• If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Duyuru

Gizle
No announcement yet.

nextstar ye-22000 hdmı cx astradaki husleri nasıl izleyebilirim ?

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• nextstar ye-22000 hdmı cx astradaki husleri nasıl izleyebilirim ?

arkadaşlar elimde nextstar ye-22000 hdmi cx var astradaki husleri izlemek için hangi yazılımı atmam lazım ve emu nasıl açılıyor....yardım ederseniz sevinirim...

bu cıyaz astradaki husler tv,yi açmıyormu ?

Yorum yap

muslum-baba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
      arkadaşlar elimde nextstar ye-22000 hdmi cx var astradaki husleri izlemek için hangi yazılımı atmam lazım ve emu nasıl açılıyor....yardım ederseniz sevinirim...
      Müslüm baba formmumuzdaki son yazılımı atınız ve anteninizi astra19 a ayarlayınız,softcam kdb dosyasını atınız,kolay gelsin iyi seyirler.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Müslüm baba formmumuzdaki son yazılımı atınız ve anteninizi astra19 a ayarlayınız,softcam kdb dosyasını atınız,kolay gelsin iyi seyirler.
        tamamda dosyayı gördüm yanlış dosyayı atmayım diyorum hangisi olduğunu bilmiyorum.....

Yorum yap

http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62744
          Müslüm baba ben buradaki dosyayı attım sorunsuz izliyorum.
          Kolay gelsin.

Yorum yap

denizci56 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
            http://www.mach1digital.com/mach1for...ad.php?t=62744
            Müslüm baba ben buradaki dosyayı attım sorunsuz izliyorum.
            Kolay gelsin.
            teşekkürler evet yükledim açtı fakat yazılımda 18000 hdmi cx yazıyor 22000 yazmadı demekki 18000 ortak yazılım saol emude açıldı geçe vakti zamanını aldım saolasın....

Yorum yap

Hazırlanıyor...
            X