• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

İdman TV video sinyali yok

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

kosmos bilader frankurt maçını izleyebildinmi? bu arada benimde bir problemim var time shifting ile yayını durdurduğumuzda yayın arka planda hdd ye kaydediliyor ya bu kayıtlar hdd yi dolduruyor ben bunları silmek istiyorum ama cihaz üzerinde komple harddisk silme haricinde sadece bu dosyaları silmeye yarayan bir menü bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Yorum yap

kombos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      slm arkadaşlar,, tiger 2010 cıs hd'deki idman tv sinyal yok sorunu henüz çözülmedi sanırım..bu konuda bir gelişme olduğunda haberi olan arkadaşlar paylaşırsa iyi olur..
      ayrıca bu hepimizin ortak sorunu olan sinyal yok ve makinanın diğer sorunlarını ilgili yerlere bildirelimki onlarda arge'ye bildirsinler makinanın eksiklerini bilip ona göre yeni iyileştirmeler yapsınlar,,yani şikayetlerimizi yüksek sayıda yapmalıyız...hepinize mutlu sağlıklı günler
      ayni cihazdan kullanmiyorum ama belki faydasi olur
      tip listesini konturol et ayni frekans dan 2 tane varsa birini sil bir de öyle dene

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        kosmos bilader frankurt maçını izleyebildinmi? bu arada benimde bir problemim var time shifting ile yayını durdurduğumuzda yayın arka planda hdd ye kaydediliyor ya bu kayıtlar hdd yi dolduruyor ben bunları silmek istiyorum ama cihaz üzerinde komple harddisk silme haricinde sadece bu dosyaları silmeye yarayan bir menü bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
        tiger kardeş sağol, maç sırasında evde değildim bu yüzden izleyemedim haliyle..bu kayıt ve silme işlerine gelince yavaş yavaş tecrübe sahibi olucaz ancak,bende 8GB usb aldım kullanmak için ama kayıtlar bayağı yer dolduruyor daha yükseğini veya birkaç adet almamız gerekecek belkide..ordaki bazı kayıtları silmek yada ayrı ayrı görmek bazen bendede problem oluyor fakat bu durumda pc 'ye takıyorum usb yi,oradan istediğim gibi temizleyebiliyorum..hadi k.iyi bak

Yorum yap

collo1 Nickli Üyeden Alıntı
          ayni cihazdan kullanmiyorum ama belki faydasi olur
          tip listesini konturol et ayni frekans dan 2 tane varsa birini sil bir de öyle dene
          collo1 kardeş ilginden dolayı sağol, o dediğin sorunlar yok bende,yani aynı frekans sorunu yok, ancak bizim sorun makinenin yazılımı ile ilgili büyük ihtimal,çünkü halen bu sorunu net ve kesin çözebilen olmadı..çoğu arkadaşımız ilgili yerlerede bildiriyoruz teknik servis bile bi cvp veremiyor ancak şikayetlerimiz üzerine arge'ye bilgi veriyorlar.kuşkusuz yeni yazılımlarla bu sorunu düzelteceklerdir bekliyoruz artık,ancak elinde tiger 2010 hd cıs olan bütün arkadaşların ilgili firmaya şikayetlerini bildirmelerindede fayda var ki işi ciddiye alsınlar..senin rumuzun altında yazan makineyi kullandım 4 sene,şimdi onu oturma odasına aldım ve oda çok güzel bir makina halen taş gibi,seri hızlı ve kolay kullanımlı..ama şimdi yenisinide salona alınca ilgim ona arttı haliyle ama gerçekten 2000 super plus cıs te mükemmel makinadır..ilginden dolayı teşekkür ederim...

Yorum yap

2010 tiger cıs hd'de idman tv sinyal yok sorununu çözen yada bir bilgisi olan varmı arkadaşlar..bu sorun bende halen devam ediyor..ayrıca son yazılımı atmama rağmen makina yavaş bence,ilk açtığımda sanki merasim yapıyor,üstüne üstlük birde Next'in logosunu her açtığımızda uzun bisüre izlemek zorundamıyız..kanal geçişleri bile tatminkar değil..bundan önce kullandığım (şimdi küçük odada kullanıyorum) ye 2000 super plus cıs makinam bile bundan bin kat iyi bomba gibi makine valla,ama hd değil bilindiği gibi...Next merdiven altı imalatımı yapıyor yani,çıkardığın her yeni makina bir öncekinden mükemmel olmalı bence,bu millet maldan anlamıyormu zannediyo bunlar..Next'ten bir an önce geliştirilmiş süper yazılımlar bekliyoruz,,yoksa benim gözümde kan kaybediyor.Uzun yıllar kullandığım güvendiğim bi markadan uzaklaşabilirimde yani...saygılar hepinize

Yorum yap

kombos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              2010 tiger cıs hd'de idman tv sinyal yok sorununu çözen yada bir bilgisi olan varmı arkadaşlar..bu sorun bende halen devam ediyor..ayrıca son yazılımı atmama rağmen makina yavaş bence,ilk açtığımda sanki merasim yapıyor,üstüne üstlük birde Next'in logosunu her açtığımızda uzun bisüre izlemek zorundamıyız..kanal geçişleri bile tatminkar değil..bundan önce kullandığım (şimdi küçük odada kullanıyorum) ye 2000 super plus cıs makinam bile bundan bin kat iyi bomba gibi makine valla,ama hd değil bilindiği gibi...Next merdiven altı imalatımı yapıyor yani,çıkardığın her yeni makina bir öncekinden mükemmel olmalı bence,bu millet maldan anlamıyormu zannediyo bunlar..Next'ten bir an önce geliştirilmiş süper yazılımlar bekliyoruz,,yoksa benim gözümde kan kaybediyor.Uzun yıllar kullandığım güvendiğim bi markadan uzaklaşabilirimde yani...saygılar hepinize
              Evet cihaz boot modundan çıkana kadar izlemek zorundasın. Kanal geçişleri tatminkar düzeyde SD-SD veya HD-HD geçişlerde Hala 2000 süper plus serisi veya başka marka ve modeller ile kıyaslama yapıyorsunuz. Flash ve yazılım farklılıkları mevcut cihazlarda.Her makina bir önceki makinadan mükemmel olamaz.

Next merdiven altı imalatımı yapıyor yani,çıkardığın her yeni makina bir öncekinden mükemmel olmalı bence,bu millet maldan anlamıyormu zannediyo bunlar..
              2000 serisi bile uzun bir dönem geçirdi. Anlamadığınız konusunda bişey diyemiyecem.Karşılaştırmanıza göre.
              Computer High Engineer
              Next YE-2000 Dobratech / D-SMART HD / Next 2000 HD / Dreambox DM 500 - 800 HD / 2000 X CI PLUS / Next 2000 Super DPCIS - 2.20mt Hareketli - 1.70mt Hareketli - 5 Ayrı 90-120 Lik / 2 X Wave Frontier T90 / Dragon 3.02 / Dragon 4.01 / Joker /Zeta/Xcam Angel ve Orion/ Matrix / Magic ve diğer Kart ve Moduller
              Türk insanı para gibidir . İçine ışık tut , Atatürk yoksa sahtedir.
              Bilinçsizce söz söylemektense otur , oku, düşün, anla, kavra öyle gel..

Yorum yap

acmıyor bu yazılımla alakalı bir durum soz konusu admınlere sormamız gerekiyor.

Yorum yap

Next Firmasının Yeni ürün olarak piyasaya sürdüğü NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazında İDMAN TV açmıyor. yardımcı olabilirmisiniz. Sizin anlattığınız anlatımları yapmama rağmen halen İDMAN TV kanalı açılmamaktadır. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Yardımlarınızı Bekliyorum.. Arkadaşlar.. .

10968 H
                  tp 20

Azerbaijan mux
                  DVB-S 11200-5/6

Idman Azerbaycan : LYNGSAT Tan bilgiler :35 408 556 Doğrusu Bu olması gerekiyor.
                  NEXT 2010 CİS tiger cihazın da VİDEO Ayarları :32 408 556 Yanlış

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı

Next Firmasının Yeni ürün olarak piyasaya sürdüğü NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazında İDMAN TV açmıyor. yardımcı olabilirmisiniz. Sizin anlattığınız anlatımları yapmama rağmen halen İDMAN TV kanalı açılmamaktadır. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Yardımlarınızı Bekliyorum.. Arkadaşlar.. .

10968 H
                    tp 20

Azerbaijan mux
                    DVB-S 11200-5/6

Idman Azerbaycan : LYNGSAT Tan bilgiler :35 408 556 Doğrusu Bu olması gerekiyor.
                    NEXT 2010 CİS tiger cihazın da VİDEO Ayarları :32 408 556 Yanlış

ya arkadaşım sen neden bahsediyorsun burada hiçkimse idman tv yi açabilmiş değil ki sen kimin söylediğini yaptında açamadın cihaz şifreye girdiğinde sinyal yok hatası veriyor bunuda yazılımdan başka çözecek bir yol görün müyor ayrıca aynı mesajı neden defalarca gönderiyorsun?

Yorum yap

Ben bunu yapmadım.. Vİdeo ve pid ayarları cihazda baska gösteriyor.
                      LYNGsat.com adresinde başka gösteriyor. Sadece Bilgilendirme amacıyla gönderdim. Bu kadar da büyütmenin anlamını anlamış değilim. Yani.. NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazı Dobratech HD Cihazı gibi ağır olmaz. ve dilerim ki NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD Cihazı çıktığı günden verilen yazılımların devamı olur..

Yorum yap

interpol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Ben bunu yapmadım.. Vİdeo ve pid ayarları cihazda baska gösteriyor.
                        LYNGsat.com adresinde başka gösteriyor. Sadece Bilgilendirme amacıyla gönderdim. Bu kadar da büyütmenin anlamını anlamış değilim. Yani.. NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD cihazı Dobratech HD Cihazı gibi ağır olmaz. ve dilerim ki NEXT YE 2010 CİS TİGER FULL HD Cihazı çıktığı günden verilen yazılımların devamı olur..

arkadaşım birşey büyütmüyorum. galiba sen ne demek istediğini ifade edemedin benim yazdığımdanda yanlış bir anlam çıkardın amacım kimseyi eleştirmek değil elbirliği ile sesimizi duyurup problemlerimizi çözebilmek bu konuda herkesin fikirlerine ihtiyacımız var .genede senden özür dilerim. yorum göndermeyi bırakmayın.

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı
                          arkadaşım birşey büyütmüyorum. galiba sen ne demek istediğini ifade edemedin benim yazdığımdanda yanlış bir anlam çıkardın amacım kimseyi eleştirmek değil elbirliği ile sesimizi duyurup problemlerimizi çözebilmek bu konuda herkesin fikirlerine ihtiyacımız var .genede senden özür dilerim. yorum göndermeyi bırakmayın.
                          Idman TV için bu dosyayı deneyin
                          Eklenen Dosyalar

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Idman TV için bu dosyayı deneyin
                            sayın tasarım ustam bu dosyada işe yaramıyor çünkü yayın şifreye geçtiğinde cihaz otomatik olarak video sinyali yok uyarısı veriyor. video bilgilerine baktığımda zaten no av yazıyor dolayısı ile bu dosyalar çözecek birşey bulamıyor mecburen yazılım güncellemesini bekliyoruz.

Yorum yap

tiger2010 Nickli Üyeden Alıntı
                              sayın tasarım ustam bu dosyada işe yaramıyor çünkü yayın şifreye geçtiğinde cihaz otomatik olarak video sinyali yok uyarısı veriyor. video bilgilerine baktığımda zaten no av yazıyor dolayısı ile bu dosyalar çözecek birşey bulamıyor mecburen yazılım güncellemesini bekliyoruz.
                              Siz dosyayı denediniz mi, yoksa denemeden mi yazıyorsunuz?

Yorum yap

Tasarım Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                                Siz dosyayı denediniz mi, yoksa denemeden mi yazıyorsunuz?
                                denedim real madrid maçı yayındaydı 6000 fta yayını çözdü ama tiger gene video sinyali yok yazdı

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X