSUNDAKİ BAZI ŞİFRELİ KANALLAR SERVERLE AÇIKTIR LİSTEDE SIRALI

Yorum yap

DOGU UYDULAR

BATI UYDULAR

1 NOLU MESAJDA

29 03 2008 güle güle kullanın arkadaşlar

TOPLAM 37..UYDU.VAR...

not.uydudaki tüm degişiklikler yeniden düzeltilmiş hali 29 03 2008
                    NOT mach1 hocanın serverini kullanan arkadaşlar hot-bird sky italia hd yayınlarda bu listede

SİFRELİ+ŞİFRESİZ HD KANAL SAYISI...282

ŞİFRELİ+ŞİFRESİZ SD KANAL SAYISI...6122

GENEL TOPLAM KANAL SAYISI .6404. KANAL VARDIR...not arkadaşlar Dİseqc'ayarlarınız benimkine uymaya bilir konturol edin

bu listeyi 21.02.2008 Yazılımın üstüne direk .USB. ile yükleyin sorun olmaz bilginize

NOT ..arkadaşlar eyer mach1 hocanın serverini kullanıyorsanız bu listeyi yükleyin sıralı

NOT.ARKADAŞLAR BU LİSTEYİ YÜKLEMEDEN ÖNCE CİHAZDAKİ ESKİ KANALLARINIZI MUTLAKA GERİ ÇAGIRIN VE CİHAZA MUTLAKA RESET ATIN SONRADA LİSTEYİ YÜKLEYİN ÖZELLİKLE PORT SORUNU YAŞAYAN ARKADAŞLAR MUTLAKA BU İŞLEMİ YAPSINLAR

Yorum yap

ellerine saglik , benim bir sorum olacak
                      eger ben ayni uydulari ROMANYA / BUKREST den aratsam , saha cok uydu bulma sansim var m i ? yoksa hic ugrasmadan senin tarattiklarini mi kullanayim , ne onerirsin ...

Ya kArSiyaK a olmasaydi .....

Yorum yap

Oztan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        ellerine saglik , benim bir sorum olacak
                        eger ben ayni uydulari ROMANYA / BUKREST den aratsam , saha cok uydu bulma sansim var m i ? yoksa hic ugrasmadan senin tarattiklarini mi kullanayim , ne onerirsin ...

arkadaşım ben türkiye ankaradan bu kadar buldum belki bir iki uydu daha bulabilirsin birşey diyemem

Yorum yap

bu listeyi USB den neden son yazılımın üzerine atamıyorum arkadaşlar taktım USB den bu yazılım uygun değil cihaza diye uyarı veriyor

Yorum yap

sonesmer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            bu listeyi USB den neden son yazılımın üzerine atamıyorum arkadaşlar taktım USB den bu yazılım uygun değil cihaza diye uyarı veriyor
                            arkadaşım usb den atıyorum hiç sorun olmadı şimdiye kadar

Yorum yap

TÜM LİSTE güncellendi arkadaşlar

Cyfralar YENİ TPSİYLE BU LİSTEDE GÜLE GÜLE KULLANIN

Yorum yap

Eline sağlık şampiyon teşekkürler sayende pazar günlerimi kanal aratmakla geçirmiyorum

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X